CONNECT WITH YOUR FREEDOM
Jest taki moment, kiedy decydujesz, że przyszedł czas na zmiany.
Poznaj historie ludzi, którzy postanowili zmienić swój sposób życia i rozpocząć nową przygodę, żeby odzyskać poczucie wolności.
W ŻYCIU KAŻDEGO CZŁOWIEKA
POJAWIA SIĘ PUNKT ZWROTNY.
I TY ZNAJDŹ SWOJĄ INSPIRACJĘ!
STEFANO MUNARI, SNOWBORDZISTA • ODNAJDYWANIE ŹRÓDŁA NAJWIĘKSZYCH WRAŻEŃ
28-letni Stefano Munari jest włoskim zawodowym snowboardzistą. Urodził się i wychował w górach. Już w młodym wieku zaczął swoją przygodę ze snowboardem. W końcu zrozumiał, że sport ten jest kluczem w realizacji jego marzenia, by pozostawać w kontakcie z naturą. W ciągu kilku lat – począwszy od treningów po szkole – doszedł do poziomu mistrzostw włoskich i europejskich. Dowiedz się, jak Stefano sprostał temu wyzwaniu.
VICTOR CHISSANO, DJ • NOWA HISTORIA, NOWA PODRÓŻ
Victor Chissano jest 30-letnim afrowłoskim DJ-em oraz kompozytorem i wykonawcą piosenki „I’m a Renegade”. Przez całe życie Victor podejmował wiele wyzwań, eksperymentując z różnymi gatunkami muzycznymi. Zaczynał od reggae, muzyki elektronicznej i techno, a potem zetknął się ze sceną drum and bass. Spotkanie z muzykiem Ninja zmieniło jego życie. Sprawiło, że stał się profesjonalnym muzykiem. Pewnego dnia zaproponowano mu, żeby podjął nowe wyzwanie. Jego zadaniem było stworzenie piosenki, która zmieni reguły gry i będzie wyrażać w 100% wartości nowego modelu Jeep®. Na drodze Victora pojawił się Jeep® Renegade i coś się zmieniło. W podróży po Szkocji znalazł właściwą inspirację, dzięki której zamienił to, co zwykłe, w coś niezwykłego. Teraz może zacząć się nowa historia, nowa droga. Zobacz film wideo i przekonaj się sam.
ROBERTO D’AMICO, SURFER • CZEKAJĄC NA WŁAŚCIWĄ FALĘ
21-letni Roberto D’Amico jest jedną z najbardziej znanych postaci włoskiego i międzynarodowego surfingu. Surfuje od 8. roku życia, kiedy otrzymał swoją pierwszą deskę w prezencie od przyjaciela. Surfing stał się jego życiem, a nową ambicją – chęć konkurowania w tym sporcie. Roberto w końcu został międzynarodowym mistrzem surfingu. Pewnego dnia zrozumiał, że coś się zmienia. Czuł, że musi wrócić do swoich prawdziwych pasji: morza i wolności. To był punkt zwrotny. Czas zacząć nowy rozdział w życiu, z dala od konkurencji, bliżej wewnętrznego głosu. Czas na nowy początek w przygodzie z surfingiem. Poznaj historię Roberto opowiedzianą jego własnymi słowami.
Teraz Twoja kolej. Zmień reguły gry na pokładzie nowego modelu Jeep® Renegade