Wyjątkowy pojazd do codziennych przygód. Jego nowoczesny design z autentycznymi elementami stylistycznymi, takimi jak charakterystyczny siedmioszczelinowy grill, kultowe okrągłe reflektory i trapezoidalne nadkola wskazuje jednoznacznie na Jeepa®.

Nowy Jeep® Gladiator jest nie tylko na pokaz. Konfiguracja z podwójną kabiną posiada wytrzymałą, stalową i długą na 152 cm skrzynię ładunkową, pokrytą wytrzymałym lakierem, wyposażoną w źródło zasilania zewnętrznego oraz mocne wbudowane zaczepy do mocowania ładunku, zapewniające wszechstronne możliwości transportowe.

Nowy Jeep® Gladiator to jedyny prawdziwy otwarty pick-up 4x4 z szerokim wyborem dachów, łatwym w obsłudze soft topem, dwoma dachami sztywnymi i składaną przednią szybą zapewniającą większą wszechstronność i swobodę.

Specjalne zawieszenie dostrojone jest do optymalnego zachowania na drodze i komfortu jazdy, bez uszczerbku dla zdolności terenowych pojazdu, jego ładowności lub możliwości holowania. Samochód pozwala na zachowanie niezrównanych zdolności terenowych dzięki systemom napędu 4x4 Command-Trac i Rock-Trac, osiom Dana 44 trzeciej generacji, elektronicznej blokadzie przedniej i tylnej osi Tru-Loc, elektronicznie rozłączanemu przedniemu stabilizatorowi poprzecznemu oraz 32-calowym oponom terenowym.

Tradycyjne możliwości Jeepa® nie kończą się na wyposażeniu zewnętrznym lub zdolnościach terenowych. Zaawansowane, wydajne jednostki napędowe, obejmujące 3,6-litrowy silnik Pentastar V-6 o mocy 285 KM dostępny dla rynków pozaeuropejskich i 260-konny trzylitrowy silnik EcoDiesel V-6 z ESS dla klientów w Europie, zapewniają moc i wydajność dla codziennej jazdy lub jazdy terenowej.

Nowy Jeep® Gladiator oferuje również zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak kamera terenowa przednia, zapewniająca lepszą widoczność trasy - dostępna po raz pierwszy w modelu Jeep® - i czwartej generacji system UconnectTM z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz do wyboru ekran dotykowy 7 lub 8,4" z funkcją „pinch-and-zoom”.

Odrodzenie się tego legendarnego pojazdu zostało uświetnione szeregiem zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa -, do których należy system monitorowania martwego pola (Blind Spot Monitoring), system wykrywania obiektów na drodze cofania (Rear Cross Path detection), system ostrzegania przed kolizją z przodu (Forward Collision Warning) i adaptacyjny tempomat z funkcją Stop oraz tylna kamera ParkView z dynamiczną siatką w standardzie. Wszystko to przyda się kierowcom w jeździe po mieście jak i w trakcie wycieczek w teren.

Wybór ponad 150 ekskluzywnych akcesoriów Jeep® Authentic by Mopar® (w tym 110 z nich dostępnych na rynku europejskim) zwiększa możliwości personalizacji nowego Gladiatora pozwalając go dopasować do różnych potrzeb klientów. Nowy Jeep® Gladiator będzie dostępny w salonach Jeepa® w regionie EMEA w przyszłym roku w wersjach Sport, Overland i Rubicon, ale jeśli nie możesz się doczekać tego legendarnego pojazdu, dwa egzemplarze Jeepa® Gladiatora zostały zaprezentowane na Camp Jeep®. Oba w specjalnej wersji terenowej Rubicon, z 3.6-litrowym silnikiem benzynowym, odpowiednio w czarnym i białym kolorze nadwozia, z dodatkową wyjątkową personalizacją stworzoną na tę okazję przez firmę Mopar®.

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

PARTNERZY JEEPA®

Jeep® ma zaszczyt być sponsorem i partnerem wielu zespołów i organizacji

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT