Szczegóły w salonach

Przykład reprezentatywny dla pojazdu Jeep Compas wersja SPORT z silnikiem benzynowym 1,4 Tmair (140 KM): cena samochodu 99.800,00 zł brutto, wpłata własna 0,00 zł, okres kredytu 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat w wysokości 2.772,22 zł, oprocentowanie 0%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%, całkowita kwota kredytu 99.800,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), całkowity koszt kredytu 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 99.800,00 zł. Obowiązkowe AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Podane warunki obowiązują według stanu na 06.06.2017 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Ilość samochodów dostępnych w ofercie oraz czas promocji są ograniczone.

Wybierz preferowaną akcję

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
Required Field
#QuestionLabel#
* Mandatory fields
Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną*

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:

3 #section-dealer#

#dealer_title#

Required field
#dealer_update#

  #titolo_box_1# #nome# #titolo_box_2#

  #titolo_box_3#

  #dealername#
  #dealeraddress# - #dealercap# #dealerCity#

  #titolo_box_4#

  #keep_browsing#

  Wszystkie promocje