ORYGINALNE WZORNICTWO W NOWOCZESNEJ WERSJI

Jeep® Renegade przenosi podziw dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych detali i elementów, które wykreowały legendę marki Jeep® . Z przodu Renegade jest zdecydowanym Jeepem z charakterystyczną kratą wlotu powietrza z siedmioma szczelinami, duże okrągłe reflektory poniżej linii maski dodają surowości jego sylwetce.

Renegade

KOŁA I OPONY

NIEBO NAD GŁOWĄ

Jeep® Renegade oferuje wolność jazdy z otwartym niebem nad głową dzięki dwóm dostępnym systemom otwierania dachu. Ekskluzywny system My Sky zapewnia ekscytujące panoramiczne widoki podczas każdej przejażdżki. Wyposażony w ręcznie zdejmowane panele lub funkcję elektrycznego otwierania / uchylania.

Halogen On HID On

ROZŚWIETL WSZYSTKIE KĄTY

Jeep® Renegade jest pełen genialnych koncepcji. Dostępne ksenonowe reflektory emitują chłodne, białe światło. Strumień światła jest dwa do trzech razy jaśniejszy niż generowany przez żarówki halogenowe i zużywa mniej energii. Standardowe żarówki halogenowe mają długą żywotność i zapewniają jasne, białe światło.

PERSONALIZACJA TWOJEGO STYLU ŻYCIA

Jak spędzasz wolny czas? Czy jesteś pasjonatem jazdy freeride na snowboardzie czy też lubisz podróże z przyjaciółmi? Niezależnie od Twojego stylu życia, znajdź idealne akcesoria Mopar dla Ciebie i Twojego Renegade.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade 2017

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017