Najlepszy kompaktowy SUV 2018 roku

Trzeci raz z rzędu Jeep® Renegade otrzymał tytuł "Najlepszego kompaktowego SUV-a roku", przyznawany przez 4x4 Magazine. Podstawą sukcesu Renegade’a jest jego wszechstronność. Zdaniem grupy ekspertów przyznających tegoroczny tytuł: "Renegade ma znakomity wygląd oraz duże możliwości jego indywidualizacji, wiele funkcjonalnych dodatków oraz szereg właściwości terenowych, które sprawiają, że reszta modeli w tej klasie zostaje daleko w tyle".

GALERIA

Nadwozie

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/04_exterior/1450x423_Exterior.jpg
Image Exterior

ODŚWIEŻONY, PONADCZASOWY STYL MARKI JEEP®

Od unowocześnionej linii nadkoli po pakiet nowych świateł LED, nowy Jeep® Renegade jest zawsze na miarę czasów. Nowy Jeep® Renegade jest w pełni przygotowany do eksploracji nowych szlaków lub jazdy po mieście.

POZNAJ NADWOZIE
image 1
image 2

Wnętrze

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/05_interior/1450x423_Interior.jpg
panoramic sunroof

RUSZAJ PRZED SIEBIE

Przy największej w klasie przestronności, funkcjonalności przestrzeni ładunkowej bagażnika, licznych schowkach, większej przestrzeni na wysokości głowy oraz maksymalnej szerokości w swojej kategorii, nowy Jeep® Renegade oferuje wystarczająco dużo przestrzeni dla komfortu, którego szukasz... oraz wiele więcej.

Odkryj wnętrze

Technologia

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/06_technology/1450x423_Technology.jpg
Image Exterior

JEEP RENEGADE. OSIĄGI POD TWOJĄ KONTROLĄ

Z nowym Jeepem® Renegade wyposażonym w usługi UconnectTMLIVE jazda staje się doświadczeniem, którym chcesz się dzielić z wszystkimi wokół. Muzyka, rozrywka, portale społecznościowe, wiadomości i mapy oraz wszystkie funkcje Android Auto i Apple CarPlay zapewnią Ci podróż na najwyższym poziomie.

POZNAJ TECHNOLOGIĘ

Możliwości

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/07_capability/1450x423_Capability.jpg

POKONUJ PRZESZKODY

Nowy Jeep® Renegade dostępny jest z dwoma systemami napędu 4x4, z których każdy posiada możliwość odłączenia tylnej osi, a co za tym idzie płynnego przełączania między napędem na dwa lub cztery koła. Renegade Trailhawk® z systemem Jeep® Active Drive Low potwierdza, iż zasługuje na znaczek Trail Rated® oznaczający znakomite osiągi w różnych warunkach.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI
image 1
image 2

SILNY W KAŻDEJ SYTUACJI

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/08_safety_and_security/1450x423_Safety_And_Security.jpg
Image Exterior

BEZSTRESOWA JAZDA

Aby móc w pełni doświadczać niepowtarzalnej przyjemności z jazdy, ważna jest pewność bezpieczeństwa za kierownicą. Nowy Jeep® Renegade oferuje ponad 60 systemów bezpieczeństwa, w tym Forward Collision Warning-Plus (system ostrzegania przed kolizją), LaneSense® Departure Warning-Plus (system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu), adaptacyjny tempomat, automatycznego asystenta parkowania - Park Sense®, system monitorowania martwego pola, funkcję wykrywania obiektów z tyłu oraz całkiem nowy system rozpoznawania znaków drogowych i inteligentnego asystenta prędkości.

POZNAJ OPCJE BEZPIECZEŃSTWA

PAKIETY

Nowy Jeep® Renegade ma do zaoferowania swój sposób na poprawę wrażeń z jazdy. Celem opcji dostępnych w tym pakiecie jest dostarczenie maksymalnej funkcjonalności i komfortu.

