BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM ŚWIATEM: SYSTEM UCONNECT™ LIVE

Obejmuje następujące funkcje:

Twitter

Pozostań w kontakcie i na bieżąco sprawdzaj swoje konto oraz otrzymuj aktualne powiadomienia podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce.

Tunein

Znajdź swoją zakładkę skrótów „ulubione”, aby odbierać ulubioną muzykę z ponad 100.000 internetowych stacji radiowych.

Deezer

Naciśnij „play” i prowadź w rytmie stworzonej przez siebie ścieżki dźwiękowej. Podążaj za podpowiedziami i znajdź muzykę, którą kochasz.

Reuters

Bądź w centrum swojego świata dzięki informacjom biznesowym i finansowym oraz najważniejszym wiadomościom z całego świata.

Facebook

Pozostań na swoim ulubionym portalu społecznościowym w trakcie podróży. System głosowy przeczyta Ci Twoje posty.

Obejmuje następujące funkcje:

My Car

Otrzymuj aktualne informacje i miej pod kontrolą status swojego samochodu, raport o stanie technicznym i jego historię, gdy jesteś w podróży.

Eco Drive

Sprawdź aktualne parametry, tak aby dostosować swoje nawyki w kierowaniu samochodem, a co za tym idzie — obniżyć zużycie paliwa.

Obejmuje następujące funkcje:

Hd Traffic

Kontroluj natężenie ruchu dzięki danym dostarczanym w czasie rzeczywistym przez miliony innych użytkowników telefonów komórkowych.

Miejsca Tom Tom

Łatwo znajdź cele podróży na swoim obszarze. Szukaj według kategorii, nazwy firmy lub słowa kluczowego w swoim języku.

Radary

Otrzymując alerty o radarach, zwiększysz bezpieczeństwo podróży i zaoszczędzisz na mandatach za przekroczenie prędkości.

Pogoda

Nie pozwól, by pogoda zepsuła Twoje plany. Możesz obliczyć trasę podróży w oparciu o warunki pogodowe w czasie rzeczywistym.

Obejmuje następujące funkcje:

Jeep Skills

Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy marki Jeep® i zdobywając cele. Dziel się swoimi przebytymi trasami i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Wsłuchaj się w takty ulubionej muzyki. W Twojej podróży do wybranego miejsca docelowego już zawsze będzie Ci towarzyszyć nieskazitelny dźwięk płynący z zestawu głośników dobranych tak by sprostać Twoim oczekiwaniom. 

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA BEATS AUDIO

Dzięki systemowi audio z licznymi głośnikami i subwooferem Twoje wrażenia ze słuchania muzyki podczas podróży już nigdy nie będą takie same. Poznaj nagłośnienie najwyższej klasy.

FUNKCJE SYSTEMU BEATS AUDIO:
- Dwa głośniki wysokotonowe w desce rozdzielczej
- Dwa głośniki wysokotonowe w drzwiach
- Cztery głośniki średniotonowe 6x9’’ znajdujące się w drzwiach przednich i tylnych
- Jeden subwoofer 165 mm 10L w półce tylnej
- 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy z procesorem DSP

PORTY USB I AUX

Ciesz się muzyką płynącą z Twojego urządzenia multimedialnego. Dzięki funkcji odtwarzania strumieniowego Bluetooth®, wejściu AUX lub USB- system Uconnect™ możesz latwo zarządzać plikami, na kilka różnych sposobów. 

- FORMATY KOMPATYBILNE Z VP2 - FORMATY KOMPATYBILNE Z VP4

BLUETOOTH® STREAMING

Dzięki transmisji strumieniowej Bluetooth® możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę ze swojego urządzenia multimedialnego do systemu audio. Zdziwisz się jakie proste jest odtwarzanie muzyki z kompatybilnego urządzenia multimedialnego lub słuchanie radia internetowego.

