2019 RENEGADE NIGHT EAGLE II

CARBON BLACK GRANITE CRYSTAL COLORADO RED ALPINE WHITE
CARBON BLACK
GRANITE CRYSTAL
COLORADO RED
ALPINE WHITE
CARBON BLACK

2019 RENEGADE NIGHT EAGLE II

Bądź przygotowany na niezapomniane. Zgiełk miasta czy plaża w świetle księżyca, nowy Renegade Night Eagle II jest zawsze gotowy na niezapomniane przygody, a Ty?
MORE INFO
Bądź przygotowany na niezapomniane. Zgiełk miasta czy plaża w świetle księżyca, nowy Renegade Night Eagle II jest zawsze gotowy na niezapomniane przygody, a Ty?
JUŻ OD 85.500 ZŁ

ODKRYJ TO CZEGO SZUKAŁEŚ

Następna niesamowita historia czeka by ją napisać. Ta specjalna wersja, z błyszczącym czarnym wykończeniem emblematów, ramek grilla, ramek lamp przeciwmgielnych i 18-calowych aluminiowych obręczy kół, została zaprojektowana, by zadziwić i podbić świat.

EKSCYTUJĄCE WNĘTRZE

Nie można nie czuć podekscytowania, gdy siedzisz za skórzaną kierownicą Renegade Night Eagle II. Czarne wykończenia na wysoki połysk, czarne, eleganckie siedzenia z tkaniny i nawoczesna technologia w zasięgu ręki dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect z 5-calowym ekranem dotykowym, radiem DAB oraz łącznością Bluetooth®, wszystko w stylu Jeep®, teraz łączy się wygoda z ekscytacją.

image

MOC NOCY

Potrzebujesz dodatkowych bodźców podczas nocnych przygód? Wybierz jednen z dostępnych układów napędowych i poczuj moc nocy.

GSE T3 TURBO 120 KM M6

Ten nowoczesny, ekonomiczny silnik benzynowy połączony
z 6-biegową skrzynią manulaną zapewnia prędkość maksymalną  185 km/h oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 11,2 sekundy, osiągając maksymalny moment obrotowy 190 Nm przy  1750 obr./min.

GSE T3 TURBO 150 KM DDCT

Ten 4-cylindrowy silnik benzynowy, połączony z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DDCT, zapewnia prędkość maksymalną 196 km/h oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 9.4 sekundy, osiągając maksymalny moment obrotowy 270 Nm przy 1850 obr./min.

EFEKTYWNA TECHNOLOGIA

Poszukiwanie przygody nie jest dla wszystkich, ale gdy masz niezbędne narzędzia, wszystko staje się łatwiejsze. Nawiguj w dowolne miejsca dzięki opcjonalnemu systemowi Uconnect ™ 8.4 " Nav i pozostań w kontakcie ze wszystkimi dzięki aplikacjom Apple CarPlay i Android Auto ™.