ZEWNĘTRZNE LUSTERKA Z FUNKCJĄ ELEKTRYCZNEGO SKŁADANIA I ODMRAŻANIA

SYSTEM PASSIVE ENTRY / KEYLESS GO

System wykrywa obecność pilota kluczyka w pobliżu drzwi lub pokrywy bagażnika, pozwalając na otwieranie/zamykanie drzwi lub bagażnika bez konieczności naciskania przycisku na kluczyku elektronicznym. W ten sam sposób system umożliwia odpalanie samochodu poprzez wciśnięcie przycisku start.

ODWRACANA I REGULOWANA PODŁOGA BAGAŻNIKA

Nowy Jeep® Renegade ma w opcji dostępną na zamówienie, regulowaną podłogę bagażnika, którą z łatwością można podnosić i opuszczać, powiększając przestrzeń na swoje bagaże. Zapewnia także bezpieczne miejsce na (dostępne na zamówienie) panele My Sky®. Wystarczy umieścić je w dołączonej torbie ochronnej i będą one idealnie pasować do tylnej przestrzeni bagażowej.

TYLNA KANAPA DZIELONA W STOSUNKU 40/20/40 I PODŁOKIETNIK

Nowy Jeep® Renegade oferuje wszechstronność umożliwiającą przewiezienie niemal wszystkiego, co posiadasz. Tylne siedzenia mają postać kanapy podzielonej w stosunku 40/20/40 ze składanym oparciem odsłaniającym dostęp do przestrzeni bagażowej. Istnieje również możliwość złożenia przedniego siedzenia pasażera, przez co samochód może pomieścić jeszcze większy ładunek.

ELEKTRYCZNE SZYBY STEROWANE ZA POMOCĄ PILOTA

Za pomocą pilota możesz w pełni sterować wszystkimi przednimi i tylnymi, elektrycznymi szybami. Możliwość otwierania/zamykania szyb stanowi duże udogodnienie, kiedy pojazd jest uruchamiany/wyłączany zdalnie.

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/09_packages/01_FUNCTION-PACK/435x436_05_key-fob-control-power-windows.jpg

AUTOMATYCZNE, ELEKTRYCZNIE SKŁADANE LUSTERKA

Istnieje możliwość zaprogramowania zewnętrznych lusterek tak, aby składały/rozkładały się automatycznie podczas zamykania/otwierania pojazdu.

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/09_packages/01_FUNCTION-PACK/435x436_06_auto-power-folding-mirrors.jpg

ELEKTRYCZNIE OPUSZCZANE PRZEDNIE I TYLNE SZYBY

Wystarczy jeden ruch, aby całkowicie otworzyć lub zamknąć elektryczną szybę kierowcy oraz szyby wszystkich pasażerów, bez konieczności przytrzymywania przycisku.

Kiedy temperatury gwałtownie spadną nie obawiaj się zimowej aury. Wyposażenie dostępne w ramach tego pakietu obejmuje najpopularniejsze opcje na zimową pogodę, w znakomitej cenie.

PODGRZEWANE PRZEDNIE SIEDZENIA

Podgrzewane przednie siedzenia oferują większy komfort podczas chłodnych, zimowych dni. Zarówno kierowca, jak i pasażer przedniego fotela mają do wyboru dwa ustawienia, które zapewniają odpowiednią ilość ciepła tam, gdzie naprawdę ma to znaczenie.

PODGRZEWANE KOŁO KIEROWNICY

Nie ma nic wspanialszego niż ciepło, które poczują twoje dłonie, kiedy w mroźne dni chwycisz podgrzewaną, obszytą skórą kierownicę.

ODMRAŻACZ WYCIERACZEK PRZEDNIEJ SZYBY

Dzięki odmrażaczowi wycieraczek przedniej szyby nie będziesz zaskoczony lodem na jej powierzchni. Pomoże Ci on uzyskać i utrzymać idealną przejrzystość i widoczność.

Wybierz pakiet Infotainment, aby wyposażyć swój samochód w najnowsze technologie.

