TRAIL RATED®

Jeep® Wrangler Unlimited nosi emblemat Trail Rated® , który oznacza, że samochód doskonale spisuje się w najtrudniejszych warunkach podczas jazdy w terenie. Emblemat jest potwierdzeniem imponujących możliwości Wranglera na drodze i w terenie, a kierowca takiego samochodu może czuć się pewnie na każdej nawierzchni. Model ten kontynuuje tradycję marki Jeep® , znanej z legendarnej trakcji, prześwitu, zwrotności, artykulacji zawieszenia i głębokości brodzenia.

ZOBACZ JAK WRANGLER ZDOBYWA EMBLEMAT TRAIL RATED®

IMPONUJĄCA MOC

Pewność i możliwości idą w parze. Jeep® Wrangler Unlimited dysponuje mocą i momentem obrotowym pozwalającym poruszać się niemal w każdym terenie. Wrangler poradzi sobie na skalistych szlakach, w kopnym śniegu i grząskim błocie.

image
image

SILNIK TURBO DIESEL 2.8 CRD

Imponująca 4-cylindrowa, 16-zaworowa jednostka napędowa z systemem Common Rail rozwija moc 200 KM przy 3600 obr./min i moment obrotowy 460 Nm w zakresie 1600-2600 obr./min i połączona jest ze skrzynią automatyczną.

MOC
200 Km
MOMENT OBROTOWY
460 Nm

SILNIK PENTASTAR™ 3.6 V6

Lekki aluminiowy silnik Wranglera rozwija imponującą moc 284 KM i moment obrotowy 347 Nm. Automatyczna skrzynia biegów z funkcją „autostick” to gwarancja doskonałych osiągów. Systemy zastosowane w skrzyni biegów umożliwiają elektroniczne sterowanie momentem obrotowym silnika, co ułatwia płynne przyspieszanie na każdym biegu.

MOC
284 Km
MOMENT OBROTOWY
374 Nm

NAPĘD 4x4

Zjedź z ubitego szlaku Jeepem® Wranglerem Unlimited wyposażonym w napęd 4x4 zapewniający imponującą przyczepność i doskonałe właściwości jezdne.

NAJLEPSZE W KLASIE WŁAŚCIWOŚCI TERENOWE

Wrangler Unlimited oferuje największy w swojej klasie prześwit (25,6 cm) oraz najlepsze w klasie kąty natarcia (38,0 stopnia), rampowy (21,2 stopnia) i zejścia (31,4 stopnia).

image

HOLOWANIE

Jeep® Wrangler Unlimited może holować przyczepę o masie do 2200 kg. System stabilizacji toru jazdy przyczepy to standardowy system poprawiający bezpieczeństwo. W przypadku wykrycia zjawiska zarzucania przyczepy system interweniuje automatycznie, bez udziału kierowcy.

engine icon
SILNIK PENTASTAR™ 3.6 V6

284 KM mocy i 347 Nm momentu obrotowego

vehicle icon
2000
engine icon
SILNIK DIESLA 2.8 CRD

200 KM mocy i 460 Nm momentu obrotowego

vehicle icon
2200

WERSJE JEEPA® WRANGLERA UNLIMITED

Znajdź wersję, która jest odpowiednia dla Ciebie

JEEP® WRANGLER UNLIMITED

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

KATALOG JEEP® WRANGLER UNLIMITED 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Wrangler Unlimited 2017