Grand Cherokee SRT® oferuje więcej, niż można oczekiwać od króla SUV-ów. Nie prosi o pozwolenie.
Nie przeprasza. Zabiera w podróż bez kompromisów. Moc, luksus, funkcjonalność i styl - sprawdź.
DYNAMICZNE I FUNKCJONALNE NADWOZIE
MUSKULATURA
Typ sportowca. Dynamiczna i sportowa stylizacja Grand Cherokee SRT® wyróżnia go od reszty samochodów o każdej porze dnia i nocy. Przyciemniane, adaptacyjne reflektory biksenonowe dominują w dzień, a nocą stylizacja świateł LED zapowiada nadjeżdżające SRT. Motyw ten podkreślają również tylne światła z charakterystycznym czarnym obramowaniem i diodami LED. Nowe drzwi bagażnika, otwierane elektrycznie jednym przyciskiem, zapewniają wygodny dostęp i lepszą widoczność do tyłu. Szeroką, muskularną sylwetkę uzupełniają nowe pięcioramienne, 20-calowe obręcze koł Goliath.
IMPONUJĄCY UKŁAD NAPĘDOWY
NOWA MATEMATYKA
468 KM i 8 biegów gwarantuje jazdę pełną emocji. Nowością w Grand Cherokee SRT® jest ośmiostopniowa skrzynia biegów współpracująca z 6,4-litrowym silnikiem HEMI® w elektronicznym trybie automatycznym lub w trybie ręcznym, w którym biegi wybiera się za pomocą przeprojektowanych łopatek na kierownicy. Dzięki bliżej zestopniowanym przełożeniom i możliwości dłuższego utrzymywania silnika HEMI® V8 w optymalnym zakresie obrotów – nowy układ napędowy oferuje jeszcze lepsze przyspieszenie od 0 do 100 km/h, szybszą zmianę biegów i lepszy czas na 400 metrów. Tryb Eco i technologia oszczędzania paliwa Fuel Saver uzupełniają to równanie w zakresie mocy i oszczędności eksploatacji. Sprawdź wszystko sam.

DOSKONAŁA JAZDA, WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI
JAK DOTĄD   NAJLEPSZY!
Możesz mieć wszystko bez kompromisów. Grand Cherokee SRT® jest najlepszym z dotychczasowych modeli Jeep® pod względem prowadzenia na drodze z wynikiem .90 g przyspieszenia bocznego w próbie skidpad. A to tylko pierwsza z jego zalet. System kontroli trakcji Selec-Track® umożliwia wybór pięciu dynamicznych trybów jazdy – od Auto po Sport i Track (tor), gdzie dla zapewnienia satysfakcji z jazdy torowej na tylne koła kierowane jest 70% momentu obrotowego silnika HEMI®. Jeśli jednak w drodze do domu pogoda się pogorszy, gwarancję bezpiecznej jazdy zapewni rozdział momentu przód/tył 50-50 dostępny w trybie Snow (Śnieg). Poza tym nowa ośmiostopniowa skrzynia biegów pozwala holować przyczepy o masie do 2.949 kg. Wystarczy dodać do tego standardowy układ kontroli startu Launch Control i – rzeczywiście – masz już wszystko!

MODELOWA SKUTECZNOŚĆ HAMOWANIA
NAJWYŻSZE OSIĄGI W KATEGORII SUV

Bez względu na sposób pomiaru. Bez względu na sposób pomiaru. Osiągi mierzy się na wiele sposobów. Jednym z ważnych mierników jest kontrola wytwarzanej mocy. W Grand Cherokee SRT® można znaleźć nowe, chłodzone powietrzem, sześciotłoczkowe zaciski Brembo® na 15-calowych wentylowanych tarczach z przodu i na 13,8-calowych tarczach z tyłu, które pomagają wyhamować ten muskularny pojazd z 60 mph do 0 na dystansie około 116 stóp. Imponujący pod każdym względem. Opcjonalne ogumienie Pirelli P Zero™ P295/45/ZR20 na trzy sezony zapewnia najlepszą przyczepność do nawierzchni. Możesz na nie liczyć.

WNĘTRZE W SPORTOWYM STYLU
WEJDŹ DO WNĘTRZA PEŁNEGO KOMFORTU I TECHNOLOGII
Przyszłość zaczyna się tutaj. We wnętrzu Grand Cherokee SRT® znajdziesz niesamowite połączenie najwyższej jakości skóry i zamszu nadające mu styl i funkcjonalność, które budzą zaufanie we wszystkim, co robisz. Wyjątkowy pakiet ze skórzaną tapicerką Laguna w kolorze sepii podwyższa standard, a podsufitka wykończona Alcantarą dodaje prawdziwej finezji. Nowa, wielofunkcyjna, podgrzewana kierownica wyposażona jest w łopatki do zmiany biegów i funkcje sterowania systemem Uconnect® z aktywacją głosową. Dzięki nowemu 8,4-calowemu ekranowi dotykowemu, wygodnie umiejscowionemu w celu ułatwienia obsługi, możesz korzystać z aplikacji na smartfony, dyktować SMS-y i korzystać z nawigacji, z którą dojedziesz do odległych miejsc. Wysokiej rozdzielczości, siedmiocalowy wyświetlacz TFT w panelu wskaźników prezentuje kierowcy bogaty zestaw informacji.
W celu poprawy komfortu jazdy innowacyjny system aktywnej redukcji hałasu ANC analizuje i eliminuje z wnętrza pojazdu wszystkie nieprzyjemne odgłosy silnika, oferując cichą i komfortową jazdę. Systemy ostrzegania przed najechaniem na poprzedzający pojazd (FCW), monitorowania martwych pól widzenia (BSM) i elektroniczny układ przeciwdziałania wywróceniu się pojazdu (ERM) – to tylko nieliczne z niezwykłych technologii, w które wyposażony jest ten samochód.