OTWARTE NADWOZIE

Poczuj wolność na otwartym powietrzu*, którą możesz poczuć tylko w Gladiatorze. Dach można złożyć, przednią szybę opuścić a drzwi można łatwo wyjąć.

* Nie nadaje się do jazdy po drogach publicznych.

3-CZĘŚCIOWY SKŁADANY HARD TOP SOFT TOP SUNRIDER PREMIUM BEZ DACHU
DEMONTOWALNE DRZWI
SKŁADANA PRZEDNIA SZYBA

DUŻA ŁADOWNOŚĆ

Skrzynia ładunkowa Gladiatora mierzy 1531 mm długości i do 1442 mm szerokości. Maksymalna ładowność wynosi ponad 600 kg, a różne rozwiązania personalizacji zapewnione przez Gladiatora sprawiają, że przewożenie ładunków w celach rekreacyjnych, jak i podczas codziennego użytkowania jest wygodne i elastyczne.

gladiator_exterior_bedliner

EKSKLUZYWNY WYBÓR OBRĘCZY KÓŁ

Jeep® Gladiator debiutuje z ekskluzywną ofertą aluminiowych obręczy kół, które wyróżniają się siłą i unikalnym wzorem. Wersja Sport wyposażona jest w 17-calowe obręcze kół, natomiast wersja Overland może pochwalić się 18-calowymi obręczami kół.

18-calowe aluminiowe obręcze kół Granite Crystal

DOSKONAŁE POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI

Gladiator posiada unikalne cechy rodziny Wrangler, do których dołącza praktyczny design pickupa. Kultowa stylistyka jest definiowana przez siedmioszczelinowy grill, okrągłe reflektory przednie i wystające nadkola. Jeep® Gladiator nie przejedzie niezauważony.
Zużycie paliwa Jeepa Gladiatora z silnikiem benzynowym i Diesla (l/100 km): 9,8 - 9,5; emisja CO2 (g/km): 257 - 248. Wartości homologacji typu określone na podstawie cyklu łączonego WLTP. Wartości zaktualizowane na dzień 4 lipca 2022 r. i podane dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT