2016 WRANGLER BACKCOUNTRY EDITION
OSIĄGNIJ WYŻSZY POZIOM

Limitowana edycja marki Jeep® - znakomite właściwości terenowe i stylowy design modelu Backcountry


Zainspirowany zimowymi sportowcami, którzy walczą, by przekraczać ograniczenia i sprawiać, że to, co niewiarygodne, staje się rzeczywistością. Limitowana edycja Jeep Wrangler Backcountry łączy w sobie przyciągający wzrok styl z niesamowitymi możliwościami. A zaprojektowany według zasady „Nigdy się nie powstrzymuj” oraz „bojowo” wyposażony Jeep Wrangler Backcountry przeznaczona jest dla tych, którzy śmiało kroczą przez życie i w pełni wykorzystują każde nowe doświadczenie i przygodę.

KLUCZOWE ELEMENTY EDYCJI LIMITOWANEJ BACKCOUNTRY

OFF-ROADOWE
PROGI BOCZNE

Progi boczne wykonano z rur ze stali o wysokiej wytrzymałości, dzięki którym pokonasz najtrudniejsze szlaki. Rury te są w pełni funkcjonalne, zapewniają ochronę progom i dolnej części nadwozia, a także są odporne na skręcanie przy prześlizgiwaniu się nad skałami oraz innymi przeszkodami.

SYSTEM
KOMUNIKACJI

System ten obejmuje monitorowanie ciśnienia w oponach (TPM), elektroniczne centrum informacyjne pojazdu (EVIC) oraz system sterowania głosowego Uconnect®, dzięki któremu bez konieczności używania rąk możesz głosowo obsługiwać różne polecenia dotyczące podłączonego poprzez Bluetooth® kompatybilnego telefonu komórkowego.

TYLNY DYFERENCJAŁ
TRAC-LOK®

Automatycznie przekazuje dostępny moment obrotowy do tylnego koło z najlepszą przyczepnością, co pomaga ograniczyć poślizg koła spowodowany utratą przyczepności na drugim tylnym kole.

UNIKALNE
OKLEJENIE

Limitowaną edycję Backcountry wyróżnia specjalne oklejenie maski silnika oraz boku nad przednim błotnikiem po stronie kierowcy, co nadaje jej unikalny wygląd.

System nawigacji
Uconnect™

System nawigacji Uconnect™ obejmuje 6,5-calowy ekran dotykowy z udoskonaloną nawigacją GPS i głosowym wprowadzaniem miejsca docelowego. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z płyt CD/DVD, MP3, z pamięci USB, urządzenia zewnętrznego lub twardego dysku, steruj systemem głosowo i odtwarzaj dźwięk strumieniowo poprzez Bluetooth®.

KLASYCZNE KOŁA
WERSJI RUBICON

Edycja Backcountry otrzymała 17-calowe obręcze kół z wersji Rubicon, wykończone półbłyszczącym czarnym lakierem, który idealnie pasuje do charakterystycznej stylistyki tego samochodu.

POKONUJ NAJTRUDNIEJSZE SZLAKI Możliwości marki Jeep® są w tym przypadku w standardzie, co daje poczucie wolności i swobody, by udać się w dowolne miejsce, zgodnie z zasadą „Go Anywhere. Do Anything.®”
System napędu 4x4 Command–Trac® Silnik V6 3,6 l Pentastar Hill Descent Control Certyfikat Trail Rated®