PONADCZASOWE WZORNICTWO W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jeep® Renegade przenosi fascynację dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom. Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych a jednocześnie charakterystycznych detali i elementów, które wykreowały legendę Jeepa®.

Renegade

KOŁA I OPONY

NIEBO NAD GŁOWĄ

Wolność to niemal synonim Jeepa®, dlatego Renegade® oferuje możliwość jazdy „z niebem nad głową”. Unikatowe rozwiązanie My Sky daje możliwość elektrycznego otwierania/uchylania paneli lub ich całkowitego ręcznego demontażu. Ty decydujesz to Twój wybór.

Halogen On HID On

ROZŚWIETL WSZYSTKIE KĄTY

Jeep® Renegade jest pełen świetnych koncepcji. Dostępne ksenonowe reflektory emitują mocne, białe światło. Strumień światła jest dwa do trzech razy jaśniejszy niż generowany przez żarówki halogenowe i zużywa przy tym znacznie mniej energii.

PERSONALIZACJA TWOJEGO STYLU ŻYCIA

Jak spędzasz wolny czas? Niezależnie, czy jesteś pasjonatem jazdy freeride na snowboardzie czy też lubisz podróże z przyjaciółmi, wśród akcesoriów Mopara znajdziesz idealne akcesoria do Twojego Renegade’a i stanie się doskonałym partnerem do ucieczki od codzienności.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep®Renegade 2018

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017