INNOWACYJNE PIĘKNO

W nowym Jeepie Compassie tradycja spotyka się z innowacyjnością. Nowy Jeep® Compass posiada najbardziej charakterystyczne cechy marki Jeep®, dzięki którym stała się ona legendą motoryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej jego smukłej, opływowej sylwetce, zwracając uwagę na każdy detal – od chromowanych listew wokół tylnych okien po siedmioszczelinowy grill – i napawać się pięknym, przyciągającym wzrok kształtem reflektorów LED.

  • Sport
  • Longitude
  • Limited
  • Trailhawk

NAJWAŻNIEJSZE CECHY WERSJI

ATRAKCYJNA LINIA NADWOZIA

Samochód wyróżnia się z tłumu dzięki agresywnej i wyszukanej stylistyce. Jeep® Compass swój wyrazisty charakter zawdzięcza aerodynamicznym liniom nadwozia. Dostępny czarny dach oraz chromowane listwy wokół okien, które w efektowny sposób akcentują linie bocznej i tylnej części nadwozia, sprawiają, że nowego SUV-a nie sposób przeoczyć. Fotel kierowcy samochodu Jeep® Compass te idealne miejsce dla osób, które chcą się rzucać w oczy.

KOMFORT I STYL

Atletyczne kształty, detale stylistyki Jeep®, wysokiej jakości materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że wnętrze nowego Jeepa® Compassa stanowi idealne środowisko, w którym można pokonywać kolejne kilometry. Gotowy do jazdy: w zaprojektowanym w przemyślany sposób panelu umieszczono 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników. Dzięki zintegrowanym przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze.

jeep-compass-interior

DOPRACOWANE DETALE

  • jeep-compass-leather-steering-wheel Kierownica obszyta skórą
  • jeep-compass-uconnect-8.4-NAV-system System multimedialny Uconnect™ NAV 8,4”
  • System zarządzania trakcją Selec-Terrain®
  • jeep-compass-automatic-transmission 9-biegowa skrzynia automatyczna

PRZESUWAMY GRANICE MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII

Korzystaj ze smartfona także na pokładzie Jeepa® Compassa. Możesz swobodnie wykonywać połączenia głosowe, słuchać muzyki, wysyłać i odbierać wiadomości oraz używać wielu innych funkcji. Odkryj nowy sposób utrzymywania łączności przez smartfon dzięki nowym funkcjom dostępnym w systemie Uconnect™ NAV z ekranem 8,4”. Interfejs Apple CarPlay umożliwia użytkownikom iPhone’ów obsługiwanie aplikacji Apple Maps i Apple Music, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz korzystanie z telefonu za pomocą poleceń głosowych Siri.

Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do sterowania głosowego, Google Maps™ oraz Google Play Music™ za pomocą ekranu dotykowego systemu Uconnect™ lub przycisków na kierownicy.

jeep-compass-side-apple-carplay jeep-compass-side-android-auto
jeep-compass-uconnect
Ilustracja przedstawia Apple CarPlay. Android Auto, Google Play i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.

NIEZRÓWNANY 4x4

Dzięki połączeniu imponujących możliwości systemów napędu 4x4 z nowoczesnymi, zaawansowanymi, oszczędnymi zespołami napędowymi nowy Jeep® Compass jest najdzielniejszym, kompaktowym samochodem SUV. Oferuje szeroki wybór układów napędowych, silnik benzynowy 1.4 Mair o mocy 140KM i 170KM oraz dwa silniki wysokoprężne 1.6 Mjet o mocy 120KM oraz 2.0 Mjet o mocy 140KM i 170KM. Legendarne możliwości terenowe samochodów Jeep® zostały udoskonalone dzięki wprowadzeniu nowych systemów napędu 4x4, oferujących kierowcom wrażenia, których nie zapewni żaden inny kompaktowy SUV.

jeep-compass-unrivaled

System zarządzania trakcją Selec-Terrain®

jeep-compass-select-terrain-system /

System zarządzania trakcją Selec-Terrain® służy optymalizacji napędu na cztery koła w celu zapewnienia niezrównanych możliwości w każdym terenie. Elektronicznie koordynuje i optymalizuje on działanie nawet 12 innych systemów, zapewniając lepsze panowanie nad pojazdem.

Właściwości terenowe

jeep-compass-departure-angle

Jeep® Compass Trailhawk® charakteryzuje się dzielnością Trail Rated® przy bezkonkurencyjnych wartościach kątów: natarcia, rampowego i zejścia, dzięki unikatowej konstrukcji przedniego pasa i podwyższonemu zawieszeniu. Oprócz największego w tej klasie prześwitu, swobodę poruszania się w terenie zapewniają także osłony podwozia, asystent zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) oraz 17‑calowe obręcze koł z oponami off-road.

Systemy napędu 4x4

jeep-compass-4x4-system

Nowy Jeep® Compass oferuje dwa innowacyjne systemy napędu 4X4 do wyboru, zapewniające najlepszą dzielność terenową w swojej klasie. Systemy Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low automatycznie i płynnie przełączają tryb napędu między 4x2 i 4x4 w celu ciągłego zarządzania rozdziałem momentu obrotowego i utrzymania optymalnej przyczepności.

BEZPIECZNA PODRÓŻ

Źródłem prawdziwego komfortu jazdy jest poczucie bezpieczeństwa. Nowy Jeep® Compass chroni kierowcę i pasażerów za pomocą ponad 70 dostępnych systemów bezpieczeństwa. Samochód standardowo wyposażony jest w siedem poduszek powietrznych oraz liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa zapewniające doskonałą ochronę, a przede wszystkim pozwalające na uniknięcie problemów.

jeep-compass-opening-edition-ar-experience

ZOBACZ NOWEGO JEEPA® COMPASSA W ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI

Czy chcesz być pierwszą osobą, która usiądzie za jego kierownicą? Teraz możesz również zobaczyć go jako pierwszy – z każdej strony. Przeżyj interaktywne doświadczenie i skorzystaj z okazji dokładnego przyjrzenia się zupełnie nowemu Jeepowi Compassowi dzięki rzeczywistości rozszerzonej generowanej przez nowy fablet Lenovo Phab2 Pro – pierwszy na świecie smartfon z platformą Tango. Skorzystaj z zaproszenia i zarezerwuj miejsce w wybranych salonach sprzedaży Jeep®, by naocznie przekonać się o wszystkich zaletach najbardziej oczekiwanego SUV-a roku.

jeep-compass-augmented-reality-experience

WYJEDŹ POZA SCHEMAT

Nowy Jeep® Compass zabiera Cię poza utartą i tradycyjną ścieżkę, przekonując, że nawet w codziennym życiu warto wychodzić poza schemat. Zapraszamy Cię w podróż, w której spotkasz czterech czołowych specjalistów z dziedziny wzornictwa, doświadczenia użytkownika, technologii i możliwości. Każdy z nich, swoją pracą i sposobem myślenia, wpłynął na zmiany w społeczeństwie i codziennym życiu, inspirując ludzi do określonego spojrzenia na rzeczywistość i relacje ze światem.