PONAD 60 FUNKCJI OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA

Nowy Jeep® Renegade posiada przednie i tylne kurtyny boczne o pełnej długości, poduszkę powietrzną chroniącą kolana kierowcy, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

ZAWSZE Z WŁAŚCIWĄ PRĘDKOŚCIĄ

Jeep® Renegade wyposażony jest w zaawansowane funkcje wspomagające kierowcę w kwestii przestrzegania ograniczeń prędkości.

BEZPIECZEŃSTWO AKTYWNE

Aby móc w pełni doświadczać niepowtarzalnej przyjemności z jazdy, ważna jest kwestia bezpieczeństwa za kierownicą. Nowy Jeep® Renegade oferuje ponad 60 funkcji zapewniających bezpieczeństwo, w tym Forward Collision Warning-Plus (system ostrzegania przed kolizją) i LaneSense® Departure Warning-Plus (system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu). Ta najnowocześniejsza technologia (znana jako zaawansowany system wspomagający kierowcę) jest niezawodna dla każdego stylu jazdy i oferuje 2 całkowicie nowe systemy: system rozpoznawania znaków drogowych i inteligentnego asystenta prędkości. Obydwa systemy są dostępne jako standard w całej gamie. Nowy Jeep® Renegade otrzymał prestiżową ocenę 5 gwiazdek Euro NCAP (po podwyższeniu progów wymaganych do uzyskania upragnionych 5 gwiazdek w zakresie ochrony dorosłych, dzieci i pieszych). Do zdobycia tej oceny przyczyniły się także liczne, ulepszone systemy bezpieczeństwa oferowane w standardzie lub na zamówienie.

SYSTEM OSTRZEGANIA PRZED KOLIZJĄ

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system wykrywa, czy Jeep® Renegade zbyt szybko nie zbliża się do innego pojazdu lub dużej przeszkody znajdującej się na jego drodze i jednocześnie ostrzega o tym fakcie kierowcę lub pomaga mu w ominięciu przeszkody albo zmniejszeniu skutków zderzenia, wysyłając sygnały dźwiękowe i wizualne lub nawet hamując.

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS PARKOWANIA

Renegade może mieć mnóstwo dostępnych na zamówienie funkcji maksymalnie ułatwiających parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego. Jeep® Renegade ma najlepsze w klasie systemy wspomagające parkowanie.

DODATKOWE, PRZYDATNE FUNKCJE

CIESZ SIĘ BEZPIECZNIE SWOIMI PRZYGODAMI

Jeep® Renegade został wyposażony w seryjne i opcjonalne systemy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, które pozwolą Ci się cieszyć z prowadzenia Twojego samochodu w sposób w pełni bezpieczny.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade

KATALOG MODELU JEEP® RENEGADE

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade