Jeep® Wave

ŁADUJ I PODRÓŻUJ NOWYM SUV-em 4xe PLUG-IN HYBRID, ABY ZBIERAĆ MONETY KIRI

Gama 4xe Plug-in Hybrid: im więcej ładujesz i jeździsz w trybie elektrycznym, tym więcej zyskujesz. Używaj napędu elektrycznego, szanuj środowisko i zdobywaj monety KIRI dzięki innowacyjnej ofercie Jeep®.

KIRI, PIERWSZA EKOLOGICZNA MONETA CYFROWA

Gama 4xe Plug-in Hybrid nagradza Twój styl jazdy dzięki KIRI.
KIRI to pierwsza ekologiczna moneta cyfrowa, która nagradza działania zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jest symbolem świata, który zmienia perspektywę i w którym jazda z napędem przyszłości oznacza podarowanie sobie teraźniejszości.

ZRÓWNOWAŻONA I ELEKTRYCZNA JAZDA DAJE KORZYŚCI

Im więcej ładujesz nowego SUV-a 4xe Plug-in Hybrid, tym więcej monet KIRI możesz zebrać. Dlaczego? Ponieważ jeździsz w trybie elektrycznym i szanujesz środowisko naturalne. Dzięki aplikacji Jeep® możesz sprawdzić swój cyfrowy portfel, uzyskać dostęp do portalu KIRI i natychmiast wykorzystać swoje monety KIRI. Czeka na Ciebie ekskluzywna oferta ekologicznych produktów modowych i designerskich, o wartości do 60 euro rocznie*.


* Inicjatywa ta jest ważna tylko w głównych krajach europejskich dla połączonych pojazdów 4xe Plug-in Hybrid wyposażonych w nowy system inforozrywki z usługami uConnectedTM. Program nagród jest promowany przez KIRI. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie opublikowanym na stronie internetowej: https://www.kirimarket.com/.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT