JEEP® WRANGLER UNLIMITED
Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy.
Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler Unlimited.
Cena od 173 300 zł
NIE ZWLEKAJ
UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ
WYBIERZ
CENNIK
OFERTA
KATALOG
AKCESORIA
DOSTĘPNE SAMOCHODY
MODELE SPECJALNE
WRANGLER UNLIMITED NIGHT EAGLE
WRANGLER RUBICON RECON
TECHNOLOGIE
POWRÓT
DŹWIĘK Wysokiej klasy system nagłośnienia z 7 głośnikami pozwala uzyskać realistyczne wrażenia dźwiękowe dzięki zastosowaniu 460-watowego wzmacniacza, 2 głośników wysokotonowych, głośnika niskotonowego 8 × 12", 4 głośników 6,5", w tym 2 głośniki umieszczone w górnym panelu. Marka Alpine znana jest z produktów charakteryzujących się doskonałą równowagą tonalną i rozdzielczością dźwięku.

Poznaj nowe oblicze inżynierii dźwięku (wyposażenie standardowe w wersjach Sahara i Rubicon).
SYSTEM UCONNECT System Uconnect ułatwia prowadzenie samochodu i pozwala kierowcy na sterowanie funkcjami bez odrywania wzroku od drogi i rąk od kierownicy. Korzystając z poleceń głosowych, możesz wybierać stacje radiowe i wykonywać połączenia telefoniczne. Rozmowa przez telefon w trakcie jazdy nigdy nie była tak łatwa i bezpieczna. Uconnect™ Phone to aktywowany głosem system łączności, który pozwala prowadzić rozmowy praktycznie bez użycia rąk przez kompatybilny telefon z funkcją Bluetooth®.

System Uconnect zapewnia użytkownikom kilka sposobów dostępu do źródeł sygnału audio. System odtwarza płyty CD/DVD oraz pliki MP3, posiada również zdalny port USB, dodatkowe gniazdo wejściowe AUX, pamięć na dysku twardym, pozwala też na wykonywanie poleceń głosowych oraz przesyłanie strumieniowe dźwięku w technologii Bluetooth®.

Uconnect oferuje również zaawansowane funkcje nawigacji GPS i wprowadzania celu podróży w formie poleceń głosowych. Dzięki prostym zapytaniom łatwo odnajdziesz restaurację, lotnisko, muzeum albo sklep.

POWRÓT