ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Podążaj do celu podróży w towarzystwie ulubionych dźwięków płynących z wielu źródeł, w doskonałej jakości. Nowy Jeep® Cherokee jest wyposażony w system nagłośnienia zaprojektowany we współpracy z firmą Alpine®, oferujący 9 głośników i 8-calowy subwoofer o łącznej mocy 506 W.

PRZYCISKI I PRZEŁĄCZNIKI NA KIEROWNICY

Nowy Jeep® Cherokee oferuje najnowsze rozwiązania umożliwiające sterowanie wszystkimi funkcjami w prosty i intuicyjny sposób. Zmiana częstotliwości z AM na FM lub wybranie kolejnej stacji, regulacja głośności bądź odtwarzanie kolejnego utworu, a także wybieranie osoby z listy kontaktów w telefonie można wykonać bez odrywania rąk od kierownicy używając przycisków i przełączników znajdujących się na kierownicy. Każdy, kto choć raz korzystał z tych funkcji, już nigdy nie będzie chciał się bez nich obejść.

UCONNECT

Podłączenie do systemu Uconnect® oferuje nieskończenie wiele możliwości. Kolejna generacja systemu Uconnect® to prosta i bezpieczna w obsłudze technologia, dzięki której pozostaniesz w łączności ze światem. System oferuje możliwość uzyskania dostępu do smartfona, wskazówek dotyczących trasy, zapisywania off-roadowych wypraw i wiele więcej funkcji w zasięgu Twojej ręki.

UNCONNECT™ LIVE

TWÓJ ŚWIAT W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

NOWE MODELE JEEPA® CHEROKEE

Znajdź model dostosowany do Twoich potrzeb

NOWY JEEP® CHEROKEE

Odwieź najbliższego dilera.

NOWY JEEP® RENEGADE CHEROKEE ??????

Pobierz lub zamów katalog z nowym Jeepem® Renegade ?????