PROGRAM ATRAKCJI 2019

Na uczestników Camp Jeep® 2019 czekają trzy dni porywających przygód. Będą mieli możliwość odbyć jazdy próbne wszystkimi modelami Jeepa®, przetestować możliwości swojego Jeepa®na wielu trasach terenowych oraz wziąć udział w kilku aktywnościach, takich jak koncerty muzyki na żywo oraz gry i zabawy dla dzieci.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

O CAMP JEEP® ITALY

Duch tej klasycznej marki ożywa raz w roku na cyklicznym Camp Jeep® , gdzie szósty rok z rzędu członkowie Jeep® Owners Group (JOG) oraz fani z całego świata mogą się spotkać i przeżyć wyjątkowe, wciągające doświadczenia w świecie Jeepa®.
Trzydniowy zlot oferuje teoretyczne i praktyczne kursy organizowane przez Jeep® Academy, terenowe jazdy próbne pierwszymi w historii Jeepa® modelami hybrydowymi i dominującą linią S, a także wiele tras terenowych o różnym stopniu trudności umożliwiających sprawdzenie swoich umiejętności jazdy w terenie. Ten zlot reprezentuje serce i duszę Jeepa®, przyciągając setki właścicieli Jeepów® z całej Europy, aby mogli wyrazić swoją miłość do odkrywania niedostępnych miejsc oraz integrować się z innymi członkami społeczności Jeepa®, jednej z najbardziej rozrywkowych i zgranych w świecie motoryzacji.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW
/content/dam/jeep/crossmarket/JeepLife/jeep-camp-2019/Learn_Drive_and_Conquer.jpg

O MIEJSCU

San Martino di Castrozza jest otoczone jedną z najbardziej widowiskowych formacji na Ziemi - Dolomitami. Dolomity to wyjątkowe miejsce wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ta wspaniała grupa dziewięciu szczytów oferuje niezrównane widoki oraz drogi zbudowane z myślą o kierowcach na różnych poziomach technicznych i zaadoptowane dla różnych modeli z gamy Jeepa®.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

EUROPEJSKA PREMIERA GLADIATORA

Niekwestionowaną gwiazdą tegorocznej edycji będzie nowy Jeep® Gladiator. Pokazany po raz pierwszy na Targach Motoryzacyjnych w Los Angeles pod koniec 2018 roku, nowy Jeep® Gladiator zapowiada powrót marki do segmentu pickupów. Nowy Gladiator czerpie z bogatego dziedzictwa wytrzymałych, niezawodnych terenówek Jeepa® i oferuje autentyczny design, funkcjonalność i wszechstronność, najlepsze możliwości holowania i ładowności w klasie 4x4. Jeep® Gladiator to także wolność otwartego nadwozia, zaawansowane układy napędowe, wspaniała dynamika na drodze i możliwości w terenie, a także szereg zaawansowanych technologicznie funkcji poprawiających bezpieczeństwo.

GALLERY

image

JEEP® OWNERS GROUP

Marka Jeep® jest dumna z możliwości połączenia sił z osobami i miejscami, które podzielają naszą pasję do wolności i przygód.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

NEWSLETTER JEEP®

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach dotyczących marki Jeep®

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ

Wypróbuj go u najbliższego dealera.