Uconnect™ 8.4" NAV Radio DAB

Uconnect 8.4" NAV Radio DAB oferuje nawigację z trójwymiarowym obrazem budynków, modeli miast i cyfrowego terenu. Dotykowy ekran obsługuje gesty wielodotykowe, czyli szczypanie, stukanie i przesuwanie. System posiada poprawione grafiki oraz funkcję rozpoznawania komend głosowych.

NAWIGACJA GPS

WYSOKIEJ JAKOŚCI SYSTEM AUDIO Z 9 GŁOŚNIKAMI

Wysokiej jakości system audio charakteryzujący się zdumiewająco czystym, szerokopasmowym dźwiękiem, obejmujący 9 głośników.

Unowocześniony pakiet Parking pod wieloma względami ułatwia parkowanie. Oprócz systemu monitorowania martwego pola z funkcją wykrywania ruchu poprzecznego z tyłu pojazdu i tylną kamerą cofania zawiera on również najnowszy, automatyczny system wspomagający parkowanie - Park Sense® z asystentem parkowania równoległego i prostopadłego oraz nową funkcję wspomagania podczas wyjeżdżania z miejsca parkingowego (funkcja wspomagająca automatyczny wjazd na miejsce parkingowe była dostępna już wcześniej). W skład pakietu wchodzi także system wykrywania przeszkód po bokach pojazdu.

Dostępność: 2018 (ostatni kwartał)

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA / FUNKCJA WYKRYWANIA RUCHU POPRZECZNEGO Z TYŁU POJAZDU

Do wykrywania przeszkód znajdujących się w martwym polu z tyłu pojazdu system wykorzystuje dwa czujniki radarowe umieszczone w tylnym zderzaku.

TYLNA KAMERA COFANIA

Z łatwością wjeżdżaj i wyjeżdżaj z miejsc parkingowych z tylną kamerą cofania Parkview®.

AUTOMATYCZNY ASYSTENT PARKOWANIA - PARK SENSE®

Po wykryciu miejsca parkingowego system za pomocą sygnałów dźwiękowych i automatycznego sterowania naprowadza kierowcę na miejsce parkingowe. Dostępna na zamówienie funkcja wspomagająca wyjeżdżanie z miejsca parkingowego naprowadza kierowcę na drogę do wyjazdu.

Pakiet Black Line nadaje twojemu Jeepowi® Renegade modny i jeszcze bardziej charakterystyczny wygląd. Obejmuje on czarne błyszczące znaczki, czarne błyszczące elementy nadwozia i wnętrza oraz 18-calowe, czarne błyszczące, aluminiowe obręcze kół.

Uwaga: Pakiet Black Line nie jest dostępny ze skórzanym wnętrzem Polar Plunge.

Wybierz pakiet Dusk and Rain, aby lepiej widzieć drogę.

ELEKTROCHROMATYCZNE, WEWNĘTRZNE LUSTERKO WSTECZNE

FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO PRZEŁĄCZANIA PRZEDNICH ŚWIATEŁ (noc/dzień)

Jeep® Renegade oferuje oświetlenie stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię, dające idealną widoczność.

CZUJNIK DESZCZU

Wycieraczki przedniej szyby wyposażone są w czujnik, który uruchamia je, kiedy zaczyna padać deszcz.

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/09_packages/06_DUSK-AND-RAIN-PACK/435x436_03_rain-sensor.jpg

AUTOMATYCZNE DŁUGIE ŚWIATŁA

Dla uzyskania optymalnej widoczności automatycznie przełączaj światła długie i krótkie podczas jazdy w nocy.

/content/dam/jeep/crossmarket/new-renegade-2019/Overview/09_packages/06_DUSK-AND-RAIN-PACK/435x436_04_automatic-high-beam-headlamps.jpg

MODELE NOWEGO JEEPA® RENEGADE

Znajdź model odpowiedni dla Siebie

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

JEEP® RENEGADE

Znajdź najbliższego dealera.