LONGITUDE

BIKINI ALPINE WHITE BLUE SHADE COLORADO RED GRAPHITE GREY SOLID BLACK STING GREY
BIKINI
ALPINE WHITE
BLUE SHADE
COLORADO RED
GRAPHITE GREY
SOLID BLACK
STING GREY
BIKINI

LONGITUDE

Wolność stoi przed Tobą otworem. Wsiądź do Jeepa Renegade Longitude i odkryj jego możliwości oraz komfort podróży, dzięki systemowi monitorowania martwego pola, bezkluczykowemu systemowi dostępu do pojazdu i innym zaawansowanym elementom bezpieczeństwa, stylu i komfortu takim jak tylne czujniki parkowania, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne i system multimedialny Uconnect 5.0.
WIĘCEJ INFORMACJI
Wolność stoi przed Tobą otworem. Wsiądź do Jeepa Renegade Longitude i odkryj jego możliwości oraz komfort podróży, dzięki systemowi monitorowania martwego pola, bezkluczykowemu systemowi dostępu do pojazdu i innym zaawansowanym elementom bezpieczeństwa, stylu i komfortu takim jak tylne czujniki parkowania, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne i system multimedialny Uconnect 5.0.
CENA OD 109.400 PLN*
* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland sp. z o.o. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. Szczegóły w salonach.

MOC MOŻLIWOŚCI

Jeep® Renegade oferuje elastyczny silnik benzynowy charakteryzujący się zmniejszoną emisją CO2, lepszymi osiągami, mniejszym poziomem zużycia paliwa i hałasu.

1.0 GSE TURBO T3 120 KM M6

3-cylindrowy silnik o pojemności jednego litra współpracujący z 6-stopniową przekładnią manualną zapewnia prędkość maksymalną 185 km/h i przyspieszenie do 100 km/h w czasie 11,2 sekundy oraz maksymalny moment obrotowy 190 Nm przy 1750 obrotach/ min.

TWÓJ RENEGADE

Bez względu na to czy jesteś pasjonatem jazdy na snowboardzie czy też lubisz odległe wyprawy w gronie przyjaciół, wśród akcesoriów Mopar znajdziesz idealne akcesoria dla siebie i Twojego Renegade’a.

PONAD 60 FUNKCJI OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Renegade posiada przednie i tylne kurtyny boczne o pełnej długości, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera. Ponadto o Twoje bezpieczeństwo dbają nowoczesne systemy takie jak Asystent pasa ruchu, System rozpoznawania znaków drogowych czy Inteligentny Asystent Prędkości.

SYSTEM OSTRZEGANIA PRZED KOLIZJĄ

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system wykrywa, czy Jeep® Renegade zbyt szybko nie zbliża się do innego pojazdu lub dużej przeszkody znajdującej się na jego drodze i jednocześnie ostrzega o tym fakcie kierowcę lub pomaga mu w ominięciu przeszkody albo zmniejszeniu skutków zderzenia, wysyłając sygnały dźwiękowe i wizualne lub nawet hamując.

Zużycie paliwa Jeepa Renegade: benzyna (l/100 km): 6,3 – 6,4; emisja CO2 (g/km): 142 – 143 , zgodnie z dyrektywą UE 1999/94. Wartości homologacyjne określone zgodnie z cyklem mieszanym WLTP, na podstawie którego nowe pojazdy są homologowane od 1 września 2018 r., zaktualizowane na dzień 6 grudnia 2022 r. Podane wartości służą celom porównawczym.

Ważne: rzeczywiste zużycie paliwa i wartości emisji CO2 mogą być stanowczo różne i mogą się zmieniać w zależności od warunków użytkowania i od różnych czynników, takich jak: wyposażenie dodatkowe, temperatura otoczenia, styl jazdy, prędkość, masa całkowita pojazdu, korzystanie z określonego wyposażenia (klimatyzacja, ogrzewanie, radio, nawigacja, światła itp.), rodzaje i warunki opon, warunki drogowe, zewnętrzne warunki klimatyczne itp.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT