NOWA KAMPANIA MARKI JEEP® I PIŁKARZY JUVENTUSU
Ari Marcopoulos, jeden z najlepszych współczesnych fotografów uwiecznił piłkarzy drużyny biało-czarnych z Turynu na wspólnej sesji razem z Jeepem® Grand Cherokee Trailhawk. Powstałe fotografie doskonale oddają wspólną cechę łączącą piłkarzy i markę Jeep®, jaką jest podejmowanie i pokonywanie nawet najtrudniejszych wyzwań. Cechę, którą idealnie ilustruje motto „Jedź, gdzie chcesz i rób, co chcesz” („Go Anywhere, Do Anything”).


Autentyczność, pasja i umiejętność pokonywania wszelkich wyzwań oraz trudności stanowią podstawę udanej współpracy między Juventusem i marką Jeep®, oficjalnym sponsorem turyńskiego klubu piłkarskiego w ostatnich pięciu sezonach.


Te same wartości przyświecały nowej kampanii, powstałej wspólnie z fotografem Arim Marcopoulosem. Na planie zdjęciowym w samym sercu Turynu, rodzinnego miasta drużyny Bianco-Neri, artysta uwiecznił sześciu piłkarzy Juventusu razem z Jeepem® Grand Cherokee Trailhawk w tle, najbardziej terenowej wersji spośród modeli Grand Cherokee.


Zdjęcia wykorzystują grę światła, ekspresję, kontrasty i ujęcia wykonane pod różnym kątem, aby wyraźnie uchwycić i śmiało podkreślić wyrazisty przekaz poszczególnych obrazów.


Podobnie jak mistrzowie Juventusu, którym wystarczy piłka, aby zapisać chlubne karty w swojej historii, tak samo SUV-y marki Jeep® są zawsze gotowe wyruszyć w podróż pełną przygód, czy to na drodze, czy po bezdrożach. Doskonałym przykładem rezprezentującym możliwości i dzielność terenową samochodów legendarnej marki Jeep® jest właśnie Jeep® Grand Cherokee Trailhawk, bohater tej kampanii zdjęciowej.


Wersję Trailhawk charakteryzują nowe elementy estetyczne oraz niezwykle bogate wyposażenie techniczne. Na zewnątrz wyróżnia się naklejka antyrefleksyjna umieszczona na masce silnika, płyty osłony podwozia i ekskluzywne opony Goodyear Adventure o średnicy 18" ze wzmocnieniem z włókien Kevlar, idealne do jazdy terenowej.


Niezwykle bogate wyposażenie standardowe obejmuje zawieszenie pneumatyczne Quadra-Lift, system Selec-Speed Control z podsystemami kontroli wjazdu i zjazdu oraz Quadra-Drive II wyposażony w tylny mechanizm różnicowy o elektronicznie ograniczanym poślizgu wewnętrznym, zapewniający najlepsze własności trakcyjne off-road, umożliwiając aktywny podział momentu obrotowego na obie osie.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT