* Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Cena obejmuje VAT.  Do podanych cen doliczana będzie opłata transportowa w wysokości 500 zł brutto. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie przepisami prawa europejskiego, w tym Rozporządzenia (UE) 2017/1151 i Rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) 2017/1153. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO₂. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO₂ mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO₂ zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Stellantis Polska sp. z o.o. oraz dealerzy marki Jeep® zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży Jeep®.
12,3"
System multimedialny Uconnect™ 
18”
Aluminiowe obręcze kół
>85
Systemów bezpieczeństwa
Moc maksymalna
272 KM

SAHARA

BRIGHT WHITE BLACK FIRECRACKER RED SILVER ZYNITH HYDRO BLUE
BRIGHT WHITE
BLACK
FIRECRACKER RED
SILVER ZYNITH
HYDRO BLUE
BRIGHT WHITE

SAHARA

W nowej Saharze zaawnsowane systemy wspomagania kierowcy ADAS są elementem wyposażenia standardowego, aby pozwolić kierowcy czerpać maksymalną przyjemność z jazdy i zagwarantować bezpieczeństwo.
ODKRYJ WIĘCEJ
W nowej Saharze zaawnsowane systemy wspomagania kierowcy ADAS są elementem wyposażenia standardowego, aby pozwolić kierowcy czerpać maksymalną przyjemność z jazdy i zagwarantować bezpieczeństwo.
324 700 PLN*

RUBICON

BRIGHT WHITE BLACK FIRECRACKER RED GRANITE CHRYSTAL SILVER ZYNITH EARL HYDRO BLUE ANVIL
BRIGHT WHITE
BLACK
FIRECRACKER RED
GRANITE CHRYSTAL
SILVER ZYNITH
EARL
HYDRO BLUE
ANVIL
BRIGHT WHITE

RUBICON

Nowy Wrangler Rubicon to ucieleśnienie prawdziwego DNA marki Jeep®, które łączy w sobie wszystkie cechy wyjątkowego samochodu terenowego - zwinność, prześwit, artykulację zwieszenia, przyczepność i głębokość brodzenia.
ODKRYJ WIĘCEJ
Nowy Wrangler Rubicon to ucieleśnienie prawdziwego DNA marki Jeep®, które łączy w sobie wszystkie cechy wyjątkowego samochodu terenowego - zwinność, prześwit, artykulację zwieszenia, przyczepność i głębokość brodzenia.
333 700 PLN* 
icona separatore

NADWOZIE
IKONA STYLU

Nowy Jeep® Wrangler Unlimited pozostaje wierny swoim korzeniom. Legendarna, wyszukana sylwetka teraz dodatkowo zachwyca nową linią grilla przedniego i nowymi wzorami kół.
Wrangler to ucieleśnienie wielozadaniowości. Auto posiada składaną szybę przednią, oferuje różne warianty dachu i demontowalne drzwi, dzięki czemu możesz podczas jazdy odetchnąć pełną piersią.

Fuoristrada Gladiator Farout Final Edition – Jeep

WNĘTRZE
LEGENDARNA DUSZA

Wszechstronność, przestrzeń i wygoda - w stylowym wydaniu pełnym unikalnego charakteru. Nowy Jeep® Wrangler 2024 posiada wysokiej klasy podgrzewane fotele ze skórzanymi wstawkami*, zapewnia dużo miejsca każdemu z pasażerów oraz oferuje szereg zamykanych, wodoszczelnych schowków, które idealnie sprawdzą się podczas wypraw terenowych.

* Siedzenia wykonane z winylu, z następującymi częściami wykonanymi ze skóry: górna część/osłona oparcia (SAHARA), wewnętrzna wkładka przedniej poduszki podbicia, pasek bocznej osłony fotela, wkładka drugiego rzędu siedzeń, przednia poduszka w drugim rzędzie, uchwyt rozkładanego fotela i część lędźwiowa (RUBICON).

