Premiera elektrycznego SUV-a Jeep® Avenger

Europejska premiera elektrycznego SUV-a Jeep® Avenger zaplanowana na 2023 rok!

Pierwszy całkowicie elektryczny Jeep® Avenger zostanie wprowadzony na rynek europejski, japoński i południowokoreański na początku 2023 r. Co ciekawe, kompaktowy SUV będzie produkowany w Polsce, w zakładzie w Tychach.

Nowy, w 100% elektryczny model posiada zasięg do 400 km, wyróżnia się imponującym jak na swój segment prześwitem oraz kątami rampowym i najazdu. Oferuje przestronne, nowoczesne i zaawansowane technologicznie wnętrze. Jeep® Avenger skusi tych odbiorców, którzy szukają wydajnej, kompaktowej, nowoczesnej i całkowicie elektrycznej alternatywy dla dotychczasowych propozycji z gamy Jeep®.

Marka Jeep od dłuższego czasu pracuje nad elektryfikacją całej gamy swoich samochodów w Europie – i planuje sfinalizować ten proces do końca bieżącego roku. W Niemczech i Francji obecnie są dostępne wyłącznie zelektryfikowane wersje klasycznych SUV-ów. Do 2025 roku marka planuje wprowadzenie 4 samochodów z zerową emisją spalin, a do roku 2030 wszystkie samochody Jeep® dostępne w Europie będą w 100% elektryczne.

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT