UWOLNIJ SWOJĄ DZIKĄ STRONĘ

DUCH JEEPA® OŻYWA

Dla Jeep® Owners Group (J.O.G.) Camp Jeep® to ważne wydarzenie, które przyciąga ogromne rzesze uczestników z całej Europy. Sympatycy Jeepa® i właściciele samochodów tej marki spotykają się, aby dać dowód specjalnej więzi, która łączy markę Jeep® i jej fanów. Jest to niepowtarzalna okazja, aby poznać nowych ludzi, bawić się i przeżyć niezapomniane przygody.

DOŚWIADCZ JEEPA®

Co roku Camp Jeep® przygotowuje dla swoich gości bogaty w atrakcje program, obejmujący terenowe jazdy próbne, kursy teoretyczne i praktyczne organizowane przez Jeep® Academy oraz wiele innych przyjemności na świeżym powietrzu.
Niezwykłą, imprezową atmosferę tego wydarzenia podkręca szeroki zakres atrakcji, takich jak koncerty na żywo oraz gry i zabawy dla dzieci.

PRZEŻYJMY JESZCZE RAZ POPRZEDNIE EDYCJE

2018
13 - 15 LIPCA, REGION SPIELBERG, AUSTRIA

Piąta edycja największego wydarzenia organizowanego przez Jeep® Owners Group przyciągnęła fanów Jeepa® i właścicieli samochodów tej marki z całej Europy, aby wspólnie uczcić wprowadzenie na rynek całkowicie nowego Jeepa® Wranglera.

2017
24 - 25 CZERWCA, TELTOW FLAMING RING, BERLIN, NIEMCY

Niekwestionowaną gwiazdą Camp Jeep® był Jeep® Compass, nowy, kompaktowy SUV tej marki, z pełnymi ekscytujących wrażeń jazdami próbnymi na szlakach wokół jeziora Motzener See.

2016
2 - 5 CZERWCA, BASSELLA, BARCELONA, HISZPANIA

Specjalna edycja z okazji obchodów 75 lat historii i Jeep® Owners Group.

2015
10 - 12 CZERWCA, VALLÉE BLEUE, LYON, FRANCJA

Wioska centralna będąca odzwierciedleniem wartości marki Jeep® z czterema torami do jazdy terenowej i jednym terenem testowym 4x4 z doświadczonymi instruktorami Jeep® Academy. Pokaz 3 niepowtarzalnych, koncepcyjnych samochodów firmowanych przez Mopar: Wrangler Unlimited "Night Rock", Wrangler Rubicon "Dark Side" i Renegade "Hard Steel".

2014
12 - 14 WRZEŚNIA, RIVIERA OPPICI, PARMA, WŁOCHY

Pierwsza edycja i początek tego ważnego wydarzenia. Gwiazdą była dwu- i czterodrzwiowa wersja Jeepa® Wranglera Rubicon.