TRAIL RATED®

NIEZAWODNE SAMOCHODY Z NAPĘDEM 4X4 - JEEP®

STWORZONE, ABY POKONYWAĆ GRANICE

Emblemat Trail Rated® na samochodach Jeep® 4x4 oznacza, że zaliczyły one szereg wymagających testów sprawdzających ich możliwości w terenie na jednych z najcięższych szlaków na świecie.

   POZNAJ SZLAK RUBICON TRAIL

PIĘĆ KATEGORII

Kliknij ikonę, aby dowiedzieć się więcej o rygorystycznych standardach obowiązujących w systemie Trail Rated®.

TRAKCJA

Samochody Jeep® Trail Rated® 4x4 zapewniają wystarczającą trakcję i możliwości, aby poradzić sobie w najcięższym terenie na świecie. Oferta marki Jeep® obejmuje różne systemy napędu na cztery koła, dopasowane do wszelkiego rodzaju wyzwań terenowych i warunków jazdy. Testom poddawana jest między innymi trakcja na dzikich, śliskich drogach pokrytych wodą, błotem czy piaskiem, a także na stromych zboczach.

MODEL
WSPÓŁCZYNNIK PEŁZANIA „CRAWL RATIO”
 
 

GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA

Nie pozwól, żeby zatrzymała Cię byle kałuża. Twój Jeep® Trail Rated® 4x4 posiada dodatkowe uszczelnienie układów elektrycznych i nadwozia oraz wysoko umiejscowiony wlot powietrza, dzięki czemu możesz pokonywać strumienie i zalane tereny, z którymi inni nie dadzą sobie rady.

MODEL
GŁĘBOKOŚĆ BRODZENIA
 
 

ZWROTNOŚĆ

Samochody Jeep® 4x4 potrafią przeciskać się przez wąskie szczeliny oraz unikać niebezpiecznych sytuacji i uszkodzeń nadwozia dzięki precyzyjnemu układowi kierowniczemu i zoptymalizowanemu rozstawowi osi. Nawet gazele nie poruszają się z taką gracją.

MODEL
ROZSTAW OSI
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA
PROMIEŃ SKRĘTU
 
 

ARTYKULACJA ZAWIESZENIA

Utrzymywanie kół na powierzchni szlaku jest kluczem do skutecznego przemieszczania się. Gdy jedno lub więcej z nich unosi się, elastyczne zawieszenie pozwala na dłuższe utrzymanie kontaktu pozostałych kół z nawierzchnią, zapewniając za każdym razem maksymalną możliwą przyczepność. Zawieszenie Trail Rated zapewnia lepszą skuteczność jazdy w terenie, maksymalizując skok zawieszenia, artykulację osi oraz utrzymanie kół w kontakcie z nawierzchnią.

MODEL
WSKAŹNIK MAKSYMALNEGO WYKRZYŻOWANIA OSI (RTI)
 
 

PRZEŚWIT – PORÓWNANIE

Dlaczego warto udowadniać, że Jeep® 4x4 potrafi pokonywać wyjątkowo potężne przeszkody? Ponieważ pewnego dnia, w którym zajdzie potrzeba skorzystania z tej możliwości, będziesz mieć pewność, że możesz to zrobić. Pojazdy Jeep® 4x4 testowane są pod kątem możliwości pokonywania przeszkód takich jak kłody, skały oraz inne przeszkody, które mogą znaleźć się na Twojej drodze. Kryteria testu to między innymi prześwit, kąt natarcia, kąt rampowy oraz kąt zejścia.

MODEL
PRZEŚWIT
KĄT NATARCIA
KĄT RAMPOWY
KĄT ZEJŚCIA
 
 
POWRÓT DO GÓRY