Marka Jeep na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie w 2019 roku

Podczas 89. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie marka Jeep zaprezentuje kolekcję najważniejszych nowych produktów. Rok 2018 był najlepszy w historii marki Jeep w Europie, z rekordową sprzedażą na wielu rynkach na całym kontynencie, w tym we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Belgii, Polsce, Szwajcarii, Holandii i Portugalii. Jeep był najszybciej rozwijającą się marką w regionie w 2018 roku, ze wzrostem sprzedaży o 56% w porównaniu do 2017 roku.

Był to piąty rok nieprzerwanego wzrostu w Europie, a trzeci rok z rzędu kiedy Jeep odnotował sprzedaż na poziomie ponad 100 000 samochodów. Jeep Compass był najlepiej sprzedającym się modelem z całej gamy, a Jeep Renegade nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie. Na trzecim miejscu - Wrangler nowej generacji, który zanotował najlepszy rok w Europie i odnotował wzrost sprzedaży o 86% w stosunku do 2017 roku. W oparciu o te niezwykłe wyniki marka Jeep wprowadzi na rynek kilka nowych, specjalnych edycji swoich modeli , które stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie entuzjastów Jeepa na nowe, ekskluzywne opcje personalizacji:

  • Nowa gama "S" - edycje specjalne "S" modeli Renegade, Compass, Cherokee i Grand Cherokee debiutują na europejskim Salonie Samochodowym w Genewie.

  • Nowy Cherokee Trailhawk uzupełnia rodzinę Trailhawk, teraz wszystkie SUV-y Jeep posiadają wersję z prestiżowym emblematem "Trail Rated", symbolem oznaczającym umiejętność pokonywania nawet najtrudniejszych szlaków terenowych.

  • Pokaz niestandardowych modeli stworzonych za pomocą akcesoriów Jeep® Authentic firmy Mopar® marki FCA, oferującej produkty i usługi posprzedażowe, która ma ponad 80-letnią tradycję w zakresie osiągów, bezpieczeństwa i stylu. Te dodatkowo udoskonalają słynną funkcjonalność, która jest fundamentem sukcesu SUV-ów Jeep.

Kolejne ważne informacje dotyczące przyszłości marki Jeep zostaną ujawnione podczas konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek, 5 marca, o godz. 11.30 na stoisku Jeep (Hala 5).

GALERIA

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

PARTNERZY JEEPA®

Jeep® ma zaszczyt być sponsorem i partnerem wielu zespołów i organizacji