BĄDŹ W KONTAKCIE ZE SWOIM ŚWIATEM: SYSTEM UCONNECT ™ LIVE

Komfort i rozrywka w samochodzie dzięki systemowi Uconnect ™ Radio LIVE z ekranem dotykowym o przekątnej 5" lub 6,5". Przy użyciu kompatybilnego smartfona z funkcją Bluetooth® będziesz mógł zawsze obsługiwać bez użycia rąk swoją muzykę, wiadomości i połączenia telefoniczne. Ponadto system Uconnect ™ LIVE 6,5” Nav posiada nawigację z niesamowitymi, trójwymiarowymi mapami oraz dodatkowe czujniki GPS, które zapewnią precyzyjną lokalizację w miejscach, w których sygnały GPS mogą być zakłócone. Natomiast Jeep® Skills, nowa aktualizacja systemu Jeep® Uconnect ™ LIVE, pozwoli Ci kontrolować dane dotyczące jazdy, jej parametry i trasy.

Obejmuje następujące funkcje:

Twitter

Pozostań w kontakcie — sprawdzaj swoje konto i otrzymuj aktualne powiadomienia podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce.

Tunein

Znajdź swoją zakładkę skrótów „ulubione”, aby odbierać ulubioną muzykę z ponad 100.000 internetowych stacji radiowych.

Deezer

Naciśnij „play” i prowadź w rytmie stworzonej przez siebie ścieżki dźwiękowej. Podążaj za podpowiedziami i znajdź muzykę, którą kochasz.

Reuters

Bądź w centrum swojego świata dzięki informacjom biznesowym i finansowym oraz najważniejszym wiadomościom z całego świata.

Facebook

Pozostań na swoim ulubionym portalu społecznościowym podczas jazdy. System głosowy przeczyta Ci Twoje posty.

Obejmuje następujące funkcje:

My Car

Otrzymuj aktualne informacje i miej pod kontrolą status swojego samochodu, raport o stanie technicznym i jego historię, gdy jesteś w podróży.

Eco Drive

Sprawdź aktualne parametry, tak aby dostosować swoje nawyki w kierowaniu samochodem, a co za tym idzie — obniżyć zużycie paliwa.

Obejmuje następujące funkcje:

Hd Traffic

Kontroluj natężenie ruchu dzięki danym dostarczanym w czasie rzeczywistym przez 80 milionów użytkowników telefonów komórkowych.

Miejsca Tom Tom

Łatwo znajdź cele podróży na swoim obszarze. Szukaj według kategorii, nazwy firmy lub słowa kluczowego w swoim języku.

Radary

Otrzymując alerty o radarach, zwiększysz bezpieczeństwo podróży i zaoszczędzisz na mandatach za przekroczenie prędkości.

Pogoda

Nie pozwól, by pogoda zepsuła Twoje plany. Możesz obliczyć trasę podróży w oparciu o warunki pogodowe w czasie rzeczywistym.

Obejmuje następujące funkcje:

Jeep Skills

Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy marki Jeep® i zdobywające cele. Dziel się swoimi trasami i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. W Twojej podróży do wybranego miejsca docelowego będzie Ci towarzyszyć nieskazitelny dźwięk pochodzący z różnych źródeł.

SYSTEM NAGŁOŚNIENIA BEATS AUDIO

Dzięki systemowi audio z licznymi głośnikami i subwooferem Twoje wrażenia z podróży już nigdy nie będą takie same. Poznaj szczegóły najwyższej klasy systemów audio.

FUNKCJE SYSTEMU BEATSAUDIO:
- Dwa kopułkowe głośniki wysokotonowe w desce rozdzielczej
- Dwa kopułkowe głośniki wysokotonowe w drzwiach
- Cztery głośniki średniotonowe 6x9’’ znajdujące się w drzwiach przednich i tylnych
- Jeden subwoofer 165 mm 10L w półce tylnej
- 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy z procesorem DSP

PORTY USB I AUX

Wystarczy, że podłączysz w samochodzie kompatybilne urządzenie multimedialne, by móc słuchać swojej ulubionej muzyki. Dzięki funkcji odtwarzania strumieniowego Bluetooth® i wejściu AUX system Uconnect™ pozwala Ci na łatwe zarządzanie swoim urządzeniem na kilka różnych sposobów.