Interni sedili Jeep Renegade Plug-in - Jeep

WYMIARY

Nowy Jeep® Wrangler zapewnia komfortową jazdę w przestronnej kabinie, dzięki której każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Nawet w ekstremalnych warunkach.

Jeep Renegade Ibrida larghezza – Jeep
icona separatore

OSIĄGI I TECHNOLOGIA
JESZCZE WIĘCEJ MOCY

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Wsparcie podczas podróży. Ciesz się większym bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością jazdy dzięki najnowszym usługom UconnectTM.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI JEEP®

Zawsze gotowy na podróż
W biegu, na spacerze, w trakcie rozrywki. Gdziekolwiek jesteś, do podróży przygotujesz się za pomocą aplikacji Jeep®. Dzięki niej naładujesz swoje auto, włączysz klimatyzację i ustawisz trasę. Wygodnie, komfortowo. Zdalnie.

OBEJRZYJ VIDEO
Zawsze w zasięgu ręki
W planach podróż do innego miasta? Parkuj bez obaw w dowolnym miejscu, bo z łatwością znajdziesz swojego Jeepa z aplikacją Jeep®. Dzięki niej możesz również zdalnie zablokować lub odblokować drzwi, włączyć światła lub klakson i wygodnie wyznaczać trasę do miejsc, które chcesz odwiedzić.

OBEJRZYJ VIDEO
Zawsze na oku
Nie musisz być znawcą, żeby wiedzieć, czego potrzebuje Twój Jeep®. W aplikacji Jeep® wygodnie monitorujesz przebieg auta, sprawdzisz jego status i łatwo umówisz się na przegląd w ulubionym serwisie. A po pracy jedziesz na spotkanie ze znajomymi? Zaplanuj najlepszą trasę zdalnie.

OBEJRZYJ VIDEO
icona separatore

TO, CO TWORZYSZ

Dzięki szerokiej gamie akcesoriów Mopar® możesz dodać osobistego charakteru swojemu Wranglerowi i odpowiednio wyposażyć go na każdą przygodę.

UCHWYT ROWEROWY

Przygody bez ograniczeń! Gdziekolwiek jedziesz, weź ze sobą swojego Wranglera - i rower. Uchwyt rowerowy pozwala przewieźć jednocześnie dwa rowery.

ORGANIZER BAGAŻNIKA

Kluczem do dobrej przygody jest odpowiedni plan i organizacja. Organizer bagażnika pozwoli przewozić różne przedmioty w sposób bezpieczny i uporządkowany! Dodatkowo można regulować jego długość i montować w różnych pozycjach*.

*Kompatybilmy wyłącznie z szynami TrailRail. Pasuje do modeli dwu- i czterodrzwiowych, jednak wyłącznie z przypadku zainstalowanego systemu TrailRail (CMD).

STOLIK MOCOWANY DO KLAPY BAGAŻNIKA

Masz ochotę na krótką przerwę w otoczeniu przyrody? Stalowy czarny, malowany proszkowo stół tworzy idealne miejsce na posiłek na łonie natury lub jako miejsce ważnych przedmiotów podczas wycieczki. Blat stołu udźwignie do 11 kg i posiada dwa uchwyty na napoje.

Wrangler w wersji benzynowej. Emisje CO2 (ważone, w cyklu mieszanym) (g/km): od 250 do 269. Spalanie (ważone, w cyklu mieszanym) (l/ km): od 11,1 do 11,9. Wartości homologacyjne określono na podstawie procedury WLTP (rozporządzenie [UE] 2018/1832). Wartości spalania i poziomu emisji CO2 są podane wyłącznie w celach porównawczych i nie odzwierciedlają rzeczywistych odczytów podczas jazdy, które zależą od szeregu czynników, takich jak zamocowane elementy wyposażenia dodatkowego (po rejestracji auta), zmiany warunków pogodowych, styl jazdy, obciążenie auta, itp. Wartości spalenia i poziomu emisji CO2 należy porównywać wyłącznie z innymi pojazdami testowanymi w ramach identycznej procedury badawczej.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT