JEEP® WRANGLER UNLIMITED
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy.
Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler Unlimited.
Cena od 173 300 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER UNLIMITED NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
STYLISTYKA / NADWOZIE
POWRÓT
NADWOZIE TYPU OFF-ROAD 5-drzwiowy Jeep® off-road vehicle, Wrangler Unlimited - czyli prawdziwa terenówka do zadań specjalnych

Klasyczny siedmioszczelinowy grill przedni, okrągłe reflektory, trapezoidlane nadkola, prostokątna pionowa przednia szyba, kute zawiasy maski silnika i opuszczana szyba przednia, to niepowtarzalne charakterystyczne elementy modelu Jeep® Wrangler Unlimited, właściwe dla jego wizerunku 'twardego i czystego w formie'.

Zawiasy wyjmowanych drzwi i szyby przedniej nadają mu wygląd techniczny, nowoczesny i wyjątkowy. Szyba przednia jest nachylona w sposób umożliwiający zmniejszenie oporu powietrza i poprawę izolacji akustycznej we wnętrzu kabiny. Ponadto, połączenie między szybą przednią i dachem zostało zaprojektowane w celu lepszego przepływu powietrza, zmniejszenia szumów wiatru i poprawy ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

Design o czystych i zdecydowanych liniach ze zwróceniem szczególnej uwagi na montaż i wykończenie.

Wersja Sahara posiada stopnie boczne wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, żeby ułatwić wsiadanie do samochodu. Jeep® Wrangler Unlimited Rubicon, najbardziej terenowa wersja, wyróżnia się większym prześwitem dzięki sztywnej osi przedniej DANA 44 i posiada boczne progi ochrone o zwiekszonej wytrzymałosci, ze stali lakierowanej na czarno, osłaniające przed uderzeniami podczas jazdy w trudnym terenie. W wersji Sahara standardem są mocno przyciemniane szyby w części tylnej.
KOLORY Jeep® Wrangler Unlimited prezentuje szeroką gamę kolorów, wszystkie w stylu Jeep:


