POPROWADŹ PRAWDZIWEGO JEEPA

Styl i osobowość łączą się z wszechstronnością we wnętrzu Jeepa Renegade e-Hybrid. Kokpit wyróżnia się przestronnością, komfortem oraz najnowszą technologią, oferującą najlepsze wrażenia podczas każdej podróży. Kultowy design Jeepa jest funkcjonalny dzięki tylnej kanapie składanej w proporcji 40-20-40, powierzchni ładunkowej oraz wielu schowkom. Wysokiej jakości materiały soft-touch na siedzeniach i desce rozdzielczej zostały połączone z wyposażeniem z najwyższej półki, takim jak podgrzewane siedzenia i kierownica lub elektrycznie fotele przednie o szerokim zakresie regulacji.

DESKA ROZDZIELCZA

Deska rozdzielcza Jeepa Renegade e-Hybrid to eleganckie połączenie przyjemnych w dotyku materiałów i praktycznych funkcji. Charakterystyczny uchwyt po stronie pasażera jest otoczony panelami soft-touch pokrywającymi deskę rozdzielczą oraz drzwi. W konsoli środkowej znajduje się dodatkowy schowek na przedmioty codziennego użytku i wyróżnia się funkcjonalnością. Cała kabina jest pełna detali stylistycznych, które wywołują uczucie przynależenia do kultowej marki, jaką jest Jeep®.

PRZESTRZEŃ I KOMFORT

Komfort w Jeepie Renegade e-Hybrid jest zdefiniowany przez rozwiązania technologiczne i stylistyczne, które gwarantują, że każda podróż jest przyjemna i bezpieczna. We wnętrzu kryją się skórzane przednie fotele regulowane elektrycznie w 8-płaszczyznach (dostępne w pakiecie). Regulacja oparcia w odcinku lędźwiowym poprawia komfort i pozwala kierowcy na idealne dopasowanie fotela. Bagażnik wyróżnia się wielkością i wszechstronnością dzięki możliwości konfiguracji podłogi oraz tylnej kanapie składanej w proporcji 40-20-40.

FUKCJONALNA PRZESTRZEŃ

Przestrzeń dla ludzi i bagażu. Wewnątrz Jeepa Renegade e-Hybrid znajdziesz wiele schowków, pojemnych i dyskretnie schowanych, a także miejsca o konkretnym zastosowaniu, takie jak półka na smartfona w konsoli środkowej oraz kieszeń na tablety.

Zużycie paliwa Jeepa Renegade e-Hybrid (l/100 km): 5,7- 6,1; emisje CO2(g/km): 130 - 139. Certyfikowane wyniki oparte o średnią ważoną z testu WLTP, zaktualizowane 01.08.2022, przedstawione dla celów porównawczych.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT