TO BEDZIE MOCNY GRACZ!

"Jak każdy kompaktowy SUV Compass oferuje przestronne wnętrze, świetne silniki, wiele nowowczesnych systemów i wygodę podróży po asfalcie. Ale Jeep® ma też wersję nieźle radzacą sobie w terenie - to Trailhawk!"
Źródło: Auto Świat


INNOWACYJNE PIĘKNO

W nowym Jeepie® Compassie tradycja łączy się z innowacjami ucieleśniając ikoniczną cechę, dzięki której marka Jeep® stała się legendą. Przyjrzyjmy się jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal — od chromowanych listew wokół tylnych okien po grill o siedmiu szczelinach — i napawając się pięknem hipnotyzujących kształtów reflektorów LED.

NADWOZIE

ATRAKCYJNE LINIE NADWOZIA

Samochód wyróżnia się z tłumu dzięki agresywnej i wyszukanej stylistyce. Jeep® Compass swój wyrazisty charakter zawdzięcza aerodynamicznym liniom nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy wokół okien, które w efektowny sposób akcentują linie bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy samochodu Jeep® Compass to idealne miejsce dla osób, które chcą się rzucać w oczy.

WNĘTRZE

KOMFORT I STYL

Atletyczne kształty, detale stylistyki Jeep®, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że wnętrze nowego Jeepa® Compassa stanowi idealne środowisko, w którym można pokonywać kolejne kilometry. Gotowy do jazdy: w zaprojektowanym w przemyślany sposób panelu umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze.

Kierownica obszyta skórą

System Uconnect™ NAV 8,4”

System zarządzania trakcją Selec-Terrain®

Automatyczna skrzynia biegów

TECHNOLOGIE

PRZESUWAMY GRANICE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII

Korzystaj ze smartfona także na pokładzie Jeepa® Compassa. Możesz swobodnie wykonywać połączenia głosowe, słuchać muzyki, wysyłać i odbierać wiadomości oraz używać wielu innych funkcji. Odkryj nowy sposób korzystania ze smartfona dzięki nowym funkcjom dostępnym w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Funkcja Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’ów na uzyskanie dostępu do aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz obsługiwanie telefonu za pomocą poleceń głosowych w systemie Siri. Funkcja Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do sterowania głosowego, Google Maps oraz Google Play Music za pośrednictwem ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

Ilustracja przedstawia Apple CarPlay.
Android Auto, Google Play i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.

MOŻLIWOŚCI

NIEZRÓWNANY 4x4

Dzięki połączeniu imponujących możliwości napędu 4x4 z nowoczesnymi, zaawansowanymi oszczędnymi zespołami napędowymi nowy Jeep® Compass jest najdzielniejszym kompaktowym samochodem SUV. Do wyboru są dwa silniki benzynowe i cztery silniki wysokoprężne. Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4x4, oferujących kierowcom wrażenia, jakich nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

System zarządzania trakcją Selec-Terrain®

System sterowania trakcją Selec-Terrain® służy do optymalizacji działania napędu na cztery koła z myślą o zapewnieniu niezrównanych możliwości w każdym terenie. Ten elektroniczny system koordynuje i optymalizuje działanie nawet 12 innych systemów, zapewniając lepsze panowanie nad samochodem.

Systemy napędu 4x4

Nowy Jeep® Compass oferuje dwa innowacyjne systemy napędowe do wyboru, zapewniające najlepszą dzielność 4x4 w tej klasie samochodów. Systemy Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low automatycznie i płynnie przełączają tryb napędu między 4x2 i 4x4 w celu ciągłego zarządzania rozdziałem momentu obrotowego i zapewnienia optymalnej trakcji.

Kąt zejścia

Jeep® Compass Trailhawk® charakteryzuje się dzielnością Trail Rated® przy bezkonkurencyjnych wartościach kątów natarcia, rampowego i zejścia, dzięki unikatowej konstrukcji przedniego pasa i podwyższonemu zawieszeniu. Oprócz największego w tej klasie prześwitu swobodę poruszania się w terenie zapewniają także osłony podwozia, asystent zjazdu ze wzniesienia oraz 17‑calowe terenowe opony.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Źródłem prawdziwego komfortu jazdy jest poczucie bezpieczeństwa. Nowy Jeep® Compass chroni kierowcę i pasażerów za pomocą ponad 70 dostępnych funkcji bezpieczeństwa. Samochód standardowo wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych oraz liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa zapewniające doskonałą ochronę, a przede wszystkim pozwalające na uniknięcie kłopotów.