BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM ŚWIATEM: SYSTEM UCONNECT™ LIVE

Zaawansowana technologia pozwoli Ci pozostać w łączności ze światem przy jednoczesnym skupieniu uwagi na drodze. System Uconnect zapewnia kierowcy dostęp do wielu funkcji pojazdu dzięki łatwemu w użyciu połączeniu Bluetooth®, poleceniom głosowym, przyciskom na ekranie dotykowym i kierownicy oraz przejrzystym i czytelnym ekranom.

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Twój cel może być osiągnięty w towarzystwie ulubionych dźwięków w doskonałej jakości, płynących z wielu źródeł. Jeep® Cherokee jest wyposażony w system nagłośnienia zaprojektowany we współpracy z firmą Alpine® tworzy go 9 głośników i 8-calowy subwoofer o łącznej mocy 506 W.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA JEEP® CHEROKEE ALPINE® SKŁADA SIĘ Z DZIESIĘCIU GŁOŚNIKÓW:

- Trzy głośniki zamontowane w desce rozdzielczej na długości 90 cm
- Dwa głośniki montowane w przednich drzwiach o wymiarach 15 x 23 cm
- Dwa głośniki zamontowane w tylnych drzwiach o długości 90 cm
- Dwa głośniki montowane w tylnej półce o wymiarach 15 x 23 cm
- Jeden subwoofer „infinite battle" w przedziale bagażowym o wielkości 20 cm
- 12-kanałowy wzmacniacz

TRANSMISJA STRUMIENIOWA PRZEZ BLUETOOTH®

Transmisja przez Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie sygnału z urządzenia mobilnego. Dzięki tej funkcji można teraz z łatwością słuchać muzyki bezprzewodowo z każdego kompatybilnego urządzenia lub aplikacji radia internetowego.

TELEFON I NAWIGACJA

Uconnect oferuje doskonały interfejs. Dzięki zintegrowanym funkcjom nawigacji i rozrywki oraz poleceniom głosowym można w każdej chwili rozpocząć rozmowę przez telefon. Muzyka zostanie automatycznie ściszona, co pozwali na prowadzenie rozmowy. Następnie – po skończonej rozmowie - poziom głośności powróci do poprzedniego. Można też łatwo nawiązać rozmowę telefoniczną za pośrednictwem komend głosowych. Jest to szczególnie przydatne w przypadku podróżowania z większymi prędkościami.

DZWOŃ, KIEDY I DO KOGO ZECHCESZ

Istnieje możliwość podłączenia nawet 10 różnych smartfonów i korzystania z nich do wykonywania połączeń. Uconnect synchronizuje się z kontaktami z kompatybilnego telefonu, umożliwiając kierowcy głosowe wywołanie numeru. Równocześnie wyświetlając nazwę kontaktu na ekranie dotykowym.

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ SWOJEGO TELEFONU

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY ORAZ CZYTNIK WIADOMOŚCI SMS

Wykonywanie i odbieranie połączeń, słuchanie lub ponowne odtwarzanie wiadomości tekstowych * bez odrywania rąk od kierownicy ani wzroku od drogi dzięki technologi Jeepa jest proste.

* Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w przypadku kompatybilnych telefonów.

Opis

SYSTEM NAWIGACJI Z MAPAMI 3D

Uconnect połączył siły z czołowymi producentami map i stworzył system informujący o pozycji pojazdu, miejscu przeznaczenia oraz planowanym czasie podróży. Mapy przeprowadzą Cię przez ruch drogowy kontrolując jego natężenie w czasie rzeczywistym, udzielając precyzyjnych wskazówek graficznych i głosowych. Nowy system multimedialny Uconnect 8.4 Nav LIVE jest wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 8,4 cala dysponuje mapami 3D. Ponadto za jego pośrednictwem możliwy jest lepszy i szybszy dostęp do wszystkich funkcji, w tym sterowania klimatyzacją i systemem audio. Połączenie przez Bluetooth® umożliwia sterowanie głosowe i strumieniowe odtwarzanie muzyki. System Uconnect zawiera również port USB, czytnik kart SD oraz radio DAB.

Dostępność

PRZYCISKI I PRZEŁĄCZNIKI NA KIEROWNICY

Jeep® Cherokee oferuje najnowsze rozwiązania umożliwiające sterowanie wszystkimi funkcjami w prosty i intuicyjny sposób. Zmiana częstotliwości z AM na FM lub wybranie kolejnej stacji, regulacja głośności bądź odtwarzanie kolejnego utworu, wybieranie osoby z listy kontaktów w telefonie można wykonać bez odrywania rąk od kierownicy używając przycisków i przełączników znajdujących się na kierownicy. Każdy, kto choć raz korzystał z tych funkcji, już nigdy nie będzie chciał się bez nich obejść.

TWÓJ SAOCHÓD NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Teraz możesz monitorować swój samochód z dowolnego miejsca o dowolnej dzięki Jeep® Mopar Connect

Mopar_Connect_GrandCherokee

USŁUGI MOPAR® CONNECT

Zestaw usług Mopar® Connect, dostępny po pobraniu aplikacji Uconnect LIVE, oferuje dedykowaną pomoc w razie kradzieży, wypadku lub awarii. Dodatkowo, dzięki funkcjom kontroli pojazdu na odległość istnieje możliwość zlokalizowania samochodu, a także blokowania i odblokowywania drzwi**, bądź wygodnego sprawdzania poziomu paliwa i ciśnienia w oponach przy użyciu smartfona.

* Cena obejmuje 12-miesięczny abonament na korzystanie z usług.

** Funkcja Door Lock nie jest dostępna w samochodach z wolumetrycznym systemem alarmowym.

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017