Jeep® Trail Rated Academy to wyjątkowy projekt, który we współpracy z Jeep® Owners Group został stworzony dla użytkowników samochodów marki Jeep®. Głównym założeniem akademii jest bliższe poznanie systemów napędowych, charakterystyki właściwości terenowych oraz doskonalenie umiejętności kierowców w warunkach off-roadowych. Kursy są prowadzone w oparciu o oryginalną metodologię Jeep® Engineering Trail Rated pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wielokrotnie organizowali imprezy terenowe w Polsce i za granicą.

Podczas każdego z trzydniowych kursów każdy z uczestników będzie mógł poznać prawdziwe DNA swojego samochodu, doświadczyć jazdy w zróżnicowanym terenie i dowiedzieć się więcej niż można przeczytać w instrukcji pojazdu. 

W 2020 roku planujemy 4 wydarzenia w ramach Jeep® Trail Rated Academy:

- Jeep® Academy Basic Open w dniach 24-26 kwietnia
- Jeep® Academy Compass & Renegade w dniach 8 -10 maja
- Jeep® Academy Advanced w dniach 11 – 13 września
- Jeep® Academy Compass & Renegade w dniach 2-4 października

Jeep® Basic
Przeznaczony dla wszystkich użytkowników samochodów marki Jeep® z napędem 4x4. Głównie polecany dla początkujących Jeepa® oraz dla właścicieli aut, które przede wszystkim wykorzystywane są do rekreacyjnej jazdy terenowej (bez dodatkowego liftu, opon z agresywnym bieżnikiem, snorkela, wyciągarki itd.). 

Jeep® Advanced
Kurs stworzony z myślą o osobach, które chcą poszerzyć swoje umiejętności jazdy w terenie. Wymagane opony AT/MT, zaczepy lub haki holownicze. Zalecana jest wyciągarka. Wskazane są podstawowe umiejętności poruszania się w terenie oraz pokonywania przeszkód.

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

PARTNERZY JEEPA®

Jeep® ma zaszczyt być sponsorem i partnerem wielu zespołów i organizacji