WSPANIAŁY W KAŻDYM SZCZEGÓLE

Nadwozie nowego Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid to najwyższy wyraz stylu i wielkości marki Jeep®. Dostępne jest w 7 kolorach, podkreślonych przez niebieskie akcenty 4xe. W wersjach Trailhawk i Summit Reserve czarny dach jest standardową cechą stylistyczną nadwozia.

GREAT STYLE

WE WSPANIAŁYM STYLU

Elegancja i osobowość nowego Jeepa Grand Cherokee 4xe Plug-in Hybrid są widoczne w każdym szczególe. Nowa stylistyka nawiązuje do charakterystycznych cech Jeepa. Kultowy siedmioszczelinowy grill podkreśla muskularną linię i idealnie współgra z innymi elementami stylistycznymi, takimi jak sterowany elektrycznie panoramiczny dach.

CHROME ACCENTS

WYSUBLIMOWANE AKCENTY

Lśniąco czarne lub chromowane obramowania szyb zaczynają się u podstawy lusterka bocznego i biegnąc w tył opadają, tworząc nową interpretację typowego kształtu Jeepa, obecnego już w takich samochodach jak oryginalny Wagoneer z 1962 roku.

DETAILS

DETALE 4XE

Nowy Jeep® Grand Cherokee debiutuje w rodzinie 4xe i dziedziczy wszystkie jej charakterystyczne cechy: emblemat Jeep® na masce i klapie bagażnika, sygnatura Grand Cherokee na drzwiach i logo 4xe z tyłu są wyróżniającymi się symbolami Plug-in Hybrid.

EKSKLUZYWNY WZÓR FELG ALUMINIOWYCH

Wyraź swój styl dzięki szerokiej gamie obręczy kół o ekskluzywnym geometrycznym wzorze.

CERCHI IN LEGA DIAMANTATI DA 20’’ CERCHI IN LEGA DA 20’’ CERCHI IN LEGA DA 21’’ CERCHI IN LEGA DA 18’’

ŚWIATŁA PRZEDNIE LED

W nowym Jeepie Grand Cherokee, charakterystyczny siedmioszczelinowy grill został poszerzony, a jego eleganckie wykończenie jest dopełnieniem zaawansowanego oświetlenia. Dolna srebrna listwa rozciąga się pod ultracienkimi reflektorami Full LED, tworząc jedną linię, podkreślającą spektakularną bryłę pojazdu.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT