WOLNOŚĆ W NOWEJ ODSŁONIE

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe rozwija cechy, z których słynie: luksus, osobowość i styl. Ten wspaniały SUV plug-in hybrid uwydatnia charakterystyczne cechy Jeepa®, takie jak siedmioszczelinowy grill, majestatyczne kształty i odważne linie z nowoczesnym designem.

WYJĄTKOWY STYL

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe w flagowej wersji Summit Reserve, wyposażony jest w 21” polerowane obręcze kół, dwupanelowy dach, pełne światła LED oraz, jako jedyny w swoim segmencie, ekran dla pasażera. Nowe kolory nadwozia doskonale komponują się z niebieskimi akcentami i logo 4xe Plug-In Hybrid, znakiem rozpoznawczym rodziny Jeep® 4xe.

Kolory

Velvet Red

car-colors

NOWY POZIOM ENERGII

Dynamiczne tempo miejskiego życia wymaga gotowości i szybkiej reakcji. Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe wyposażony jest w wysokonapięciowy akumulator o pojemności 17,3 kWh, który można łatwo naładować w dowolnym miejscu.

NAŁADUJ AKUMULATOR GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Naładuj swojego Jeepa® Grand Cherokee 4xe w domu za pomocą stacji ładowania easyWallbox, albo zdalnie, gdy jest zaparkowany, zarządzając stacją ładowania Connected Wallbox za pomocą aplikacji My UconnectTM. A gdy jesteś poza domem, możesz ładować na każdej publicznej stacji ładowania za pomocą kabla Mode 3 lub uniwersalnej ładowarki.

NAŁADUJ AKUMULATOR PO DRODZE

Doładuj akumulator swojego nowego Jeepa® Grand Cherokee 4xe podczas jazdy. Technologia e-Coasting zmienia energię kinetyczną gromadzoną podczas hamowania, zwalniania i jazdy na luzie w energię gotową do użycia.

STWORZONY, BY ZAIMPONOWAĆ

Stworzony, by zaimponować, nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe jest wykonany z materiałów premium w środku i na zewnątrz, które wzbogacają jego ponadczasowe dziedzictwo zdefiniowane przez harmonię luksusu z osiągami. Ponadto Jeep® Grand Cherokee 4xe ma większą przestrzeń w kabinie i w bagażniku niż w poprzednim modelu, oferując jeszcze więcej komfortu i przestronności.

NAPĘDZAJĄC PRZYSZŁOŚĆ

Pokonywanie codziennych wyzwań jest proste, gdy masz do dyspozycji 380 KM. Elektryfikacja dodaje osiągom Jeepa® Grand Cherokee 4xe nowego wymiaru: jest potężniejszy, cichy, w trybie elektrycznym, zapewnia mniejsze zużycie paliwa i emisje CO2, oferuje większy komfort i sprawdzi się na każdej wyprawie w teren dzięki zawieszeniu pneumatycznemu Quadra-Lift.

380 KM
łącznej mocy
Do 51 km
zasięgu na silniku elektrycznym wg WLTP
130 km/h
maksymalna prędkość na silniku elektrycznym
<3 godz.
do pełnego naładowania (przy 7,4 kWh)

NAJLEPSZA W HISTORII ŁĄCZNOŚĆ W GRAND CHEROKEE

BEZPIECZEŃSTWO JEST NAJWAŻNIEJSZE

Nowy Jeep® Grand Cherokee 4xe otoczy Cię spokojem umysłu zapewnionym przez ponad 110 standardowych funkcji bezpieczeństwa. Jest to fundament, który da każdemu kierowcy Jeepa® pewność siebie i czystą przyjemność z jazdy.

Grand Cherokee 4xe: emisja CO2 (mieszana) (g/km): 62. Zużycie paliwa (mieszana) (l/100 km): 2,6; Zużycie energii elektrycznej (ECAC mieszana) (kWh/100 km): 25. Wartości obliczone za pomocą procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832). Wartości wskazane dla zużycia paliwa i emisji CO2 są mierzone przez producenta podczas homologacji, według procedury WLTP (Rozporządzenie UE 2018/1832) i mogą ulec zmianie w zależności od ostatecznie uzyskanej homologacji.