ŚWIATŁA PREMIUM LED DO JAZDY W DZIEŃ

Rozjaśnij ciemności nocy w stylowy sposób. Dostępne w standardzie przednie lampy i światła przeciwmgłowe w całości wykonane w oparciu o technologię LED oferują więcej światła, co przekłada się na większe bezpieczeństwo, zaś szersze, charakterystyczne światła do jazdy w dzień tworzą skos niczym skrzydło sokoła, nadając solidny, nowoczesny wygląd.

NOWOCZESNY DESIGN TYLNEJ CZĘŚCI

Niebanalny z przodu i z tyłu. Tylny profil Cherokee otrzymał nowy, przyciągający wzrok styl o charakterystycznym designie, czego efektem jest bardziej harmonijny kształt tylnej części samochodu. Nowe tylne lampy posiadają tradycyjną, czerwoną diodę LED, która ma różne zastosowania podczas hamowania i skręcania, tablica rejestracyjna została przesunięta na środek pokrywy tylnej, nadając jej bardziej symetryczny wygląd. Nowa, elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa tylna jest sterowana poprzez ruch stopą, co ułatwia ładowanie i rozładowywanie wszystkiego, począwszy od produktów spożywczych po sprzęt sportowy. Na nowo zaprojektowana pokrywa wykonana z lekkiego kompozytu posiada zintegrowaną świecącą listwę z klamką do otwierania umieszczoną wyżej dla większej wygody klienta.

STYL SYGNOWANY MARKĄ JEEP®

Trzeba przyznać, że Cherokee otrzymał nowoczesny wygląd nadwozia, ale nie oznacza to, że brakuje w nim elementów, które od lat tworzą charakterystyczny dla marki Jeep® styl. Począwszy od nadkoli w kształcie trapezu po charakterystyczny, siedmiodziałowy wlot powietrza, nowy Jeep® Cherokee nawiązuje do swojej pełnej dumy historii i niepowtarzalnego stylu.

Cherokee

OBRĘCZE KÓŁ

Niezależnie od tego czy samochód używany jest do jazdy po miejskich terenach, czy eksploracji bezdroży, Cherokee oferuje szeroki wybór stylowych i odpowiednio dopasowanych obręczy kół i opon, które każdą przygodę uczynią niezapomnianym wydarzeniem.