JEEP® CHEROKEE 75TH ANNIVERSARY
GODNY NASTĘPCA
Zaprezentowany w 1984 roku, oryginalny Jeep® Cherokee XJ kroczył śladami wszystkich pozostałych samochodów marki Jeep®, które otwarły nowe rozdziały i wyznaczyły standardy dla intensywnych, odkrywczych i pełnych pasji przygód.
Edycja 75th Anniversary Jeepa® Cherokee również kontynuuje tradycję, ale świętowanie 75- lecia wymaga specjalnych dodatków. Nowe kolory, elementy wykończenia oraz jubileuszowe emblematy przypominają o autentycznej wolności, z którą marka Jeep® niezmiennie kojarzy się od 1941 roku.
JEEP®
CHEROKEE
Edycja 75th Anniversary
Cechy charakterystyczne edycji 75th Anniversary
 • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Jubileuszowy emblemat 75th Anniversary Edition
  Cechy charakterystyczne edycji 75th Anniversary
  Każdy samochód edycji 75th Anniversary dumnie nosi jubileuszowy emblemat identyfikujący go jako jeden z egzmplarzy z limitowanej serii. Również na tą okazję zostały przygotowane specjalne kolory. Edycja 75th Anniversary Jeepa® Cherokee jest jedyną dostępną w kolorze Recon Green.
 • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Brązowe elementy wykończenia
  Brązowe elementy wykończenia
  Aby samochody edycji 75th Anniversary mogły się wyróżniać, projektanci marki Jeep® użyli specjalnych, brązowych elementów wykończenia nadwozia. Koła, relingi dachowe oraz emblematy modelu Cherokee zostały polakierowane na brązowo na tą specjalną okazję.
 • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  System multimedialny Uconnect z 8,4" dotykowym ekranem i nawigacją
  System Uconnect® z 8.4" dotykowym ekranem
  System multimedialny Uconnect™ z nawigacją składa się z 8.4" ekranu dotykowego z zestawem głośnomówiącym oraz funkcją Uconnect Access odpowiadania na wiadomości tekstowe.
 • DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  Dach panoramiczny CommandView®
  Dach panoramiczny CommandView®
  Zapewnia dostęp do światła słonecznego i dopływ świeżego powietrza. Dwuelementowy dach panoramiczny oferuje rozległy widok w dzień i w nocy.
Ekskluzywne kolory edycji 75th Anniversary
Samochody w edycji 75th Anniversary dostępne będą w specjalnych kolorach, dzięki którym można je natychmiast rozpoznać. Wersja 75th Anniversary Jeepa® Cherokee jest jedyną wersją Cherokee dostępną w kolorze Recon Green.
Automatyczne reflektory przednie
Podczas jazdy przez ciemne tunele lub w niesprzyjających warunkach, reflektory przednie będą się automatycznie włączać za każdym razem, gdy wymagać tego będą warunki drogowe lub pogodowe.
Przyciemniane szyby
Przyciemniane szyby chronią prywatność pasażerów siedzących z tyłu i pomagają utrzymać niską temperaturę wnętrza, pochłaniając energię słoneczną.
18" aluminiowe obręcze kół Obręcze wyróżnia klasyczny, pięcioramienny wzór, polakierowny w półmatowym, brązowym kolorze nadającym im wyjątkowego wyglądu. Całosezonowe opony gwarantują przyczepność, jakiej potrzebujesz, natomiast system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) pomaga zachować bezpieczeństwo i skuteczność.
Usiądź z tyłu i podziwiaj krajobraz
Edycja Cherokee 75th Anniversary umiejętnie łączy komfort z nowoczesną stylistyką, tworząc niepowtarzalne wnętrze, w którym zawsze czujesz się jakbyś podniósł się z kanapy, gotowy na nową podróż.
Będziesz w kontakcie ze światem, a rozrywki będzie Ci dostarczał system Uconnect z 8,4" calowym ekranem dotykowym. Perłowe i pomarańczowe przeszycia zarysowują kształt podłokietnika w drzwiach, konsoli i zestawu wskaźników. Delikatna skóra foteli Nappa wyróżnia się specjalnym wzorem. Fotele przednie posiadają elektryczną regulację w ośmiu płaszczyznach oraz czterostopniową regulację odcinka lędźwiowego.
EKSKLYZYWANA SKÓRA NAPPA Z POMARAŃCZOWYMI I PERŁOWYMI PRZESZYCIAMI
Morocco Black
Fotele z ekskluzywnej skóra Nappa z pomarańczowymi i perłowymi przeszyciami.
Light Frost
Fotele z ekskluzywnej skóra Nappa z pomarańczowymi i perłowymi przeszyciami.
Wnętrze
 • System Uconnect NAV z 8,4" z dotykowym ekranem
 • Fotel przedni regulowany elektrycznie w ośmiu płaszczyznach z czterostopniową regulacją odcinka lędźwiowego
 • 7 calowy wyświetlacz TFT w zestawie wskaźników
 • Kamera cofania ParkView®
Mocne fundamenty Edycja Jeep® Cherokee 75th Anniversary oparta jest na wersji wyposażenia Limited.
Systemy napędu 4x4 Jeep® Active Drive I i Jeep® Active Drive II Standardowy system zarządzania trakcją Selec-Terrain® Ciężar przyczepy 2.495 kg