<

JSET: JEEP® JEST GOTOWY NA ZIMĘ 2015 Set to designerska koncepcja, polegająca na połączeniu motywów marki Jeep® z komfortowo wyposażonymi salami barowymi w klubach. Kluby te, znajdujące się w ekskluzywnych kurortach, w założeniu mają być punktem odniesienia i miejscem spotkań dla wszystkich, których – tak samo jak w przypadku legendarnej amerykańskiej marki – łączy zamiłowanie do przygody, autentyczności, wolności i pasji. Klienci mogą tam spożywać posiłki, relaksować się przy koktajlu oraz słuchać setów ułożonych przez DJ-ów albo muzyki na żywo.

Goście mogą też liczyć na specjalny transport do lokali JSet i z powrotem. Dzięki temu będą mieli okazję, by poznać i sprawdzić – również podczas wypoczynku – niezwykłe możliwości pojazdów z asortymentu marki Jeep.

Podczas imprez JSet goście otrzymają dodatkowe informacje na temat modeli marki Jeep dostępnych w asortymencie oraz – jeśli zechcą udoskonalić umiejętność jazdy po drogach i bezdrożach – zarezerwują jazdę próbną, przeznaczoną dla entuzjastów samochodów z napędem 4×4.

Po debiucie latem 2014 roku w Blue Marlin na Ibizie – 12 grudnia w kosmopolitycznym Dubaju otwarto pierwszy JSet w Emiratach Arabskich. Z tej okazji zorganizowano ekskluzywne przyjęcie. Stylizacja lokalu bazuje na charakterystycznych motywach marki Jeep w kolorystyce czerni i bieli. Blue Marlin Dubai jest czynny przez cały rok. Ten elegancki beach club stanowi jedno z głównych miejsc spotkań i wypoczynku w Dubaju, idealne dla wielu entuzjastów marki Jeep w tym regionie.

Obecnie kluby międzynarodowej sieci JSet znajdują się w znanych miejscach, odwiedzanych przez elity towarzyskie, takich jak Monte Carlo, Marrakesz, Ibiza, Courmayeur, a także w ekskluzywnym kurorcie narciarskim Cortina d’Ampezzo, który tej zimy stanie się częścią prestiżowej sieci klubów JSet stylizowanych marką Jeep®. To podkreśli silną więź tej marki ze sportami uprawianymi na świeżym powietrzu, w górskiej scenerii, idealnej do testowania technologii, niezawodności i bezpieczeństwa samochodów z napędem 4×4.

Niektóre kluby JSet są czynne przez cały rok, a inne – tylko w sezonie letnim i zimowym. Dotychczas odwiedziło je tysiące gości, którzy mogli odbyć jazdę testową oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat modeli marki Jeep. Ten niezwykły sukces zachęcił nas do otwarcia klubu JSet w Moskwie w 2015 roku.

Zobacz zdjęcia i dołącz do nas w klubie JSet!

GALERIA