JEEP® CHEROKEE CENA OD 145 400 ZŁ
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
KONFIGURATOR
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY

Miejski SUV od marki Jeep ® , czyli stylowe nadwozie i dynamiczna natura Jeepa ® Cherokee

PIĘKNO DZIKIEJ NATURY Stylowa i dynamiczna linia nadwozia oraz komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność typowego pojazdu SUV.
Jeep® Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy w swojej klasie systemy napędu 4x4 i wyjątkową technologię. To samochód dla tych, dla których liczy się zarówno forma, jak i treść. Doskonale zaprojektowany, aby skutecznie wykorzystywać swoje zaawansowane umiejętności, Jeep® Cherokee potrafi dotrzeć w najmniej dostępne miejsca dzięki legendarnemu DNA marki Jeep®.


WIĘCEJ

ODKRYJ ŚWIATOWEJ KLASY WNĘTRZE
BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ Jeep ® Cherokee – miejski SUV. Poczuj przestronne wnętrze, wygodę i bezpieczeństwo w czasie jazdy.
Cherokee wprowadza do oferty pojazdów Jeep® unikatowy, modny styl. Wystarczy rzut oka na detale, aby odkryć wysokiej klasy wnętrze, starannie wykończone miękkimi w dotyku materiałami. Jest ono wyrafinowaną mieszanką ręcznie ukształtowanych, płynnych linii, wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych połączeń kolorów i faktur, precyzji wykonania oraz najnowocześniejszej technologii i elementów wyposażenia.


WIĘCEJ
NOWE WRAŻENIA
 • 2014 Jeep Cherokee Personalized Instrument Cluster PERSONALIZOWANY
  WYŚWIETLACZ W PANELU
  WSKAŹNIKÓW
 • 2014 Jeep Cherokee Push Start Engine BEZKLUCZYKOWY
  SYSTEM KEYLESS
  ENTER 'N GO™
 • 2014 Jeep Cherokee Uconnect NAWIGACJA UCONNECT® Z EKRANEM DOTYKOWYM 8,4"
 • 2014 Jeep Cherokee Wireless Charging Pad BEZPRZEWODOWA
  ŁADOWARKA
 • 2014 Jeep Cherokee Steering Wheel Controls WIELOFUNKCYJNA
  KIEROWNICA
NOWY GATUNEK, KTÓRY WYRASTA PONAD INNE
Jeep® Cherokee
Jeep® Cherokee Trailhawk
Jeep® Cherokee Limited
WYBIERZ WERSJĘ LONGITUDE LIMITED TRAILHAWK
LONGITUDE - LIMITED - TRAILHAWK Jeep® Cherokee został zaprojektowany jako samochód przyszłości o świeżej i agresywnej stylistyce nadwozia, która jednocześnie odwołuje się do legendarnego dziedzictwa. W ten sposób zyskał oblicze, które zadziwia nawet najbardziej wymagających. Jego cechy rozpoznawcze to mocna sylwetka, agresywna proporcja kół względem nadwozia i dominująca postawa na drodze. Longitude oferuje wyposażenie godne samochodu przyszłości, Limited zapewnia ekskluzywność i elegancję, Trailhawk reprezentuje ideę legendarnych właściwości terenowych marki Jeep®.


ZOBACZ WSZYSTKIE WERSJE

Ekonomiczny SUV - dynamiczne i jeszcze
bardziej ekologiczne silniki, Jeep® Cherokee.
SILNIK 2.0 TURBO DIESEL MULTIJET II Nowy silnik Turbo Diesel 2,0, wykorzystujący technologię Multijet II, oferuje moc 140 KM w wersji z 6-biegową skrzynią manualną lub 170 KM w wersji z nową 9-biegową skrzynią automatyczną. Oba silniki osiągają moment obrotowy 350 Nm przy obrotach silnika rzędu 1500 obr./min i są wyposażone w system Stop/Start, który pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2.
CIESZ SIĘ PŁYNNĄ JAZDĄ Cherokee to pierwszy średniej wielkości SUV z 9-stopniową automatyczną skrzynią przekładniową, stworzony dla płynnej jazdy, komfortu i wydajności. Interaktywny system sterowania manualnego Electronic Range Select zwiększa sprawność zmiany przełożeń by w każdych warunkach zoptymalizować zużycie paliwa i sterowność auta. Stworzony do jazdy niemal w każdych warunkach – zarówno do tradycyjnej, jak i off-roadowej, podczas której zmiana biegów jest niemal zupełnie nieodczuwalna
MAKSYMALNE MOŻLIWOŚCI
SILNIK BENZYNOWY PENTASTAR® V6 3.2 Nowy Pentastar V-6 3.2 jest pierwszą jednostką wywodzącą się ze słynnego silnika Pentastar V-6 o pojemności 3,6 litra współpracująca z unikalną  w tej klasie pojazdów 9-biegową skrzynią automatyczną. W silniku tym wykorzystano te same innowacyjne rozwiązania, dzięki którym jego poprzednik zdobył uznanie całej branży za sprawność, moc i udoskonalenia. Dzięki temu udało się podwyższyć jakość i komfort jazdy, zmniejszyć poziom hałasu i wibracji oraz znakomicie połączyć wyższy wskaźnik mocy (84,2 KM z litra pojemności) z obniżeniem zużycia paliwa o 30% w stosunku do poprzedniego silnika V-6.


WIĘCEJ

BEZPIECZEŃSTWO BEZ OBAW
Jeep® Cherokee otacza kierowcę i pasażerów ochroną ponad 70 systemów bezpieczeństwa. Nowa kierownica Jeep® umożliwia kierowcy bezpieczne sterowanie wieloma funkcjami samochodu. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa w każdej podróży, oprócz mocnego nadwozia, wykonanego w 65% z wysokowytrzymałej stali, inżynierowie przewidzieli pełen zestaw dostępnych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Jednym z ważniejszych systemów jest adaptacyjny tempomat ACC Plus, w którym czujniki radarowe i wideo pomagają kierowcy utrzymywać zaprogramowany dystans od poprzedzającego pojazdu. Jeśli to konieczne, układ ten może automatycznie zatrzymać samochód. Dostępny jest także nowy system wspomagania parkowania równoległego i prostopadłego, który automatycznie steruje układem kierowniczym, wykorzystując czujniki ultradźwiękowe, aby ułatwić parkowanie. Natomiast system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu monitoruje za pośrednictwem kamer położenie samochodu względem pasa ruchu i w przypadku przekroczenia jego linii lub zdjęcia przez kierowcę rąk z kierownicy uaktywnia wizualne i dźwiękowe sygnały ostrzegawcze.


WIĘCEJ

POWRÓT