- FORMATY KOMPATYBILNE Z VP2 - FORMATY KOMPATYBILNE Z VP4

BLUETOOTH® STREAMING

Dzięki transmisji strumieniowej Bluetooth® będziesz mógł bezprzewodowo przesyłać muzykę strumieniowo ze swojego urządzenia multimedialnego do systemu w samochodzie. W ten sposób łatwo można w sposób bezprzewodowy odtwarzać muzykę z kompatybilnego urządzenia multimedialnego lub aplikacji radia internetowego.

TELEFON I NAWIGACJA

System Uconnect™ oferuje Ci bezproblemową obsługę, jakiej nawet się nie spodziewałeś. Dzięki systemom nawigacji i rozrywki oraz poleceniom głosowym możesz w dowolnym momencie nawiązać połączenie telefoniczne. Głośność słuchanej wówczas muzyki zostanie automatycznie dostosowana, abyś mógł swobodnie porozmawiać, po czym zostanie przywrócona po zakończeniu połączenia. A gdy Twój samochód będzie poruszał się z dużą prędkością, będziesz mógł łatwo wybrać kontakt z książki telefonicznej za pomocą poleceń głosowych lub oddzwonić na ostatni numer, z którym nawiązano połączenie. Uconnect™ wraz z czołowymi producentami nawigacji stworzył system informujący o Twojej pozycji, miejscu przeznaczenia oraz czasie dotarcia do niego. Mapy przeprowadzą Cię przez ruch drogowy z wykorzystaniem wspomaganego czujnikami GPS. Precyzyjne prowadzenie zakręt-po-zakręcie jest zapewnione przez wskazówki graficzne i głosowe.

DZWOŃ, KIEDY I DO KOGO ZECHCESZ

Możesz podłączyć i korzystać z maksymalnie 10 różnych telefonów komórkowych. Uconnect™ synchronizuje się z kontaktami na Twoim kompatybilnym telefonie, dzięki czemu podczas jazdy możesz przywołać jeden z nich po nazwie, która widoczna będzie na ekranie dotykowym.

SPRAWDŹ KOMPATYBILNOŚĆ SWOJEGO TELEFONU

DZWONIENIE I CZYTANIE SMS-ÓW BEZ UŻYCIA RĄK

Nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych lub odsłuchiwanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe*, nie zdejmując rąk z kierownicy ani nie odwracając wzroku od sytuacji na drodze.

* Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w przypadku kompatybilnych telefonów.

SYSTEM NAWIGACJI Z MAPAMI 3D

System Uconnect™ 6,5” Nav posiada ekran dotykowy o przekątnej 6,5 cala, z trójwymiarowymi grafikami i szeregiem przełączników zewnętrznych, które zapewnią skuteczny dostęp do wszystkich funkcji, włącznie z obsługą systemu audio. Funkcja Bluetooth® obejmuje obsługę poleceń głosowych i strumieniowe odtwarzanie dźwięku. Ponadto system Uconnect™ posiada port USB, czytnik kart pamięci SD i radio DAB. System Uconnect™ 5” Nav pozwoli Ci zabrać w podróż Twój styl życia, łącząc w jedno takie elementy, jak multimedia, rozrywka i nawigacja TomTom. A ekran dotykowy i system głośnomówiący umożliwią szybką oraz intuicyjną obsługę.

TECHOLOGIA NA WYCIAGNIĘCIE RĘKI

Jeep® Renegade dysponuje najnowocześniejszą technologią, dzięki której możesz kontrolować wszystko w łatwy i intuicyjny sposób.

JEEP® SKILLS

Jeep® Uconnect LIVE dysponuje nową funkcją, która wprowadza na całkiem nowy poziom doświadczenia z jazdy samochodem: Jeep® Skills. Możesz monitorować parametry swojej podróży dzięki przekazywanym na bieżąco informacjom na temat jazdy, a po dotarciu na miejsce możesz dokonać analizy odbytej podróży. Podejmij wyzwanie, sprawdź się, odkrywając trasy marki Jeep® i zdobywające cele. Dziel się swoimi trasami i osiągnięciami ze społecznością Jeep® online.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade 2017

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017