JEEP® WRANGLER UNLIMITED
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy.
Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler Unlimited.
Cena od 173 300 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER UNLIMITED NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
DESIGN Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grila przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep® Wrangler Unlimited łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę. Poddaj się jego urokowi i historii. WIĘCEJ POWRÓT
WERSJE Jeep® Wrangler Unlimited Sport da ci możliwość wejścia do świata Jeep® i przeniesie cię do świata entuzjastów przygody z napędem 4X4. Daj się uwieść jego młodzieńczemu i sportowemu stylowi.

Buntownicza dusza Jeepa Wranglera Unlimited w wersji Sahara prezentuje się w postaci eleganckego i niekonwencjonalnego samochodu wyposażonego tak, aby zapewnić maksymalny komfort na drodze i gotowego zdominować miejskie przestrzenie w charakterystycznym dla siebie stylu. Miasto staje się wyzwaniem do odkrycia nowej przygody.

Rubicon to esencja przygody i dumy. Dzięki niemu będziesz mogł stawić czoło każdej drodze i bezdrożom oraz doświadczyć niezrównanych emocji za kierownicą. Została stworzona z myślą o tych, którzy pragną zaznać swobody z napędem 4X4 w najbardziej wyrafinowanej formie i na trasach terenowych, które są najbardziej ekstremalne i wciągające.

WIĘCEJ POWRÓT
MOŻLIWOŚCI Niezwykła charakterystyka techniczna Jeepa Wranglera Unlimited, króla jazdy w terenie, chroni Cię przed światem i jego pułapkami.
Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler Unlimited jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia.
Na drodze czy w terenie, Wrangler Unlimited pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Matka Natura stawia przed Tobą.
WIĘCEJ POWRÓT
TECHNOLOGIE System multimedialny UConnect®, w który możesz wyposażyć Jeepa Wranglera Unlimited, pozwala ci na zarządzanie telefonem komórkowym, nawigacyjnym systemem satelitarnym i urządzeniami elektronicznymi takimi jak iPod® lub smartphone. Ponadto dzięki znakomitemu nagłośnieniu Alpine®, twoja muzyka będzie zawsze z tobą. WIĘCEJ POWRÓT
BEZPIECZEŃSTWO Zaprojektowany aby zagwarantować wysoki poziom ergonomii, zapobiegać wypadkom i chronić pasażerów w przypadku zderzenia, Jeep® Wrangler Unlimited jest wyposażony w liczne systemy bezpieczeństwa i ochrony.
Duża sztywność i trwałość ramy podwozia stanowi solidną strukturę umożliwiającą kalibrowanie zawieszeń i gwarantującą doskonałą dynamikę jazdy.
Duża odległość pomiędzy podłużnicami ramy pozwoliła na umieszczenie zbiornika paliwa między kołami w celu zapewnienia doskonałej ochrony zbiornika w przypadku uderzenia. Również osiem poprzecznic ramy ma profile zamknięte, co przyczynia się do wyjątkowej sztywności ramy Jeepa Wranglera Unlimited i jeszcze zwiększa jego znakomite możliwości terenowe. WIĘCEJ POWRÓT