TELEFON I NAWIGACJA

System Uconnect™ oferuje przyjazną obsługę, jakiej nawet się nie spodziewałeś. Dzięki zintegrowanym systemom nawigacji i rozrywki oraz poleceniom głosowym możesz w dowolnym momencie nawiązać połączenie telefoniczne. Głośność słuchanej wówczas muzyki zostanie automatycznie dostosowana, w celu swobodnego wykonania rozmowy. Nawet poruszając się z dużą prędkością, będziesz mógł łatwo wybrać kontakt z książki telefonicznej za pomocą poleceń głosowych lub oddzwonić na ostatni numer. Uconnect™ to też doskonała nawigacja i mapy, które precyzyjne zakręt po zakręcie, uwzględniając ruch uliczny, zaprowadzą Cię do celu.

DZWOŃ, KIEDY I DO KOGO ZECHCESZ

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ SWOJEGO TELEFONU

DZWONIENIE I CZYTANIE SMS-ÓW BEZ UŻYCIA RĄK

Nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych lub odsłuchiwanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe*, stało się łatwe. Możesz to wykonać nie zdejmując rąk z kierownicy ani nie odwracając wzroku od sytuacji na drodze.

* Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w przypadku kompatybilnych telefonów.

SYSTEM NAWIGACJI Z MAPAMI 3D

System Uconnect™ 5” Nav pozwoli Ci zabrać w podróż Twój styl życia, łącząc w jedno takie elementy, jak multimedia, rozrywka i nawigacja. Ekran dotykowy i system głośnomówiący umożliwią szybką oraz intuicyjną obsługę. System Uconnect™ 6,5” Nav posiada ekran dotykowy o przekątnej 16,5 cala, z grafiką 3D i szeregiem przełączników zewnętrznych, dla łatwego dostępu do pozostałych funkcji takich jak np. audio. Funkcja Bluetooth® obejmuje obsługę poleceń głosowych i strumieniowe odtwarzanie dźwięku. Ponadto system Uconnect™ posiada port USB, czytnik kart pamięci SD i radio DAB.

TECHOLOGIA NA WYCIAGNIĘCIE RĘKI

Jeep® Renegade dysponuje najnowocześniejszą technologią, dzięki której możesz kontrolować wszystko w łatwy i intuicyjny sposób.

JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect™ LIVE dysponuje nową funkcją Jeep® Skills, która stanowi wsparcie w zdobywaniu nowych doświadczeń w prowadzeniu pojazdu. System oferuje możliwość monitorowania parametrów podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom pracy podzespołów pojazdu. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy przygotowane przez innych lub tworząc własne. Po dotarciu na miejsce dokonaj analizy przebytego szlaku i podziel się zapisem parametrów i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

TWÓJ SAMOCHÓD POD KONTROLĄ

Z Jeep Mopar Connect monitorujesz swój samochód w każdym miejscu i czasie.

/content/dam/jeep/pl/model/renegade-technology/Technology/Mopar_Services/Box_Connect_Renegade.jpg

Usługi Mopar® Connect

Dzięki zestawowi usług Mopar® Connect, dostępnych za pośrednictwem aplikacji Uconnect LIVE, masz do dyspozycji My:Assistant – dedykowaną usługę pomocy, która zapewni Ci niezbędne wsparcie w razie potrzeby. Ponadto funkcje my:RemoteControl i my:Car sprawią, że zawsze będziesz wiedział, gdzie znajduje się Twój samochód i będziesz mógł zablokować lub odblokować jego drzwi** bądź sprawdzić wygodnie na swoim smartfonie poziom paliwa w jego zbiorniku.

* Cena obejmuje 12 miesięcy usługi
** Usługa Blokada drzwi nie jest dostępna w samochodach wyposażonych w fabryczny alarm.

MY:ASSISTANT – BEZPIECZEŃSTWO W ZASIĘGU RĘKI.

MY:REMOTECONTROL – KONTROLUJ SWÓJ SAMOCHÓD RÓWNIEŻ NA ODLEGŁOŚĆ.

MY:CAR – UTRZYMÓJ SWÓJ SAMOCHÓD W DOSKONAŁEJ KONDYCJI.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep®Renegade 2018

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017