PONAD 60 SPOSOBÓW NA ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA

Jeep® Renegade 2017 oferuje zestaw standardowych i opcjonalnych systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, zaprojektowanych specjalnie po to, aby pomóc Ci bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Jeep® Renegade wyposażony jest w kurtyny boczne z przodu i z tyłu, poduszkę kolanową kierowcy, montowane w fotelach poduszki boczne dla siedzących z przodu oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

BEZPIECZEŃSTWO AKTYWNE

AAby czerpać przyjemność z unikalnych wrażeń z jazdy, ważne jest poczucie bezpieczeństwa za kierownicą. Do Jeep® Renegade dostępnych jest ponad 60 systemów bezpieczeństwa i ochrony, w tym po raz pierwszy w tym segmencie system unikania kolizji czołowych Forward Collision Warning i asystent pasa ruchu LaneSense® Departure Warning-Plus. Jeep® Renegade uzyskał prestiżowe pięć gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP, osiągając końcową punktację 80/100. Euro NCAP zwiększyło próg wymagany do uzyskania upragnionej oceny 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa dorosłych, dzieci i pieszych. Innowacyjna architektura „small-wide 4x4” i liczne systemy bezpieczeństwa oferowane w standardzie lub na zamówienie, obejmujące sześć poduszek powietrznych w wyposażeniu seryjnym, przyczyniły się do zdobycia tego wyróżnienia.

OSTRZEGANIE O KOLIZJI CZOŁOWEJ Z SYSTEMEM MINIMALIZACJ SKUTKÓW KOLIZJI

Dzięki czujnikom radarowym i wideo ten innowacyjny system jest w stanie określić, czy Jeep® Renegade zbliża się zbyt szybko do innego pojazdu lub dużej przeszkody na swojej drodze - i ostrzec lub pomóc w uniknięciu/złagodzeniu skutków niebezpiecznych zdarzeń.

image

BEZPIECZEŃSTWO PARKOWANIA

W momencie parkowania stoimy za Tobą. Renegade posiada liczne funkcje wspomagające parkowanie, maksymalnie ułatwiające wjeżdżanie na miejsca parkingowe i wyjeżdżanie z nich.

FUNKCJE ZWIĘKSZAJĄCE WYGODĘ

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade 2017

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017