SUV NOWEJ GENERACJI WYJEDŹ POZA SCHEMAT!

Całkowicie nowy Jeep® Compass wykracza poza standardy. Dlaczego? Żebyś zdecydował się na porzucenie konwencjonalnego sposobu myślenia i wyjechał poza schemat. Dołącz do przygody. Poznaj cztery wyjątkowe postaci z dziedzin Stylistyki, Doświadczenia Użytkownika, Technologii i Możliwości. To własnie oni dzięki pracy i sposobowi myślenia, zmienili swoje codzienne życie, inspirując do patrzenia w inny sposób na świat.

DOSKONAŁA ESTETYKA

Grill przedni

jeep-compass-front-grille

Legendarny, siedmioszczelinowy grill, ikona marki Jeep®, został przeprojektowany dodając nowemu modelowi Jeep® Compass więcej świeżości i innowacyjnej osobowości.

Efektowne wykończenie

jeep-compass-shark-fin

Najlepsze nowości w designie Jeepa Compassa: chromowane wykończenie dookoła tylnej szyby, nadaje eksluzywnego i wyrafinowanego wyglądu. Równowagę zapewnia zaś agresywna i z miejsca rozpoznawalna postawa.

Nadkola

jeep-compass-fender-flares

Silniejszy i bardziej atletyczny profil. Trapezoidalne łuki nadkoli oraz wyrazisty kształt błotników dopełniają zewnętrznego wyglądu, nadając Compassowi agresywnego i muskularnego charakteru. Rezultatem jest atletyczny kształt, którego nie sposób przeoczyć.

WYSUBLIMOWANY STYL

Dwupanelowe okno dachowe

jeep-compass-dual-pane

Nowy Jeep® Compass to moc rozwiązań przyjaznych dla użytkownika na przykład: dwupanelowe panoramiczne okno dachowe pozwalające na dopływ świeżego powietrza lub na przenikanie ciepłych promieni słońca, w zależności od Twoich potrzeb.

Koło kierownicy obszyte skórą

jeep-compass-leather-steering-wheel

Precyzję wykonania oraz wysoką jakość materiałów w samochodach marki Jeep® można dostrzec w najmniejszych detalach. Doskonałym przykładem jest wielofunkcyjna, obszyta skórą kierownica ze zintegrowanymi przyciskami sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i ustawieniami komputera pokładowego.. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze.

Fotele

jeep-compass-interior-seating

Wyprofilowane fotelewygodne i wyróżniają się kontrastującymi kolorami szwów, podkreślającymi ekskluzywność wnętrza.

NASTAWIONY NA TECHNOLOGIĘ

Uconnect™ 8.4 NAV

jeep-compass-dual-pane

Nowa generacja systemu Uconnect™ 8.4 NAV oferuje szereg funkcji umożliwiających między innymi obsługę systemu głośnomówiącego i nawigacji oraz zapewniających rozrywkę za pośrednictwem dużego, najlepszego w segmencie ekranu dotykowego o przekątnej 8,4 cala, przystosowanego do obsługi kilkoma palcami jednocześnie, w tym poprzez przesuwanie i zsuwanie palców.

7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT

jeep-compass-leather-steering-wheel

7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT w panelu wskaźników oferuje kierowcy szeroki zakres konfiguracji — od podstawowego odczytu prędkości po szczegółowe dane o statusie samochodu — umożliwiając personalizację informacji.

Funkcja połączenia ze smartfonem

jeep-compass-interior-seating

System Uconnect™ 8.4 NAV zawiera systemy Apple CarPlay oraz Android Auto. Pozwalają one na wygodniejsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze korzystanie ze smartfonu z systemem Apple lub Android wewnątrz samochodu — wykonywanie połączeń głosowych, dostęp do muzyki i aplikacji google maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz wiele innych.