TRAIL RATED®

Jeep® Cherokee Trailhawk® uzyskał certyfikację Trail Rated® i jest oznaczony specjalnym znakiem, który jest potwierdzeniem, że pojazd spisuje się doskonale w najtrudniejszych warunkach terenowych. Jeep® Cherokee Trailhawk® przeszedł pomyślnie testy w pięciu kategoriach: trakcji, prześwitu, zwrotności, artykulacji zawieszenia i głębokości brodzenia.

ZOBACZ, JAK CHEROKEE ZDOBYWA EMBLEMAT TRAIL RATED®
image

TRZY DOSTĘPNE SYSTEMY 4X4 NA KAŻDĄ OKAZJĘ

SYSTEM ZARZĄDZANIA TRAKCJĄ SELEC-TERRAIN®

System zarządzania trakcją Selec-Terrain® obejmuje cztery tryby: Auto, Śnieg (Snow), Sport, Piasek/Błoto (Sand/Mud) na wszystkie możliwe warunki pogodowe. Dodatkowo w wersji Jeep Trailhawk® dostępny jest tryb Skały (Rock), który maksymalizuje możliwości terenowe. System Selec-Terrain® elektronicznie koordynuje i optymalizuje działanie aż do 12 różnych systemów zależnie od rodzaju podłoża zapewniając lepszą kontrolę nad pojazdem, w tym: układu napędowego, hamulcowego ABS+EBC, ESC, kontrolera skrzyni oraz Selec-Speed Control.

SYSTEM SELEC-SPEED CONTROL

System Selec-Speed® Control pomaga kierowcy podczas wjeżdżania na strome wzniesienia i zjeżdżania z nich. Obejmuje on podsystem kontroli zjazdu (Hill Descent Control) i kontroli wjazdu (Hill Ascent Control). System Selec-Speed® Control jest dostępny wyłącznie w wersji Jeep® Cherokee Trailhawk®.

SILNIKI

image
image
image

SILNIK 2.0L MULTIJET II TURBO DIESEL

W oszczędnym silniku wysokoprężnym 2.0l turbodiesel z 6-biegową przekładnią manualną, oferowanym w Jeepie® Cherokee zastosowano technologię Multijet II, cztery zawory na cylinder oraz rozrząd z dwoma wałkami (DOHC), napędzany paskiem zębatym. Silnik wyposażony jest w układ wtrysku paliwa common-rail o ciśnieniu 1600 barów, wtryskiwacze elektromagnetyczne oraz turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VGT). Silnik generuje moc maksymalną 140 KM przy 3750 obr./min i osiąga moment obrotowy 350 Nm przy 1500 obr./min.

MOC
140 KM
MOMENT OBROTOWY
350 Nm

SILNIK 2.2L MULTIJET II TURBO DIESEL

Silnik wysokoprężny 2,2l dysponujący mocą 200 KM przy 3500 obr./min oraz 440 Nm momentem obrotowym przy 2500 obr./min, jest jedną z najlepszych propozycji napędowych na rynku. Wersja o mocy 200 KM jest dostępna z systemem Jeep® Active Drive I i systemem Jeep® Active Drive II. Silnik współpracuje z 9-biegową przekładnią automatyczną oraz systemem Start&Stop. W cyklu mieszanym silnik ten zużywa tylko 5,7l/100 km przy emisji CO2 149 g/km.

MOC
220 KM
MOMENT OBROTOWY
440 Nm

SILNIK BENZYNOWY PENTASTAR V6 3,2L

Jednostka Pentastar V6 3,2 l jest pierwszym wariantem słynnego silnika Pentastar V6 o pojemności 3,6 l. Poprawił się komfort jazdy dzięki obniżonemu poziomowi hałasu, drgań i wibracji oraz wyjątkowo zrównoważonej charakterystyce przebiegu mocy. Silnik zapewnia wyjątkową wydajność 85 KM z litra pojemności. Pentastar V6 3,2 l konfigurowany jest z nową, unikalną w tej klasie pojazdów 9-biegową skrzynią automatyczną oraz systemem napędu 4x4 Jeep® Active Drive I lub Jeep® Active Drive Lock.

MOC
272 KM
MOMENT OBROTOWY
315 Nm

SILNIK 2.0L MULTIJET II TURBO DIESEL

W oszczędnym silniku wysokoprężnym 2.0 turbodiesel z 6-biegową przekładnią manualną, oferowanym w Jeepie® Cherokee zastosowano technologię Multijet II, cztery zawory na cylinder oraz rozrząd z dwoma wałkami (DOHC), napędzany paskiem zębatym. Silnik wyposażony jest w układ wtrysku paliwa common-rail o ciśnieniu 1600 barów, wtryskiwacze elektromagnetyczne oraz turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VGT). Silnik generuje moc maksymalną 140 KM przy 3750 obr./min i osiąga moment obrotowy 350 Nm przy 1500 obr./min.

MOC
140 KM
MOMENT OBROTOWY
350 Nm

NAJLEPSZE MOŻLIWOŚCI HOLOWANIA W KLASIE

Maksymalny uciąg mocnego Jeepa® Cherokee to 2495 kg, co znaczy, że bez trudu poradzi sobie prawie z każdą przyczepą, wystarczy podpiąć przyczepę i można ruszać w drogę. Dzięki standardowemu systemowi stabilizacji toru jazdy przyczepy (TSC) droga minie szybko i bez kłopotów.

engine icon
SILNIK 2.0L MULTIJET II TURBO DIESEL

vehicle icon
1800
engine icon
SILNIK 2.2L MULTIJET II TURBO DIESEL

vehicle icon
2495
engine icon
SILNIK BENZYNOWY PENTASTAR™ V6 3,2 L

vehicle icon
2200

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017