CHARAKTER INSPIROWANY WYŚCIGAMI

Jeep® Grand Cherokee SRT® może poszczycić się wyścigowym zacięciem oraz pierwszorzędnymi rozwiązaniami, które czynią go najbardziej usportowioną i najmocniejszą wersją modelu Jeep® Grand Cherokee. Nie wierzysz? Wystarczy rzut oka na liczby. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w niecałe 5 sekund i maksymalna prędkość 257 km/h to dopiero początek.

Kolory GRAND CHEROKEE
SRT®

NAJWAŻNIEJSZE CECHY SRT®

 • jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine Silnik Hemi V8 6.4L
  Silnik Hemi V8 6.4L
  Poczuj potężną moc silnika V8 Hemi o pojemności 6,4 litra, współpracującego z wydajną, 8‑stopniową automatyczną skrzynią biegów. Możesz korzystać z elektronicznego i w pełni automatycznego trybu zmiany przełożeń lub zmieniać biegi sekwencyjnie, za pomocą łopatek przy kierownicy. Tryb Eco Mode oraz technologia Fuel Saver uzupełniają się wzajemnie, pomagając w osiągnięciu odpowiedniej mocy i efektywności.
 • jeep-grand-cherokee-srt-race-inspired-interior Wnętrze inspirowane samochodami wyścigowymi
  Wnętrze inspirowane wyścigami
  Jeep® Grand Cherokee SRT® 2017 doda Ci pewności siebie dzięki zachwycającej skórzano-zamszowej tapicerce oraz eleganckim i funkcjonalnym elementom wykończenia wnętrza z włókna węglowego. Korzystaj z multimediów nie odrywając oczu od drogi — Grand Cherokee SRT® jest wyposażony w system multimedialny Uconnect™ 8.4 NAV i ekskluzywną funkcją monitorowania osiągów.
 • jeep-grand-cherokee-srt-exclusive-exterior-appearance Eksluzywny wygląd nadwozia SRT®
  Ekskluzywna stylizacja nadwozia SRT®
  Nowy Jeep® Grand Cherokee SRT® 2017 wyróżnia się z tłumu dzięki nowemu, unikatowemu wyglądowi przedniego grilla oraz eleganckiej i aerodynamicznej osłonie chłodnicy. Jeep® Grand Cherokee SRT® charakteryzuje się świeżym, drapieżnym i sportowym stylem.
 • jeep-grand-cherokee-srt-brembo-braking Hamulce Brembo
  Hamulce Brembo
  Wyczynowy układ hamulcowy Brembo z ABS i hamulcami tarczowymi czterech kół jest gwarancją bezpieczeństwa i osiągów. Masywne, przednie 15-calowe tarcze z 6-tłokowymi zaciskami oraz tylne tarcze o średnicy 13,8 cala z 4‑tłokowymi zaciskami chętnie pokażą, na co je stać.

GOTOWY NA TOR

Utrzymane w wyścigowym stylu wnętrze Jeepa® Grand Cherokee SRT® jest wyposażone w eleganckie i luksusowe detale na światowym poziomie. Czarnej skórzanej tapicerce z zupełnie nową fakturą towarzyszy charakterystyczna dźwignia skrzyni biegów SRT® oraz spłaszczona u dołu kierownica SRT®. Inspirowane wyścigowym stylem siedzenia, elementy z włókna węglowego oraz 7-calowy wielofunkcyjny wyświetlacz w zestawie wskaźników wskazujący aktualną wartość przeciążenia sprawiają, że jazda postrzegana z perspektywy kokpitu staje się emocjonującym doświadczeniem.

GOTOWI DO STARTU? START!

 • jeep-grand-cherokee-srt-performance-pages Bieżące informacje o osiągach
 • jeep-grand-cherokee-srt-carbon-fiber-inlay Elementy z włókna węglowego
 • jeep-grand-cherokee-srt-badging-on-seats Logo SRT® na fotelach
 • jeep-grand-cherokee-srt-leather-wrapped-dashboard Deska rozdzielcza pokryta skórą

DRAPIEŻNY WYGLĄD

Odważny przód z dominującą czernią i zupełnie nowa estetyka pasa przedniego podkreślają wyjątkowy charakter Grand Cherokee SRT®. Duże dwupanelowe panoramiczne okno dachowe CommandView® zapewnia wspaniałe widoki. Otwiera się szeroko, pozwalając poczuć wiatr we włosach w czasie jazdy. Zaawansowane biksenonowe reflektory HID, kierunkowskazy oraz nowe światła przeciwmgielne LED nadają Grand Cherokee SRT® wygląd, którego nie sposób zapomnieć.

MONITOROWANIE OSIĄGÓW W CZASIE RZECZYWISTYM

Obserwuj znakomite osiągi nowego Jeepa® Grand Cherokee SRT®. Dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect™ 8.4 NAV statystyki osiągów i przeciążenia masz zawsze pod kontrolą. Przekonaj się, jak technologia radzi sobie z mocą.

BIEŻĄCA WARTOŚĆ PRZECIĄŻENIA

jeep-grand-cherokee-srt-g-force-feedback

System multimedialny Uconnect™ 8.4 NAV wyświetla bieżące wartości przeciążenia, a także osiągi takie jak przyspieszenie od 0 do 100 km/h i czas na 1/4 mili.

TRYB VALET

jeep-grand-cherokee-srt-valet-mode

W trybie Valet moc oraz moment obrotowy silnika są ograniczone, a obroty maksymalne zablokowane do 4.000 obr./min. Łopatki zmiany biegów oraz funkcje zmiany trybu jazdy i system kontroli startu są wyłączone, a Elektroniczny System Stabilizacji Toru Jazdy jest włączony na maksymalny zakres działania.

DANE O OSIĄGACH W CZASIE RZECZYWISTYM

jeep-grand-cherokee-srt-data-in-real-time

Informacje o osiągach dostępne na ekranie pokazują statystyki dotyczące dynamiki właściwości jezdnych, hamowania, mocy silnika, momentu obrotowego oraz przyspieszenia.

MOC W TWOICH RĘKACH

Nowy Jeep® Grand Cherokee SRT® jest w stanie stawić czoła nawet największym wyzwaniom. Stwórz swój własny styl jazdy, czyniąc go wyjątkowym. Poczuj moc silnika HEMI® V8 6.4L, włącz maksymalne przyspieszenie i pozwól wcisnąć się w fotel.

SILNIK HEMI® V8 6.4L

jeep-grand-cherokee-srt-hemi-engine

Silnik HEMI® V8 6.4L rozwija moc 468 KM/344 kW przekazywaną za pośrednictwem wydajnej, 8‑stopniowej automatycznej skrzyni biegów. Biegi możesz zmieniać sekwencyjnie za pomocą łopatek przy kierownicy lub powierzyć to zadanie układom elektronicznym i korzystać z trybu w pełni automatycznego.

MAKSYMALNE PRZYSPIESZENIE

jeep-grand-cherokee-srt-launch-control

Naciśnij przycisk systemu Launch Control, przytrzymaj hamulec, wyprostuj kierownicę i wciśnij pedał przyspieszenia do oporu. Zwolnij hamulec, a samochód przyspieszy najszybciej, jak to tylko możliwe, utrzymując maksymalny moment obrotowy i minimalny poślizg kół.

SELEC-TRAC®

jeep-grand-cherokee-srt-select-trac

Maksymalizuj osiągi samochodu dzięki systemowi zarządzania trakcją Selec-Trac®. Korzystając z prostego interfejsu, możesz kontrolować zawieszenie, moment obrotowy, zmianę biegów, stabilność oraz parametry pracy silnika.