IKONA ROZPOZNAWANA NA CAŁYM ŚWIECIE

Jeep® Cherokee to bardziej rewolucja niż ewolucja. Samochód, który łamie dotychczasowe zasady i odkrywa to, co do tej pory było nieznane. Jego nadwozie zostało zaprojektowane pod kątem uzyskania maksymalnej efektywności aerodynamicznej.

Cherokee

DYNAMICZNA JAKOŚĆ I STYL

Jeep® Cherokee to światowej klasy wykonane i zupełnie na nowo zaprojektowane, aerodynamiczne nadwozie. Nowe, charakterystyczne światła tylne LED, duży tylny spojler, który poprawia aerodynamikę i wyprofilowana tylna klapa bagażnika tworzą razem dynamiczną stylizację. Podwójne chromowane końcówki układu wydechowego dodają elegancji. Drugi rząd siedzeń dzielony 60/40 przesuwa się do przodu i do tyłu do 6 cali w celu zwiększenia komfortu. Można również regulować kąt pochylenia oparcia.

KOŁA I OPONY

Jeep® Cherokee został stworzony, by pokonywać granice i odkrywać nieznane terytoria. Unikatowe kombinacje obręczy kół i opon zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci wyróżniać się wśród tłumu innych pojazdów.

Charakterystyczne światła do jazdy dziennej LED

Jeep® Cherokee posiada zaawansowaną technologię oświetleniową. Światła do jazdy dziennej LED nadają samochodowi opływowy, dynamiczny wygląd. Znajdujące się poniżej reflektory biksenonowe rozświetlają noc, w razie potrzeby przy niewielkiej pomocy lamp przeciwmgielnych.

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017