* Podane ceny obejmują VAT. Wszystkie ceny są traktowane jako sugestie FCA Poland sp. z o.o. dla dealerów i są to ceny orientacyjne wyliczone dla pojazdów wyprodukowanych. Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa o wysokości 500 zł brutto. Naszym zamiarem jest pokazywanie zawsze jak najbardziej aktualnych cen. Jednak z uwagi m.in. na globalny kryzys produkcyjny, a w szczególności uwzględniając światowy kryzys w zakresie półprzewodników oraz z uwagi na trwające zakłócenia w łańcuchu dostaw zainicjowane globalną pandemią COVID 19 i spotęgowane przez kryzys w Eurazji, które wpływają bezpośrednio na możliwości produkcyjne większości producentów pojazdów na rynku, na które producent pojazdu ani FCA Poland S.A. nie ma wpływu i nie ponosi za nie odpowiedzialności, producent pojazdu ani FCA Poland nie może zagwarantować ceny pojazdu ani też daty jego produkcji. Montaż akcesoriów dodatkowych może wymagać dodatkowej opłaty. W związku z aktualizacją gamy modelowej Jeep® zamówienie skonfigurowanego modelu aktualnie nie jest możliwe. Dostępne egzemplarze mogą zawierać opcje dodatkowo płatne. Liczba aut ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Prosimy o sprawdzanie dostępności danej wersji wybranego modelu u lokalnego dealera Jeep®. Zapraszamy do salonów marki Jeep® oraz na salon.jeep.pl aby sprawdzić ofertę samochodów dostępnych od ręki.
12,3"
System multimedialny Uconnect™ 
18”
Aluminiowe obręcze kół
>85
Systemów bezpieczeństwa
Moc maksymalna
272 KM
icona separatore

NADWOZIE
IKONA STYLU

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited pozostaje wierny swoim korzeniom. Legendarna, wyszukana sylwetka teraz dodatkowo zachwyca nową linią grilla przedniego i nowymi wzorami kół.
Wrangler to ucieleśnienie wielozadaniowości. Auto posiada składaną szybę przednią, oferuje różne warianty dachu i demontowalne drzwi, dzięki czemu możesz podczas jazdy odetchnąć pełną piersią.

Fuoristrada Gladiator Farout Final Edition – Jeep

WNĘTRZE
LEGENDARNA DUSZA

Wszechstronność, przestrzeń i wygoda - w stylowym wydaniu pełnym unikalnego charakteru. Nowy Jeep® Wrangler 2024 posiada wysokiej klasy podgrzewane fotele ze skórzanymi wstawkami*, zapewnia dużo miejsca każdemu z pasażerów oraz oferuje szereg zamykanych, wodoszczelnych schowków, które idealnie sprawdzą się podczas wypraw terenowych.

* Siedzenia wykonane z winylu, z następującymi częściami wykonanymi ze skóry: górna część/osłona oparcia (SAHARA), wewnętrzna wkładka przedniej poduszki podbicia, pasek bocznej osłony fotela, wkładka drugiego rzędu siedzeń, przednia poduszka w drugim rzędzie, uchwyt rozkładanego fotela i część lędźwiowa (RUBICON).

Interni sedili Jeep Renegade Plug-in - Jeep

WYMIARY

Nowy Jeep® Wrangler zapewnia komfortową jazdę w przestronnej kabinie, dzięki której każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Nawet w ekstremalnych warunkach.

Jeep Renegade Ibrida larghezza – Jeep
icona separatore

OSIĄGI I TECHNOLOGIA
JESZCZE WIĘCEJ MOCY

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom UconnectTM.

icona separatore

TO, CO TWORZYSZ

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów Mopar® możesz dodać osobistego charakteru swojemu Wranglerowi i odpowiednio wyposażyć go na każdą przygodę.

UCHWYT ROWEROWY

Przygody bez ograniczeń! Gdziekolwiek jedziesz, weź ze sobą swojego Wranglera - i rower. Uchwyt rowerowy pozwala przewieźć jednocześnie dwa rowery.

ORGANIZER BAGAŻNIKA

Kluczem do dobrej przygody jest odpowiedni plan i organizacja. Organizer bagażnika pozwoli przewozić różne przedmioty w sposób bezpieczny i uporządkowany! Dodatkowo można regulować jego długość i montować w różnych pozycjach*.

*Kompatybilmy wyłącznie z szynami TrailRail. Pasuje do modeli dwu- i czterodrzwiowych, jednak wyłącznie z przypadku zainstalowanego systemu TrailRail (CMD).

STOLIK MOCOWANY DO KLAPY BAGAŻNIKA

Masz ochotę na krótką przerwę w otoczeniu przyrody? Stalowy czarny, malowany proszkowo stół tworzy idealne miejsce na posiłek na łonie natury lub jako miejsce ważnych przedmiotów podczas wycieczki. Blat stołu udźwignie do 11 kg i posiada dwa uchwyty na napoje.
Wrangler w wersji benzynowej. Emisje CO2 (ważone, w cyklu mieszanym) (g/km): od 250 do 278. Spalanie (ważone, w cyklu mieszanym) (l/ km): od 11,1 do 12,3. Wartości określono na podstawie procedury WLTP (Rozporządzenie [UE] 2018/1832). Wartości wskazane dla spalania oraz emisji CO2 zmierzył producent podczas testów przed homologacją i mogą one ulegać zmianom w zależności od ostatecznej homologacji. Wartości spalania i poziomu emisji CO2 są podane wyłącznie w celach porównawczych i nie odzwierciedlają rzeczywistych odczytów podczas jazdy, które zależą od szeregu czynników, takich jak zamocowane elementy wyposażenia dodatkowego (po rejestracji auta), zmiany warunków pogodowych, styl jazdy, obciążenie auta, itp. Wartości spalenia i poziomu emisji CO2 należy porównywać wyłącznie z innymi pojazdami testowanymi w ramach identycznej procedury badawczej.
// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT