WIĘCEJ NIŻ SAMOCHÓD TERENOWY

Jazda terenowa to dopiero początek. Nowy Jeep® Wrangler Rubicon Recon został wyposażony w napęd 4x4, dzięki któremu jego możliwości są wręcz legendarne. Niezawodny samochód stworzony dla poszukiwaczy najbardziej ekstremalnych terenowych przygód.

 • Recon
 • Recon Unlimited
KOLORY WRANGLER
RECON

KLUCZOWE ELEMENTY:

 • jeep-wrangler-recon-hard-badge Logo Recon
  Logo Recon
  Nowe logo Recon w kolorze satynowego chromu, wykończone matowym lakierem Granite Crystal.
 • jeep-wrangler-recon-rubicon-decal-on-hood-and-cowl Naklejka Rubicon na masce silnika
  Naklejka Rubicon na masce silnika
  Nowy Jeep® Wrangler Rubicon Recon ma maskę silnika z podwójnymi wlotami powietrza i czerwonymi napisami „Rubicon” na jej bocznych krawędziach.
 • jeep-wrangler-recon-black-red-netting Radio z systemem nawigacji satelitarnej
  Radio z systemem nawigacji satelitarnej
  Standardowe wyposażenie modelu Wrangler Rubicon Recon obejmuje system multimedialny UconnectTM 6,5" z nawigacją. Słuchaj muzyki i odtwarzaj dźwięk z płyt CD/DVD, plików MP3 oraz innych źródeł podłączonych przez port USB lub gniazdo jack, a także z dysku twardego i przez Bluetooth® w trybie transmisji strumieniowej. System reaguje na polecenia głosowe.
 • jeep-wrangler-recon-slush-mats System nagłośnienia Alpine® Premium
  System nagłośnienia Alpine® Premium
  Dziewięciogłośnikowy system nagłośnienia Alpine® Premium generuje realistyczny dźwięk dzięki wzmacniaczowi o mocy 552 watów, dwóm głośnikom wysokotonowym, subwooferowi o wymiarach 8 x 12 cali, czterem 6,5-calowym głośnikom i dwóm 3,5-calowym głośnikom umieszczonym w górnym pałąku.

EKSTREMALNA NATURA

Wnętrze Jeepa® Wranglera Rubicon Recon mówi samo za siebie: to nie jest samochód dla każdego. Unikalny, agresywny styl, który odsłania ekstremalną naturę nowego Jeepa® Wranglera został wzbogacony o czarno-czerwone elementy wykończenia i detale.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

 • Maty podłogowe Mopar z czerwonym logo Jeep®.
 • Fotele z czarną tapicerką ze skóry Mckinley z czerwonymi szwami
 • Drzwi i konsola centralna z czerwono-czarnymi kieszeniami z siatki
 • Oprawy nawiewów i uchwyty drzwi lakierowane w kolorze Midnight Star

OCHRONA 4x4

Jeep® Wrangler Rubicon Recon powstał, by stawić czoła wszystkim możliwym warunkom podczas jazdy. Począwszy od wentylowanej maski, aż po czarny matowy grill, najnowszy Jeep zyskał bardziej surowy wygląd i jest wprost stworzony do jazdy terenowej, a jego bezkompromisowa sylwetka zdecydowanie wyróżnia się na tle innych samochodów.

jeep-wrangler-recon-exterior

EXTERIOR KEY FEATURES

 • Maska silnika "Power" z wlotami powietrza
 • Zestaw czarnych dachów Dual Top (miękki + twardy)
 • Nowe 18‑calowe obręcze kół w matowym kolorze Granite Crystal
 • Czarny matowy grill

LEGENDARNE MOŻLIWOŚCI TERENOWE

Poznaj najdzielniejszego Jeepa® Wranglera.Dzięki wzmocnionej przedniej osi, wzmocnionym progom bocznym oraz wytrzymałym odlewanym osłonom mechanizmów różnicowych, nowy Jeep® Wrangler Rubicon Recon charakteryzuje się jeszcze większą dzielnością i lepszym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami w czasie jazdy w trudnym terenie. Jeep® Wrangler Rubicon Recon to doskonały samochód dla największych entuzjastów jazdy terenowej, którzy uwielbiają zmagania na najtrudniejszych szlakach.

NAJMOCNIEJSZY SILNIK W KLASIE

jeep-wrangler-recon-engine

Do wyboru: 200-konny silnik diesla 2.8 Common-Rail lub silnik benzynowy PentastarTM V6 3.6 o mocy 284 KM. Obie jednostki współpracują z 5-biegową przekładnią automatyczną.

ROCK-TRAC® 4X4

jeep-wrangler-recon-rails

System napędu 4x4 Rock-Trac® z blokadą mechanizmów różnicowych Tru-Lok® oferuje przełożenie redukcyjne 4:1, zapewniające większą kontrolę i zwiększające moment obrotowy na kołach, dzięki czemu Rubicon Recon dotrze niemal wszędzie.

OŚ DANA® 44 HEAVY-DUTY

jeep-wrangler-recon-command-track-system

Osie Dana 44 z przodu i z tyłu oraz blokady mechaniczne Tru-Lok® gwarantują najwyższą dzielność w terenie oraz stabilność na śliskich nawierzchniach.