Maksymalna odporność

Podwozie Jeepa® Gladiatora jest chronione przez stalowe płyty ochronne skrzyni biegów, skrzyni rozdzielczej oraz zbiorników paliwa i AdBlue..

gladiator_safety_main

Aktywne i pasywne bezpieczeństwo

Gladiator ma ponad 65 aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa, które dbają o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów.

Automatyczne światła drogowe

Gladiator jest standardowo wyposażony w czujnik zmierzchu, który automatycznie uruchamia światła. Można również wyposażyć go opcjonalnie w Automatyczne światła drogowe, technologię smart, która wykrywa zmiany oświetlenia otoczenia i reguluje intensywność światła, abyś zawsze miał doskonałą widoczność.
gladiator_safety_details_02

Monitorowanie martwego pola i ostrzeganie przed przeszkodą z przodu

Na życzenie, w Gladiatorze można zainstalować system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania ostrzegający kierowcę i aktywnie zapobiegający kolizji. Dodatkowo, system Forward Collision Warning+ ostrzega kierowcę sygnałami dźwiękowymi i wizualnymi o przeszkodzie z przodu pojazdu.

gladiator_safety_details_03

Adaptacyjny tempomat

Ustaw prędkość swojego Gladiatora i podróżuj z nią całą drogę. Inteligentny tempomat korzysta z radaru do wykrycia pojazdu z przodu i odpowiedniego dopasowania prędkości, bez interwencji kierowcy.

Parkuj z łatwością

Parkuj łatwo i bezpiecznie. Dzięki przednim i tylnym czujnikom parkowania oraz przednim i tylnym kamerom, Gladiator jest zwinny gdy musisz zaparkować.