INNOWACYJNE PIĘKNO

Jako pierwszy poznaj całkowicie nowego Jeepa® Compassa Opening Edition. Prestiżowa i ekskluzywna wersja samochodu zadowoli osoby, które lubią się wyróżniać. Zostań pionierem i przekonaj się, jak wygląda doskonały mariaż tradycji z innowacyjnością w nowym samochodzie ze znakiem Jeep®, posiadającym najbardziej charakterystyczne cechy marki, dzięki którym stał się legendą motoryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal – od chromowanych listew nad oknami po siedmioszczelinowy grill – i napawać się pięknym, przyciągającym wzrok kształtem świateł LED. Silniejsza i jeszcze bardziej muskularna linia Jeepa® Compassa sprawia, że ten model zaskoczy Cię swoim wyglądem. Podziwiaj 18-calowe aluminiowe obręcze kół i odkryj ekskluzywne wnętrze z materiałami wysokiej jakości, wyposażone w najnowocześniejszą technologię z systemem multimedialnym Uconnect™ NAV z 8,4” ekranem dotykowym na czele. Doświadcz niezwykłych osiągów oferowanych przez dwa mocne silniki do wyboru.

WYBÓR KOLORU COMPASS
OPENING EDITION

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • jeep-compass-opening-edition-alloy-wheels 18” aluminiowe obręcze kół
  18” aluminiowe obręcze kół
  Jeep® Compass Opening Edition standardowo wyposażony jest w 18-calowe obręcze kół z polerowanego aluminium w kolorze Tech Gray, zaprojektowane z myślą o jeździe w mieście, jak i w terenie.
 • jeep-compass-opening-all-round-dlo Chromowane listwy
  Chromowane listwy
  Chromowana listwa ciągnąca się nad oknami nadaje samochodowi prestiżowy, wyrafinowany wygląd, zrównoważony przez agresywne i łatwo rozpoznawalne linie nadwozia.
 • jeep-compass-opening-edition-front-grille Grill przedni
  Grill przedni
  Legendarny, siedmioszczelinowy grill, symbol marki Jeep®, został przeprojektowany tak, żeby nadać nowemu Jeepowi Compass świeży, nowoczesny charakter.
 • jeep-compass-opening-edition-led-tail-lamps Światła tylne LED
  Światła tylne LED
  Nowy Jeep® Compass wyposażony jest w lampy tylne, łączące efektowną formę z funkcjonalnością. Światła tylne idealnie wpisują się w linię nadwozia samochodu, nadając mu dystyngowany wygląd. Tylne lampy LED należą do standardowego wyposażenia wszystkich wersji.

ZASKAKUJĄCA STYLISTYKA

Nie czekaj, wyróżnij się z tłumu dzięki agresywnej, a zarazem wyszukanej stylistyce Jeepa® Compassa Opening Edition. Sylwetka samochodu wyprzedza trendy dzięki wyrazistemu charakterowi, podkreślonemu przez aerodynamiczne linie nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy nad oknami w efektowny sposób akcentują linię bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy Jeepa® Compassa to idealne miejsce dla osób, które lubią przyciągać uwagę.

KTO PIERWSZY, TEN NAJLEPIEJ WYGLĄDA

Odkryj nowe możliwości i przekonaj się, jak zdecydowane kształty, detale stylistyki Jeepa®, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że wnętrze Jeepa® Compassa Opening Edition stanowi idealne otoczenie, w którym można czerpać przyjemność z jazdy. Gotowy do jazdy: w zaprojektowanym w przemyślany sposób zestawie wskaźników umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze. Dwa dostępne silniki 1.4 MultiAir II 170 KM AT9 AWD oraz 2.0 MultiJet II 140 KM AT9 AWD sprawiają, że łatwo poczuć moc drzemiącą pod stopami.

jeep-compass-opening-edition-interior

DOPRACOWANE DETALE

 • jeep-compass-opening-edition-leather-steering-wheel Kierownica obszyta skórą
 • jeep-compass-opening-edition-uconnect-8.4-NAV-system System multimedialny Uconnect™ 8.4" NAV
 • System zarządzania trakcją Selec-Terrain®
 • jeep-compass-opening-edition-automatic-transmission Automatyczna 9-biegowa skrzynia

PRZESUWAMY GRANICE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII

Przekonaj się, jak wygodne, proste i bezpieczne jest korzystanie ze smartfona wewnątrz Jeepa® Compassa Opening Edition, który umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, obsługę radia, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz oferuje wiele innych funkcji. Odkryj nowy sposób korzystania z funkcji łączności smartfona dzięki nowym opcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect™ 8.4” NAV. System Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości, korzystanie z telefonu oraz z Apple Music za pomocą funkcji Siri voice.

System Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do wyszukiwania głosowego Google, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

jeep-compass-opening-edition-side-apple-carplay jeep-compass-opening-edition-side-android-auto
jeep-compass-opening-edition-interior
Zdjęcie przedstawia Apple CarPlay. Android Auto, Google Play i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.

ZNAJDŹ SWÓJ STYL

Nowy Jeepa® Compass Opening Edition toruje drogę kolejnym wersjom, które będą dostępne w nadchodzących miesiącach tego roku. Jeepa® Compass zapewnia wiele możliwości, oferując ponad 70 systemów bezpieczeństwa, bogaty wybór silników i łatwy dostęp do najnowszych technologii. Szeroka paleta kolorów i możliwość wyboru wnętrza pozwala kierowcy na dopasowanie samochodu do jego potrzeb. Śledź naszą stronę i dowiedz się więcej o rodzinie modeli Jeepa® Compass.  

jeep-compass-opening-edition-frontal-rear

FOTELE

Fotele inspirowane pełnym przygód, aktywnym stylem życia.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki ponad 70 dostępnym aktywnym i pasywnym systemom bezpieczeństwa jedynym zmartwieniem kierowcy jest wybór celu podróży.

OBRĘCZE KÓŁ

Obręcze kół zaprojektowane z myślą o jeździe w mieście lub w terenie oznaczają, że możesz teraz dotrzeć jeszcze dalej.

WYJEDŹ POZA SCHEMAT

Nowy Jeep® Compass zabierze Cię poza utartą i tradycyjną ścieżkę, przekonując, że nawet w codziennym życiu warto wychodzić poza schemat. Zapraszamy Cię w podróż, w której spotkasz czterech czołowych specjalistów z dziedzin wzornictwa, doświadczenia użytkownika, technologii i możliwości. Każdy z nich, swoją pracą i sposobem myślenia, wpłynął na zmiany w społeczeństwie i codziennym życiu, inspirując ludzi do określonego spojrzenia na rzeczywistość i relacje ze światem.