12 WRZ: Rolling Stones I Jeep® Compass: wyjątkowe tournée

Najmłodsze dziecko Jeepa w trasie koncertowej z niesamowitą legendą rocka – zespołem Rolling Stones! Nowy Jeep® Compass z marką Jeep® sponsorem europejskiego tournée 2017 „ Rolling Stones – No filter”.

07 WRZ: Jeep® Compass: 5 gwiazdek bezpieczeństwa euro ncap

Najwyższa jakość technologii w służbie bezpieczeństwa najnowszego modelu Jeep® została doceniona w teście EuroNCAP. Nowy Compass uzyskał maksymalne 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa, najbardziej rygorystycznych w historii i dodatkowo zaostrzonych w 2017 r.

25 MAJ: Jeep® Grand Cherokee w czołówce plebiscytu interii „motoas"

Jeep® Grand Cherokee znowu na podium! Flagowy model marki Jeep® zajął zaszczytne, drugie miejsce w kategorii „Na każdą drogę” w plebiscycie internetowym MotoAS 2017 portalu Interia

24 MAJ: Nowa kampania marki jeep® I piłkarzy Juventusu

Piłkarze drużyny Juventusu i Jeep® Grand Cherokee Trailhawk, najbardziej terenowa wersja w gamie Grand Cherokee, we wspólnej sesji fotograficznej w obiektywie Ariego Marcopoulosa. Nowa kampania oddaje esencję pokonywania wszelkich trudności oraz ducha udanej współpracy pomiędzy drużyną biało-czarnych a marką Jeep® , oficjalnym sponsorem zespołu

24 KWI:Marka Jeep® wzbogaca Grand Cherokee o nowy pakiet Summit Signature

21 KWI:Marka Jeep® wprowadza nową edycję specjalną Renegade Upland

12 KWI: 707-konny Jeep® Grand Cherokee Trackhawk 2018: najmocniejszy i najszybszy SUV w historii*

10 KWI: Premiera Jeep® Compass na Poznań Motor Show 2017

Kompaktowy SUV Jeep® Compass już w Polsce! Relacja z premiery na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

24 MAR: Jeep® Wrangler i Jeep® Renegade po raz kolejny faworytami czytelników „Auto Bild allrad”

Znowu docenione! Modele Wrangler oraz Renegade w czołówce rankingu czytelników „Auto Bild allrad”.

08 MAR: Jeep® compass – całkowicie nowy suv

Jeep® Compass to zupełnie nowa propozycja od marki Jeep® . Kompaktowy SUV o najlepszych w swojej klasie właściwościach terenowych.

01 MAR : Europejska premiera Jeepa compassa na międzynarodowym salonie samochodowym Genewa 2017

Nareszcie w Europie! Premiera Jeepa Compassa – zupełnie nowego, kompaktowego SUV-a o najlepszych w swojej klasie właściwościach terenowych.

30PAŹ: Jeep® Renegade – kompaktowy, miejski SUV na wyciągnięcie ręki

Segment SUV-ów i crossoverów rozwija się w imponującym tempie. W tej chwili to najpopularniejszy rodzaj aut w Europie i nic nie wygląda na to, aby ten trend miał się zmienić. Również Polski nie ominęło to SUV-owe szaleństwo! Ty też zastanawiasz się nad zakupem SUV-a? Jeśli tak, to czytaj dalej!

03LIS: Jeep® Renegade – samochód terenowy, łamiący zasady i stereotypy

Technologia – w terenowych samochodach to podstawa. Nawet, jeśli zamiast tropikalnej dżungli będziemy poruszać się po tej dobrze znanej betonowej, nadal będzie to jeden z pierwszych kryteriów naszego wyboru. Ale jak wybrać samochód, który doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w terenie, a dodatkowo może poszczycić się niezawodną, innowacyjną technologią i dobrymi rozwiązaniami funkcjonalnymi?