BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM ŚWIATEM: SYSTEM UCONNECT™ LIVE

Dzięki zaawansowanej technologii możesz pozostać w łączności ze światem, jednocześnie skupiając uwagę na drodze. System Uconnect™ zapewnia kierowcy dostęp do funkcji samochodu dzięki łatwemu w użyciu połączeniu Bluetooth®, poleceniom głosowym, przyciskom na ekranie dotykowym i kierownicy oraz przejrzystym wyświetlaczom.

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Podróżując, możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w doskonałej jakości i z różnych źródeł. Jeep® Cherokee jest wyposażony w system nagłośnienia Premium z 9 głośnikami (w tym 8-calowy subwoofer) o mocy 506 watów, zaprojektowany we współpracy z firmą Alpine®.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA JEEP® CHEROKEE ALPINE® SKŁADA SIE Z DZIEWIĘCIU GŁOŚNIKÓW:

- Trzy głośniki zamontowane na desce rozdzielczej (90 cm)
- Dwa głośniki montowane w przednich drzwiach (15 x 23 cm)
- Dwa głośniki w tylnych drzwiach (90 cm)
- Dwa głośniki montowane w tylnej półce (15 x 23 cm)
- Jeden subwoofer „infinite battle" na tylnej półce (20 cm)
- 12-kanałowy wzmacniacz

TRANSMISJA STRUMIENIOWA PRZEZ BLUETOOTH®

Transmisja strumieniowa przez Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki z urządzenia mobilnego. Dzięki tej funkcji można teraz z łatwością słuchać muzyki bezprzewodowo z każdego kompatybilnego urządzenia lub aplikacji radia internetowego.

TELEFON I NAWIGACJA

System Uconnect™ daje swojemu użytkownikowi idealne wrażenia — nawet takie, których nigdy nie spodziewałby się. Dzięki systemom nawigacji i rozrywki oraz poleceniom głosowym można w każdej chwili rozpocząć rozmowę przez telefon. Muzyka jest automatycznie ściszana, co pozwala na prowadzenie rozmowy. Następnie poziom głośności powraca do poprzedniego poziomu. Podczas jazdy na drodze szybkiego ruchu polecenia głosowe umożliwiają połączenie się z wybraną osobą z listy kontaktów lub oddzwonienie na ostatni numer.

DZWOŃ, KIEDY I DO KOGO ZECHCESZ

Istnieje możliwość podłączenia nawet 10 różnych telefonów i korzystania z nich do wykonywania połączeń. Uconnect™ synchronizuje się z kontaktami z kompatybilnego telefonu komórkowego, umożliwiając kierowcy głosowe wywołanie numeru i wyświetlając nazwę kontaktu na ekranie dotykowym.

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ SWOJEGO TELEFONU

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY ORAZ CZYTNIK WIADOMOŚCI SMS

Wykonywanie i odbieranie połączeń, słuchanie lub ponowne odtwarzanie wiadomości tekstowych* bez odrywania rąk od kierownicy ani wzroku od drogi.

* Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w przypadku kompatybilnych telefonów.

Opis

SYSTEM NAWIGACJI Z MAPAMI 3D

Uconnect™ wraz z czołowymi producentami nawigacji stworzył system informujący o pozycji samochodu, miejscu przeznaczenia oraz planowanym czasie podróży. Mapy przeprowadzą Cię przez ruch drogowy z asystą czujników GPS. W trakcie jazdy nawigacja udziela precyzyjnych wskazówek graficznych i głosowych. Nowy system multimedialny Uconnect™ 8,4" Nav LIVE jest wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala z grafiką 3D i wieloma zewnętrznymi przyciskami umożliwiającymi lepszy i łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji, w tym przyciskami do sterowania klimatyzacją i systemem audio. Połączenie Bluetooth® umożliwia sterowanie głosowe i strumieniowe odtwarzanie muzyki. System Uconnect™ obejmuje również port USB, czytnik kart SD raz radio DAB.

Dostępność

STEROWANIE

Jeep® Cherokee oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne umożliwiające sterowanie wszystkimi funkcjami w prosty i intuicyjny sposób. Zmiana trybu z AM na FM lub wybranie kolejnej stacji, regulacja głośności bądź odtwarzanie kolejnego utworu, wybieranie osoby z listy kontaktów w telefonie — wszystko to można wykonać bez odrywania rąk od kierownicy. Specjalne przyciski i przełączniki znajdują się na kierownicy. Każdy, kto choć raz korzystał z tych funkcji, już nigdy nie będzie umiał się bez nich obejść.

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017