Aby skorzystać z nowej oferty wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Po pierwsze, należy wejść na stronę salon.jeep.pl, gdzie klienci otrzymują dostęp do pełnej oferty naszych dealerów. Strona umożliwia sprawdzenie specyfikacji, funkcji, zalet oraz cen oferowanych modeli. Dostęp do strony możliwy jest zarówno na ekranie komputera, jak i tabletu czy smartfona.

Następnie, należy wypełnić formularz kontaktowy, aby umożliwić jednemu z naszych doradców nawiązanie kontaktu. Nastąpi on w formie wideo rozmowy, podczas której zostanie przedstawiona szczegółowa oferta dotycząca samochodu oraz finansowania jego zakupu.

Formalności? Ich załatwienie jeszcze nigdy nie było tak proste! Wszystkie kwestie związane z zakupem i przyszłym finansowaniem załatwisz bez wychodzenia z domu. Skorzystaj również z odroczenia płatności za samochód. Za kierownicą samochodów Compass lub Renegade usiądź już dziś, a pierwszą ratę zapłać dopiero w 2021 roku.
Dzięki usłudze FCA Door-to-door nowy samochód zostanie dostarczony bezpośrednio pod drzwi Twojego domu. Tobie pozostaje już tylko usiąść za kierownicą i czerpać maksymalną przyjemność z jazdy.

Sprawdź ofertę wirtualnego salonu Jeep® na salon.jeep.pl

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty z odroczeniem płatności i wypełnić formularz kontaktowy kliknij tutaj

// START TREASURE DATA SCRIPT // END TREASURE DATA SCRIPT