Sprawdź dostępność kolorów w autoryzowanym salonie sprzedaży
KOŁA I OPONY Wersja Sport jest wyposażona w 16'' stalowe obręcze kół z oponami 245/75 R16. Opcjonalnie dostępne są 17'' aluminiowe obręcze kół.
Wersja Rubicon jest wyposażona w 17''aluminiowe obręcze kół z oponami 245/75 R17 typu AT (All-terrain) w celu zapewnienia najlepszego kompromisu pomiędzy jazdą po drodze oraz w różnych warunkach w terenie.
Wersja Sahara dzięki opcjonalnymi eleganckimi 18" obręczami kół ze stopu aluminium z oponami 255/70 R18 zapewnia maksymalny komfort na drodze zachowując znakomite właściwości terenowego z których jest znany Jeep Wrangler Unlimited. Wszystkie wersje posiadają pełnowymiarowe koło zapasowe montowane na drzwiach bagażnika z pokrowcem.
DOSTRZEŻ DETALE
wranglerunlimited
Kliknij na pojazd żeby powiększyć
WNĘTRZE
WNĘTRZE Wnętrze Jeepa Wranglera Unlimited wyróżnia się zaokrąglonymi liniami, a nowe wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykończenie nadaje kabinie komfortowy i elegancki wygląd. Funkcjonalność i przytulność wnętrza stanowi mocne DNA modelu Jeep® Wrangler Unlimited. Przednie siedzenia są przytulne i mają anatomiczny kształt, a wysokość siedzenia kierowcy jest regulowana. Motyw krzywizny deski rozdzielczej, konsoli centralnej, schowka i podłokietników w drzwiach zapewniają większą ergonomię i wygodę bez kompromisu.
Pomiędzy przednimi fotelami znajduje się podłokietnik z zamykanym schowkiem, w którym dostępne jest gniazdko 12 V i gniazdo USB, a z przodu i z tyłu schowka zamontowano uchwyty na kubki.
Składana i dzielona 60/40 kanapa tylna sprawia, że nigdy nie brakuje miejsca na bagaże. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje we wszystkich wersjach min. komputer pokładowy, kierownice z przyciskami sterowania systemem audio, komputerem i tempomatem, automatyczną klimatyzację, a w wersji Sahara standardem są elektrycznie regulowane i podgrzewane lustereka boczne oraz elektrycznie otwierane szyby z funkcją otwierania jednym przyciśnięciem po stronie kierowcy. Do wersji Sahara można zamówić skórzaną tapicerkę siedzeń i podgrzewane przednie fotele, a chromowane akcenty wnętrza potwierdzając, że ta wersja jest najbardziej elegancka i najlepiej przystosowana do jazdy w mieście spośród innych pojazdów z serii. Nawet jeśli kabina osiągneła poziom komfortu którego spodziewamy się raczej po samochodzie osobowym przystosowanym do jazdy na drodze, Jeep® Wrangler Unlimited nie zapomina o swoich terenowych korzeniach: po pełnej przygód podróży wsród błota i skał, mycie wnętrz jest bardzo proste dzięki łatwo demontowanym wykładzinom i całkowicie zmywalnej kabinie z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze, które pozwalają na ujście wody po myciu wnętrza.
SIEDZENIA I TAPICERKA Siedzenia są pokryte czarną tkaniną Black w wersji Sport i Rubicon.
Dodatkowo na siedzeniach wersji Rubicon znajduje się wyszyte na oparciach logo Rubicon.
Do wersji Sahara jest dostępna ekskluzywna tapicerka z czarnej skóry Black z logo Sahara na oparciach oraz podgrzewanie przednich foteli.
DESKA ROZDZIELCZA W kabinie dominują elementy okrągłe i powierzchnie o zaokrąglonych liniach, które tworzą wrażenie harmonii i stylu. Deska rozdzielcza została zaprojektowana całkowicie na nowo żeby zaoferować bardziej płynne, otulające linie.
Wszystkie elementy sterowania na konsolii centralnej są ergonomiczne i łatwo dostępne. Cztery analogowe wskaźniki w panelu instrumentów nadają desce wygląd ekstremalnie techniczny. Ponadto, komputer pokładowy EVIC, w wyposażeniu standardowym wszystkich wersji, pozwala na wyświetlenie szeregu informacji dodatkowych takich jak temperatura zewnętrzna, kompas, średnie zużycie paliwa, zasięg na zbiorniku paliwa, czas podróży.
Kierownica z wbudowanymi przyciskami pozwala z łatwością zarządzać tempomatem, systemem audio, systemem głośnomówiącym Bluetooth UConnect®.
NA POKŁADZIE
PZRESTRZEŃ ŁADUNKOWA Obszerna przestrzeń do twojej dyspozycji, na bagaże i wszystko to co jest potrzebne w podróży.
Wrangler Unlimited może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności 2 320 l do linii dachu przy złożonej tylnej kanapie.
ZAMYKANY SCHOWEK W KONSOLI CENTRALNEJ Pomimo swobody prowadzenia na świezym powietrzu, istnieje bezpieczne miejsce do przechowywania Twoich drobiazgów zamykane na kluczyk.
Wyjmowana popielniczka może pełnić funkcję dodatkowego schowka na drobiazgi.
W schowku pod podłokietnikiem jest wystarczająco miejsca na odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny, tablet i inne przedmioty.
SKŁADANE I DZIELONE SIEDZENIA Zmień łatwo i wygodnie przestrzeń we wnętrzu twojego Wranglera Unlimited dzięki składanej i dzielonej 60/40 kanapie tylnej i zrób miejsce na wszystko czego potrzebujesz na szlaku przygody.
MATA BAGAŻNIKA I SCHOWEK W PODŁODZE BAGAŻNIKA Dwustronna mata bagażnika chroni wykładzinę bagażnika, natomiast schowek pod podłogą bagażnika, którego otwarcie jest blokowane drzwiami bagażnika, pozwala przechowywać wartościowe przedmioty. Pod podłogą znalazło się również specjalne miejsce do przechowywania śrub i nakrętek po zdemontowaniu drzwi i twardego dachu.

POWRÓT