JEEP® WRANGLER
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.
Cena od 156 100 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
WRANGLER MOPAR® ONE
TECHNOLOGIE
POWRÓT
DŹWIĘK Wysokiej klasy system nagłośnienia z 7 głośnikami pozwala uzyskać realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki zastosowaniu 460-watowego wzmacniacza, 2 głośników wysokotonowych, głośnika niskotonowego 8 × 12", 4 głośników 6,5", w tym 2 głośniki umieszczone w górnym panelu. Marka Alpine znana jest z produktów charakteryzujących się doskonałą równowagą tonalną i rozdzielczością dźwięku.

Poznaj nowe oblicze inżynierii dźwięku (wyposażenie standardowe w wersjach Sahara i Rubicon).
SYSTEM UCONNECT System Uconnect ułatwia prowadzenie samochodu i pozwala kierowcy na sterowanie funkcjami bez odrywania wzroku od drogi i rąk od kierownicy. Korzystając z poleceń głosowych, możesz wybierać stacje radiowe i wykonywać połączenia telefoniczne. Rozmowa przez telefon w trakcie jazdy nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna. Uconnect™ Phone to aktywowany głosem system łączności, który pozwala prowadzić rozmowy praktycznie bez użycia rąk przez kompatybilny telefon z funkcją Bluetooth®.

System Uconnect zapewnia użytkownikom kilka sposobów dostępu do źródeł sygnału audio. System odtwarza płyty CD/DVD oraz pliki MP3, posiada również zdalny port USB, dodatkowe gniazdo wejściowe AUX, pamięć na dysku twardym, pozwala też na wykonywanie poleceń głosowych oraz przesyłanie strumieniowe dźwięku w technologii Bluetooth®.

Uconnect oferuje również zaawansowane funkcje nawigacji GPS i wprowadzania celu podróży w formie poleceń głosowych. Dzięki prostym zapytaniom łatwo odnajdziesz restaurację, lotnisko, muzeum albo sklep.

POWRÓT