ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Podążaj do celu podróży w towarzystwie ulubionych dźwięków płynących z wielu źródeł, w doskonałej jakości. Nowy Jeep® Cherokee jest wyposażony w system nagłośnienia zaprojektowany we współpracy z firmą Alpine®, oferujący 9 głośników i 8-calowy subwoofer o łącznej mocy 506 W.

PRZYCISKI I PRZEŁĄCZNIKI NA KIEROWNICY

Nowy Jeep® Cherokee oferuje najnowsze rozwiązania umożliwiające sterowanie wszystkimi funkcjami w prosty i intuicyjny sposób. Zmiana częstotliwości z AM na FM lub wybranie kolejnej stacji, regulacja głośności bądź odtwarzanie kolejnego utworu, a także wybieranie osoby z listy kontaktów w telefonie można wykonać bez odrywania rąk od kierownicy używając przycisków i przełączników znajdujących się na kierownicy. Każdy, kto choć raz korzystał z tych funkcji, już nigdy nie będzie chciał się bez nich obejść.

UCONNECT

Podłączenie do systemu Uconnect® oferuje nieskończenie wiele możliwości. Kolejna generacja systemu Uconnect® to prosta i bezpieczna w obsłudze technologia, dzięki której pozostaniesz w łączności ze światem. System oferuje możliwość uzyskania dostępu do smartfona, wskazówek dotyczących trasy, zapisywania off-roadowych wypraw i wiele więcej funkcji w zasięgu Twojej ręki.

UNCONNECT™ LIVE

TWÓJ ŚWIAT W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI

OFEROWANE ROZWIĄZANIA

Twitter

Pozostań w łączności, sprawdzaj swoje konto i otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym w czasie podróży.

Tunein

Korzystaj z zakładki "ulubione", aby odbierać strumieniowo swoją ulubioną muzykę z ponad 100 000 internetowych stacji radiowych.

Deezer

Naciśnij przycisk odtwarzania i podróżuj w rytm spersonalizowanej listy utworów. Słuchaj proponowanych utworów i szukaj ulubionej muzyki.

Reuters

Bądź w centrum wydarzeń dzięki informacjom biznesowym i finansowym oraz najnowszym informacjom międzynarodowym.

Facebook

Pozostań na swojej ulubionej platformie społecznościowej podczas podróży. Słuchaj postów za pomocą funkcji głosowej. Gotowy na ich udostępnianie?

UCONNECT™ LIVE. Twój świat w zasięgu ręki.

FUNKCJE

HD TRAFFIC

Oszczędzaj czas każdego dnia unikając utrudnień w ruchu drogowym dzięki informacji w czasie rzeczywistym od 80 milionów użytkowników telefonów.

Miejsca Tom Tom

Łatwo wyszukuj cele podróży w Twojej okolicy. Szukaj po kategorii, nazwie firmy lub słowach kluczowych w swoim języku.

Fotoradary

Otrzymuj powiadomienia o fotoradarach. Zwiększ bezpieczeństwo jazdy i zaoszczędź na mandatach.

Pogoda

Nie pozwól, aby pogoda pokrzyżowała Twoje plany. Możesz korygować swoją trasę w oparciu o warunki pogodowe pokazywane w czasie rzeczywistym.

NOWE MODELE JEEPA® CHEROKEE

Znajdź model dostosowany do Twoich potrzeb

NOWY JEEP® CHEROKEE

Odwieź najbliższego dilera.

NOWY JEEP® RENEGADE CHEROKEE ??????

Pobierz lub zamów katalog z nowym Jeepem® Renegade ?????