WYBÓR FOTELI

Wnętrze Jeepa® Cherokee 2019 jest inspirowane najbardziej malowniczymi pejzażami pochodzącymi ze wszystkich stron świata. Dzięki wykorzystaniu ekskluzywnych materiałów oraz dopracowanych detali olśniewa przemyślanym wykonaniem.
- Czarna tkanina
Czarna tkanina

Fotele obszyte tkaniną w kolorze czarnym z przeszyciami są standardem w Cherokee Longitude gwarantującym maksymalny komfort niezależnie od pogody.

- Czarny i jasny beż
Czarny i jasny beż

Fotele obszyte tkaniną w kolorze czarnym i jasnobeżowym z przeszyciami są standardem w Cherokee Longitude gwarantującym maksymalny komfort niezależnie od pogody.

- Czarna skóra
Czarna skóra

Fotele wykonane ze skóry Premium w kolorze czarnym są standardem w Cherokee Longitude. Podgrzewane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach. (Dostępne w pakiecie)

- Czarna skóra
Czarna skóra

Fotele obszyte skórą Premium Nappa w kolorze czarnym są standardem w Cherokee Limited. Podgrzewane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach.

- Czarno popielata skóra
Czarno popielata skóra

Fotele obszyte skórą Premium w kolorze czarnym i popielatym są standardem w Cherokee Limited. Podgrzewane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach.

- Czarna skóra
Czarna skóra

Fotele obszyte skórą Premium w kolorze czarnym są standardem w Cherokee Overland. Podgrzewane i wentylowane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach.

- Czarna i popielata skóra
Czarna i popielata skóra

Fotele obszyte skórą Premium w kolorze czarnym i popielatym są standardem w Cherokee Overland. Podgrzewane i wentylowane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach.

- Czarna i brązowa skóra
Czarna i brązowa skóra

Fotele obszyte skórą Premium w kolorze czarnym i brązowym są standardem w Cherokee Overland. Podgrzewane i wentylowane przednie fotele gwarantują maksymalny komfort niezależnie od pogody. Przednie fotele są elektrycznie regulowane w 8 płaszczyznach i zapewniają podparcie lędźwiowe w 4 płaszczyznach.

WNĘTRZE OVERLANDA

Ciesz się pięknem i komfortem ekskluzywnego wnętrza w nowym Jeepie® Cherokee Overland. Wentylowane i podgrzewane przednie fotele obszyte skórą Nappa zapewniają delikatne i komfortowe podparcie a wyjątkowy styl podkreśli lśniąca kierownica, wykończona drewnem Zebrano oraz nowe 19-calowe aluminiowe obręcze kół.

ZWIĘKSZONA ŁADOWNOŚĆ

Wnętrze nowego Jeepa® Cherokee zaprojektowano, aby pasowało do Twojego stylu życia w chwilach zapracowania oraz relaksu. Ciesz się łatwą i elastyczną konfiguracją siedzeń, sprytnymi schowkami oraz wieloma innymi rozwiązaniami pomagającymi w codziennym użytkowaniu.

PRZYGOTOWANY NA KAŻDĄ POGODĘ

Nie pozwól, aby trochę zimna powstrzymało Cię przed podróżowaniem. Nowy Jeep® Cherokee jest wyposażony w wiele opcji na każdą pogodę zaprojektowanych, aby czerpać radość z każdej pory roku.

NOWE MODELE JEEPA® CHEROKEE

Znajdź model dostosowany do Twoich potrzeb

NOWY JEEP® CHEROKEE

Odwiedź najbliższego dilera.

KATALOG Z NOWYM JEEPEM® CHEROKEE

Pobierz lub zamów katalog z nowym Jeepem® Cherokee