JEEP LIFE / JEEP® OWNERS GROUP
JEEP® OWNERS GROUP Jesteś pasjonatem Jeepa®? Mamy dla Ciebie coś specjalnego – nowe miejsce w sieci skupiające kierowców, fanów oraz fan-kluby, dla których marka Jeep jest prawdziwą pasją! Jeep® Owners Group to elektroniczna platforma, która zarejestrowanym użytkownikom oferuje wiele korzyści i otwiera przed nimi fascynujący świat Jeepa®. Podzielisz się tu swoimi przemyśleniami, ciekawymi historiami, poznasz aktualne wiadomości o marce oraz zapowiedzi kolejnych modeli i innowacyjnych technologii. Nowa platforma to także miejsce wirtualnych spotkań z ekspertami oraz szansa na udział w imprezach organizowanych w realnym świecie.

Platforma zostanie zintegrowana z portalem Mopar®, dzięki czemu jej użytkownicy uzyskają bezpośredni dostęp do wielu usług i produktów posprzedażnych, związanych z utrzymaniem i konserwacją samochodów marki Jeep®. To także znakomite źródło wiedzy o nowych akcesoriach, oryginalnych dodatkach i specjalnych promocjach.    

Znajdź Jeep® Owners Group na: Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Google+.
JEEP® OWNERS GROUP
JEEP® CAMP Camp Jeep® to jedyny oficjalny zlot Jeep®, w trakcie którego właściciele i entuzjaści tej marki spotykają się, aby wspólnie spędzić trzy dni pełne przygód, wolności i rozrywki. Wybierz sielankowe miejsce, w którym możesz zjednoczyć się z naturą, zapełnij je setkami samochodów z siedmioszczelinowym grillem, dość dużą ilością błota, dołącz dreszczyk adrenaliny towarzyszący prowadzeniu 4-kołowego partnera, każdą możliwą rozrywkę na ziemi i zaangażuj ducha, który wyróżnia tą markę już od ponad 70 lat – w ten oto sposób zyskasz obraz Camp Jeep®.

Wejdź na stronę i sprawdź nadchodzące eventy.
JEEP® CAMP