JEEP® na MONTREUX JAZZ FESTIVAL 2-18 lipca 2015 Muzyka, dobra zabawa i wolność. Udana 49 edycja festiwalu w Montreux dobiegła końca. Marka Jeep® i legendarny Montreux Jazz Festival stworzyli zespół opierający się na prestiżowym sponsoringu.
< POWRÓT

JEEP® NA 49. EDYCJI MONTREUX JAZZ FESTIVAL.

Porządny zastrzyk adrenaliny i energii, czyli dwutygodniowa odkrywcza podróż — bez ścisłych zasad, tylko autentyczność, pasja i wolność. Wyznająca wszystkie te wartości marka Jeep® została globalnym partnerem 49. edycji Montreux Jazz Festival, jednego z najsłynniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W tegorocznej edycji festiwalu, która odbyła się w dniach 3–18 lipca, udział wzięło ponad 250 000 fanów muzyki. Na scenie brylowali najlepsi światowi artyści, a poza nią „MOST AWARDED SUV LINEUP EVER”, czyli zestaw najbardziej nagradzanych samochodów w historii, wożących w ramach festiwalu artystów i międzynarodowych gości. Przez cały czas trwania festiwalu „zespół” 30 samochodów marki Jeep®, w tym Jeep® Grand Cherokee, Jeep® Cherokee oraz Jeep® Renegade, towarzyszył gwiazdom międzynarodowego formatu, takim jak John Legend, Lenny Kravitz, Benjamin Booker, Lady Gaga i Tony Bennett, Santana, Maria Gadú, Jackson Browne, Lionel Richie i The Chemical Brothers. Aby uczcić Montreux Jazz Festival marka Jeep® postanowiła wyprodukować limitowaną wersję festiwalowego Jeep® Grand Cherokee MJF w dokładnie 49 egzemplarzach. Festiwal był nie tylko pełen muzyki i rozrywki, ale dał również gościom możliwość delektowania się duchem samochodów Jeep® dzięki jazdom próbnym nad brzegiem jeziora, w pobliżu Centrum Kongresowego 2m2c oraz szansie zwiedzenia imponującego stoiska Jeep® wewnątrz budynku kongresowego. Dzięki technologii „Mogees”, która zamienia wibracje wytwarzane podczas dotykania przedmiotów w muzykę, 2500 osób było w stanie „zagrać” na dwóch bardzo wyjątkowych instrumentach: limitowanej edycji festiwalowej Jeepa® Grand Cherokee pokazywanej w czasie show w Sali widowiskowej oraz na modelu Renegade w strefie Jeepa® przy brzegu pobliskiego jeziora.

Jeep® ORAZ X AMBASSADORS.
MUZYKA, KTÓRA ZMIENIA ZASADY GRY.

X Ambassadors to utalentowany zespół indie pochodzący z USA, którego pasja do muzyki zaowocowała triumfem na Montreux Jazz Festival wspieranym przez markę Jeep®. Zespół tworzą dwaj bracia Harris — wokalista Casey i klawiszowiec Sam — oraz gitarzysta Noah Feldshuh i perkusista Adam Levin. Ich muzyka to połączenie alternatywnego rocka, r&b, soulu, hip-hopu, bluesa i brzmień elektronicznych. Podczas imprezy wystąpili dwukrotnie: pierwszy raz z 15-minutowym występem akustycznym na Tarasie Jeepa®, natomiast drugi show był pełnowymiarowym koncertem w legendarnej „Rock Cave”, gdzie zespół zagrał swoje największe przeboje, w tym „Renegades”, utwór, który pobrzmiewa w najnowszej reklamie samochodu Jeep® Renegade. Oba występy, dzięki transmisji na profilu Jeep People Periscope, mogli oglądać wszyscy chętni.

ZWYCIĘZCY NAGRODY JEEPA® ZA NAJLEPSZĄ PŁYTĘ.
SPEŁNIENIE MARZEŃ W MONTREUX.

Wszystko zaczęło się od konkursu Jeepa® na Najlepszą Płytę, w ramach którego setki muzyków wykonało legendarny utwór Deep Purple „Smoke on the Water”. Dwóch z nich, Stefano Onorati (link do biografii) i Patrick Rouiller (link do biografii) zaprezentowało rewelacyjny talent i kreatywność, co zaowocowało zdobyciem prestiżowej nagrody: wyjątkowego dwudniowego pobytu na 49. edycji Montreux Jazz Festival. Raffaele Costantino, prezenter jednej z najciekawszych włoskich muzycznych audycji radiowych, towarzyszył zwycięzcom w drodze na festiwal. Razem spędzili dwa niesamowite dni w otoczeniu muzyki i innych atrakcji. Na zakończenie miało miejsce wyjątkowe spotkanie z X Ambassadors, które odbyło się na Tarasie Jeepa®. Razem wykonali „Smoke On The Water” na #Jeepie #Renegade zasilanym przez technologię Mogees...
  • < POWRÓT
  • KALENDARIUM WYDARZEŃ Na scenie wystąpili najlepsi artyści światowego formatu . Odkryj wszystkie wydarzenia, które miały miejsce podczas festiwalu. +
  • JEEP® PEOPLE Odkryj informacje o wyzwaniach i doświadczeniach z Jeep® World na JeepPeople.com. +
MODELE JEEP® AT THE MONTREUX JAZZ FESTIVAL
NOWY JEEP® RENEGADE Najzwinniejszy kompaktowy SUV w historii
JAZDA TESTOWA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JEEP® CHEROKEE Born of authentic brand Jeep® DNA
JAZDA TESTOWA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
JEEP® GRAND CHEROKEE The most awarded SUV ever
JAZDA TESTOWA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