RUSZAJ W STRONĘ NOWYCH PERSPEKTYW

Podróżuj bez granic. Nieważne czy przebijasz się przez zakorkowane miasto, czy wyruszasz na off‑roadową wyprawę — nowa edycja specjalna Jeep® Renegade Upland wszędzie sprawdzi się doskonale. Daj się porwać jego silnemu, wyrazistemu charakterowi połączonemu z elegancją i przygotuj się na kolejne przygody.

Kolory RENEGADE
UPLAND

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • jeep-renegade-upland-9-speed-automatic-transission 9-biegowa skrzynia automatyczna
  9-biegowa skrzynia automatyczna
  Zwiększony komfort jazdy i lepsze osiągi dzięki
  9-biegowej przekładni automatycznej, monitorującej temperaturę, prędkość, a także załączanie elektronicznego systemu stabilizacji tor jazdy ESC oraz oferującej ponad 20 map przełożeń dostosowanych do różnych warunków drogowych.
 • jeep-renegade-upland-off-road-look Off-roadowy styl
  Off-roadowy styl
  Pokaż swoje off-roadowe oblicze. Unikalny, surowy styl podkreślony czarnymi błyszczącymi detalami, od osłon nadkoli po kultowy przedni grill, relingi dachowe i lusterka boczne.
 • jeep-renegade-upland-4-wd-low System napędu 4X4 z przełożeniem pełzającym
  System napędu 4X4 z przełożeniem pełzającym
  Jeep® Renegade Upland charakteryzuje się najlepszą w swojej klasie dzielnością terenową 4x4 w każdych warunkach dzięki systemowi Jeep® Active Drive Low. System Jeep® Active Drive Low jest rozbudowaną wersją systemu Jeep® Active Drive. Dostępne w nim przełożenie pełzające 16,5:1 umożliwia maksymalne wykorzystanie możliwości napędu na cztery koła.
 • jeep-renegade-upland-alloy-black-gloss-wheels Czarne, błyszczące 17-calowe obręcze kół z aluminium
  Czarne, błyszczące 17-calowe obręcze kół z aluminium
  Zrób wrażenie dzięki czarnym, połyskującym,
  17-calowym aluminiowym obręczom kół. Wypolerowane, mocne i gotowe na nową przygodę.

RUSZAJ W PODRÓŻ DOSKONAŁĄ

Za kierownicą nowej edycji specjalnej Jeepa® Renegade Upland od razu poczujesz się jak u siebie. Poznaj wyjątkowe połączenie komfortu i stylu oraz szczególną dbałość o szczegóły wskazujące na sportowy,
off-roadowy charakter — takie jak pomarańczowe wykończenie nawiewów i wielosezonowe maty podłogowe.

DOPRACOWANE DETALE

 • jeep-renegade-upland-new-interior-orange Nowe wnętrze z elementami wykończenia w kolorze pomarańczowym
 • jeep-renegade-upland-steering-wheel Wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą
 • jeep-renegade-upland-rubber-mats Wielosezonowe maty podłogowe
 • jeep-renegade-upland-uconnect-5-radio-live System informacyjno-rozrywkowy Uconnect™ z 5-calowym ekranem dotykowym

ZDOMINUJ SCENĘ

Nowa edycja specjalna Jeep® Renegade Upland od razu rzuca się w oczy dzięki przemyślanym szczegółom oraz imponującemu nadwoziu z czarnymi błyszczącymi emblematami i detalami, a także specjalną naklejką Upland. Stworzony, by wyróżniać się z tłumu i rządzić miastem i w terenie.

CZARNE, BŁYSZCZĄCE EMBLEMATY I AKCENTY

jeep-renegade-upland-gloss-black-badges-and-accents

Nowy Jeep® Renegade Upland śmiały, zupełnie nowy wygląd zawdzięcza przyciągającym wzrok czarnym, błyszczącym emblematom na nadwoziu oraz elementom przedniego grilla i obręczom kół w tym samym kolorze.

CZARNE RELINGI DACHOWE I LUSTERKA BOCZNE

jeep-renegade-upland-black-roof-racks-view-mirrors

Charakter tkwi w szczegółach. Daj się oczarować i zrób wrażenie na innych dzięki czarnym relingom dachowym i lusterkom bocznym w wyposażeniu standardowym nowego Jeepa® Renegade Upland.

CZARNE, BŁYSZCZĄCE 17-CALOWE ALUMINIOWE OBRĘCZE KÓŁ

jeep-renegade-upland-wheels

Nigdy nie pozostaniesz niezauważony, czy to w mieście, czy na off-roadowych szlakach. Dzięki czarnym, błyszczącym 17-calowych kołom wykonanym z aluminium Jeep® Renegade Upland jest zawsze gotowy na nowe przygody.

DOSKONAŁY W KAŻDYM TERENIE

Zmień perspektywę i odwróć codzienność do góry nogami dzięki typowej dla marki Jeep® dzielności nowej edycji specjalnej Renegade Upland. Mocny, wytrzymały i oszczędny silnik oraz systemy Jeep® Active Drive Low i Selec-Terrain® z trybem kontroli zjazdu (HDC) wyznaczą nowe standardy Twojego podróżowania.

SILNIK 2.0 DIESLA MULTIJET O MOCY 140 KM

jeep-renegade-upland-multijet

Oszczędny, 2-litrowy turbodiesel z technologią Multijet drugiej generacji rozwija maksymalną moc 140 KM przy 3750 obr./min oraz 350 Nm momentu obrotowego przy 1750 obr./min.

SYSTEMY NAPĘDU 4X4: Jeep® ACTIVE DRIVE LOW

jeep-renegade-upland-4wd-system

Przełożenie pełzające 16,5:1 dostępne w systemie Jeep® Active Drive Low pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości napędu na cztery koła. System zarządzania trakcją Selec-Terrain®, zapewnia jeszcze lepszą trakcję kół i maksymalną przyczepność oraz wyposażony jest w funkcję asystenta zjazdu ze wzniesienia Hill‑Descent Control.

SELEC-TERRAIN® Z ASYSTENTEM ZJAZDU (HDC)

jeep-renegade-upland-select-terrain

Asystent zjazdu (HDC) umożliwia płynne i kontrolowane zjeżdżanie ze wzniesienia po nierównej lub śliskiej nawierzchni bez konieczności naciskania pedału hamulca.