Zamieszczone zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Pojazd nie jest jeszcze dostępny. Rozpoczęcie sprzedaży modelu na rynku europejskim spodziewane jest pod koniec 2022 r. Wartości zużycia energii i emisji spalin będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej Jeepa, gdy tylko pojazd zostanie skomercjalizowany.Czyste DNA marki Jeep®

Ten nowy, w pełni elektryczny SUV poruszy Cię swoją oszałamiającą stylistyką, współgrającą z naszą najnowszą technologią łączności. Jeep® Avenger rozbudzi Twoje emocje, a dzięki wszechstronnemu wnętrzu możesz swobodnie przewozić wszystko, czego potrzebujesz, by sprostać codziennym wyzwaniom.

Elektryczna wolność

Avenger to „esencja wolności”, stylowy i funkcjonalny z dużą ilością miejsca. Całkowicie nowy Jeep® Avenger zapewni Ci wspaniałe wrażenia z jazdy bez emisji CO2 oraz niezwykłe osiągi.
Możesz polegać na bezstresowym zasięgu, a dzięki szybkiemu ładowaniu będziesz gotowy do jazdy w krótkim czasie. Jeep® Avenger to idealny towarzysz zarówno podczas miejskiej eksploracji jak i przygód w terenie.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Pojazd nie jest jeszcze dostępny. Rozpoczęcie sprzedaży modelu na rynku europejskim spodziewane jest pod koniec 2022 r. Wartości zużycia energii i emisji spalin będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej Jeepa, gdy tylko pojazd zostanie skomercjalizowany.