Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny. Niektóre kolory mogą być czasowo niedostępne.
Do
264 KM
Moc maksymalna
Do
1005 l
Przestrzeń ładunkowa
4x4
Selec-Trac® Full Time

FAROUT FINAL EDITION

SILVER ZYNITH SARGE GREEN HYDRO BLUE HIGH VELOCITY BRIGHT WHITE BLACK STING GRAY
SILVER ZYNITH
SARGE GREEN
HYDRO BLUE
HIGH VELOCITY
BRIGHT WHITE
BLACK
STING GRAY
SILVER ZYNITH

FAROUT FINAL EDITION

Farout Final Edition stanowi najdoskonalsze wcielenie Gladiatora i jest najlepiej wyposażony w historii. Ta ekskluzywna wersja ustanawia bezprecedensowy standard pod względem zawartości, nie rezygnując z funkcji, które sprawiają, że Gladiator jest tak wspaniały i niepowtarzalny.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Farout Final Edition stanowi najdoskonalsze wcielenie Gladiatora i jest najlepiej wyposażony w historii. Ta ekskluzywna wersja ustanawia bezprecedensowy standard pod względem zawartości, nie rezygnując z funkcji, które sprawiają, że Gladiator jest tak wspaniały i niepowtarzalny.
Cena już od 388.500 PLN*
* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.
icona-separatore

NADWOZIE
ODWAŻNY STYL

Nowy Gladiator Farout Final Edition łączy muskularny kształt, nadzwyczajną funkcjonalność i niepowtarzalny styl Jeepa.
Rozpoznasz go od razu dzięki ekskluzywnemu emblematowi na klapie bagażnika. Ta wyjątkowa wersja oferuje okleiny ,,Freedom” na nadkolach, przyciemniane szyby i aluminiowe obręcze kół Granite Crystal 18x7.5 wykończone czarnym, lśniącym lakierem.
Siedem różnych kolorów i ekskluzywny 3-częściowy składany dach Hard Top w kolorze nadwozia nadają mu niepowtarzalną osobowość.

gladiator_overview_esterni_01

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ

ŁADOWNOŚĆ DO 750 KG

Ta wersja Gladiatora posiada kabinę z tylną kanapą i stalową skrzynię ładunkową o wymiarach 1531 mm x 1442 mm, wyposażoną w wodoodporne gniazdko elektryczne, oświetlenie LED i ochronną warstwą natryskową.

SYSTEM TRAIL RAIL

Skrzynię ładunkową Gladiatora wyposażono w wygodny system załadunkowy Trail Rail z łatwym w montażu zestawem mocowań.

MAKSYMALNA PERSONALIZACJA

Skrzynia ładunkowa jest dostępna z wytrzymałą powłoką ochronną. Każdy ładunek przewożony w skrzyni można bezpiecznie przykryć za pomocą dwóch dostępnych elementów: rolety bagażnika lub twardej pokrywy złożonej z trzech paneli.

ORYGINALNE AKCESORIA MOPAR®

Możesz wybierać elementy wyposażenia dodatkowego z szerokiej oferty Mopar®, które idealnie pasują do dynamicznego stylu życia. Są to: system mocowań Trail RailTM, rampy ładunkowej i systemów bagażowych do skrzyni ładunkowej, które pozwalają dobrze ułożyć przewożone ładunki i odpowiednio zabezpieczyć rower, kajak, deskę surfingową, narty lub snowboard, dzięki czemu jesteś gotowy na każdą przygodę.
icona-separatore

WNĘTRZE
PRZESTRZEŃ PREMIUM

Poczuj się komfortowo we własnym wnętrzu. Wnętrze Gladiatora Farout Final Edition będzie Twoim ostatnim przyczółkiem komfortu, przestronności i ekskluzywności.
Fotele McKinley Premium wyposażone zostały w funkcję grzania, podobnie jak kierownica. Łatwo ustawisz idealną temperaturę dzięki automatycznej klimatyzacji dwustrefowej i możesz polegać na łączności najnowszej generacji.

gladiator_overview_esterni_01

WYMIARY

Jedna zasada rządzi w przypadku przestrzeni w kabinie oraz pojemności bagażnika: rozmiar ma znaczenie.

icona-separatore
icona-separatore

BEZPIECZEŃSTWO
PONAD 65 SYSTEMÓW, KTÓRE DZIAŁAJĄ DLA CIEBIE

Gladiator Farout Final Edition wyposażono w przeszło 65 pasywnych systemów bezpieczeństwa. Wśród nich znajduje się system monitorowania martwego pola, który śledzi martwe pola wokół auta, aktywny tempomat, który dostosowuje prędkość do pojazdu z przodu, system ostrzegania przed kolizją, który ostrzega kierowcą o przeszkodach na torze jazdy oraz automatycznie regulowane światła drogowe, które dostosowują natężenie światła w zależności od oświetlenia na zewnątrz.

gladiator_safety

KAMERA PRZEDNIA

Widok z kamery przedniej, pokazujący drogę, po której porusza się samochód, wyświetlany jest w wysokiej rozdzielczości na ekranie, dzięki czemu kierowca zyskuje pełen obraz sytuacji na drodze i może uniknąć przeszkód lub pułapek.

gladiator_safety_front_camera

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom UconnectTM.

Zużycie paliwa Jeepa Gladiatora Farout Final Edition: benzyna (l/100 km): 9,8 – 9,5; emisja CO2 (g/km): 257 – 248 , zgodnie z dyrektywą UE 1999/94. Wartości homologacyjne określone zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., zaktualizowane na dzień 6 grudnia 2022 r. Podane wartości służą celom porównawczym.

Ważne: rzeczywiste zużycie paliwa i wartości emisji CO mogą być stanowczo różne i mogą się zmieniać w zależności od warunków użytkowania i od różnych czynników, takich jak: wyposażenie dodatkowe, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita pojazdu, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaje i warunki opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki klimatyczne itp.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT