FOTELE

MOROCCO BLACK
MOROCCO BLACK

W wersji Longitude masz możliwość wyboru obszycia foteli skórą Nappa w czarnym kolorze Morocco z jasnobeżowymi przeszyciami.

MOROCCO BLACK
MOROCCO BLACK

W modelu Cherokee Longitude, w standardzie, oferowane są fotele obszyte najwyższej jakości tkaniną w czarnym kolorze Morocco. Tkanina foteli jest pokryta charakterystycznym wzorem, a w fotelu pasażera umieszczono funkcjonalny, zintegrowany schowek.

MOROCCO BLACK z jasnobeżowymi przeszyciami
MOROCCO BLACK z jasnobeżowymi przeszyciami

W wersji Limited oferowana jest skóra Nappa w czarnym kolorze Morocco z jasnobeżowymi przeszyciami. Skórzana tapicerka foteli podkreśla luksusowy i prestiżowy charakter wnętrza.

VESUVIO Jeep® BROWN/ INDIGO BLUE z przeszyciami w kolorze perłowym
VESUVIO Jeep® BROWN/ INDIGO BLUE z przeszyciami w kolorze perłowym

W modelu Jeep® Cherokee Limited w standardzie oferowane są perforowane skórzane fotele Nappa Axis II w kolorze Vesuvio Jeep® Brown/ Indigo Blue z przeszyciami w kolorze perłowym. Przednie fotele są podgrzewane i wentylowane.

NEPAL CZARNA - JASNY BEŻ
NEPAL CZARNA - JASNY BEŻ

Fotele tapicerowane perforowaną skórą Nappa Axis II w kolorze Nepal Black / Light Frost Beige są w Jeep® Cherokee Limited standardowo wyposażone w funkcję podgrzewania i wentylacji foteli.

MOROCCO BLACK
MOROCCO BLACK

Dla wygody podróżnych fotele zostały pokryte tapicerką ze skóry Nappa Axis II, są podgrzewane i wentylowane. Ponadto są regulowane we wszystkich płaszczyznach oraz wyposażone w elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego w czterech zakresach. Logo Overland umieszczono na fotelu kierowcy i pasażera.

PANAMA – OVERLAND PEARL
PANAMA – OVERLAND PEARL

Skórzane fotele w jasnych kolorach są podgrzewane i wentylowane, co zapewnia maksymalny komfort w każdych warunkach pogodowych. Dla najwyższej wygody podróżnych wprowadzono ich pełną elektryczną konfigurację ustawień, są również wyposażone w elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego w czterech płaszczyznach. Logo Overland umieszczono na fotelu kierowcy i pasażera.

MOROCCO BLACK z czerwonymi przeszyciami
MOROCCO BLACK z czerwonymi przeszyciami

W modelu Jeep® Cherokee Trailhawk możliwe jest zamówienie foteli obszytych skórą Nappa w kolorze Morocco Black z czerwonymi przeszyciami. Siedzenia ozdobione są wyszywanym ciemnoczerwonym logo Trailhawk.

GRAND CANYON – JEEP® BROWN z czerwonymi przeszyciami
GRAND CANYON – JEEP® BROWN z czerwonymi przeszyciami

Z inspiracji Wielkim Kanionem powstała tapicerka ze skórzanymi fotelami z czerwonymi przeszyciami sygnowana logo Trailhawk w kolorze Grand Canyon – Jeep® Brown. Fotel przedni pasażera dodatkowo dysponuje składanym na płasko oparciem, umożliwiającym zwiększenie przestrzeni ładunkowej.

MOROCCO BLACK z czerwonymi przeszyciami
MOROCCO BLACK z czerwonymi przeszyciami

Tapicerka foteli ze skóry Nappa i tkaniny Rivet w czarnym kolorze Morocco z czerwonymi przeszyciami i wyszywanym ciemnoczerwonym logo Trailhawk® to kombinacja standardowa w w modelu Jeep® Cherokee Trailhawk®.

PIĘKNO KRYJE SIĘ W DETALACH

SYSTEM ZARZĄDZANIA PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ JEEP®

Zarządzanie przestrzenią ładunkową Jeep® pozwala maksymalnie wykorzystać miejsce w bagażniku, a tym samym zapewnić wszechstronność konieczną przy aktywnym trybie życia. Ułatwiają to dostępne akcesoria Mopar® takie jak specjalna, zamykana torba bagażowa, składany pojemnik termiczny, zestaw pierwszej pomocy, zestaw akcesoriów off-roadowych.

OTWÓRZ SIĘ NA ŚWIAT

W Jeepie® Cherokee możesz wygrzewać się w słońcu i cieszyć się świeżym powietrzem. Panoramiczne okno dachowe CommandView® składa się z dwóch paneli: otwieranej elektrycznie części przedniej i zamocowanej na stałe części tylnej oraz wyposażone jest w otwieraną elektrycznie osłonę przeciwsłoneczną. Unikalny w swojej klasie odsuwany materiałowy dach Sky Slider® otwiera za jednym naciśnięciem przycisku drzwi do świata przygody.

JEEP® CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Cherokee 2017

KATALOG JEEP® CHEROKEE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Cherokee 2017