CZŁONEK RODZINY - BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI Stylistyka inspirowana tradycją Jeepa i stylem życia pełnego przygód - oto Jeep® Renegade, który łączy ponad 70 lat dziedzictwa legendarnej marki Jeep® z nowoczesną stylistyką i technologią. Obejrzyj film, aby poznać źródło inspiracji projektu Jeepa Renegade.
Jeep® Willys MP Niezwykła inspiracja Wygląd Jeepa Renegade inspirowany jest oryginalnym Jeepem Willys MP z 1941 roku, jednym z pierwszych pojazdów wojskowych
z masowej produkcji w USA.
Detale vintage Inspirowany zabytkowym zbiornikiem na paliwo z oryginalnego Jeepa Willys, wzór ten jest charakterystycznym elementem łączącym detale znajdujące się wewnątrz Jeepa Renegade z jego wyglądem zewnętrznym.
DESIGN, KTÓRY ROZPOZNAJESZ Jeep® Renegade jest bogaty w unikalne detale legendarnej marki Jeep®. Na jego wygląd wpłynęła żywa legenda pojazdów Jeep®, których surowy design i muskularna sylwetka zostały tu odświeżone energetycznym stylem.
  • LAMPA TYLNA. Prostokątne tylne lampy ze stylowym motywem kanistra.
  • MYSKY ROOF MySky™ otwierany dwuczęściowy dach ze stylowym motywem kanistra.
  • GRILL PRZEDNI Siedmioszczelinowy grill przedni z okrągłymi lampami.
  • WYCIĘCIA KÓŁ Trapezoidalny kształt nadkoli.
ZANURZONY W DZIEDZICTWIE JEEPA Odkrywając wnętrze całkowicie Jeepa Renegade, odnajdziesz wiele unikalnych detali charakterystycznych dla DNA marki Jeep®.