SYSTEMY UCONNECT™

Najnowszej generacji system Uconnect™ to część rozwiązania multimedialnego z dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 8,4 cala. Doskonale komponuje się z deskę rozdzielczą i w bardzo szerokim zakresie zapewnia dostęp z funkcjami pojazdu. Korzystaj z możliwości oferowanych przez technologię Bluetooth, sterowania za pomocą komend głosowych oraz wysokiej klasy nawigacji z grafikami 3D, dzięki której odkryjesz nowy poziom podróżowania a także ratowania życia. (jeżeli są dostępne)

PREMIUM AUDIO SYSTEMY

Dwa standardowo dostępne wysokiej klasy systemy audio oferują zmysłowe doznania. Rozwiazanie Alpine® Surround Sound obejmuje dziewięć głośników oraz system firmy Harman Kardon® z funkcją wielokanałowej obróbki dźwięku z 19 głośnikami wysokiej mocy.

image

7-CALOWY, CYFROWY PANEL PRZYRZĄDÓW

Konfigurowalny, oparty na technologii TFT, cyfrowy panel wskaźników z funkcją multiview, dostępny w ramach standardowego wyposażenia we wszystkich wariantach wykończenia, pozwala na dostosowanie ustawień i układu graficznego do indywidualnych potrzeb. Na w pełni kolorowym wyświetlaczu prezentowane są szczegółowe dane nawigacyjne (jeśli pojazd jest wyposażony w nawigację), informacje dotyczące mediów takie jak: tytuł utworu, wykonawca, nazwa stacji radiowej, dane z pełnozakresowego wskaźnika prędkości, parametry dostępnego na zamówienie systemu kontroli trakcji Selec-Terrain®, a także dostępnego na zamówienie układu zawieszenia Quadra-Lift® i wiele więcej.

TWÓJ SAMOCHÓD NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Teraz możesz monitorować swój samochód z dowolnego miejsca o dowolnej dzięki Jeep® Mopar Connect.

/content/dam/jeep/crossmarket/grand-cherokee-MY-18/mopar/00_Box_Connect_GrandCherokee-2.jpg

USŁUGI MOPAR® CONNECT

Zestaw usług Mopar® Connect, dostępny po pobraniu aplikacji Uconnect LIVE, oferuje dedykowaną pomoc w razie kradzieży, wypadku lub awarii. Dodatkowo, dzięki funkcjom kontroli pojazdu na odległość istnieje możliwość zlokalizowania samochodu, a także blokowania i odblokowywania drzwi**, bądź wygodnego sprawdzania poziomu paliwa i ciśnienia w oponach przy użyciu smartfona.

* Cena obejmuje 12-miesięczny abonament na korzystanie z usług.

** Funkcja Door Lock nie jest dostępna w samochodach z wolumetrycznym systemem alarmowym.

JEEP® GRAND CHEROKEE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® GRAND CHEROKEE

Sprawdź ceny Jeep® Grand Cherokee

KATALOG MODELU JEEP® GRAND CHEROKEE

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Grand Cherokee