EMOCJONUJĄCA STYLISTYKA

We wnętrzu Jeepa® Renegade uwagę zwracają starannie zaprojektowane detale, innowacyjne, wysokiej jakości materiały i kolorowe wykończenia, najnowsza technologia oraz sprytne rozwiązania przestrzeni bagażowej. Jego mocny i energiczny wygląd czerpie z legendarnego dziedzictwa marki, wzniesionego na kolejny poziom.

CZARNA
CZARNA TKANINA Z LOGO JEEP®

W modelu Renegade Sport w standardzie oferowane są obszyte czarną tkaniną fotele z dopasowanymi kolorystycznie przeszyciami i wstawkami z logo Jeep® .

CZARNA
STANDARDOWA CZARNA TKANINA

W modelu Jeep Renegade Limited w standardzie oferowane są fotele obszyte czarną tkaniną.

BRĄZOWO - SZARA
SKÓRĄ MCKINLEY BRĄZOWO - SZARA

W modelu Renegade Limited możliwe jest zamówienie foteli obszytych perforowaną skórą McKinley w kolorze ciemnego brązu i szarości z pomarańczowymi wstawkami.

CZARNA

CZARNA

W modelu Renegade Limited możliwe jest zamówienie foteli obszytych skórą McKinley z jasnymi przeszyciami.

CZARNA
CZARNA TKANINA Z LOGO JEEP®

W modelu Renegade Longitude w standardzie oferowane są fotele obszyte czarną tkaniną z dopasowanymi kolorystycznie przeszyciami i wstawkami z logo Jeep® .

CZARNO - BEŻOWA
TKANINA Z WSTAWKAMI Z LOGO JEEP® CZARNO - BEŻOWA

W modelu Renegade Longitude oferowane są fotele obszyte beżowo-czarną tkaniną Washington z przeszyciami i wstawkami z logo Jeep®. Nawiewy, głośniki, uchwyty na kubki i dźwignia zmiany biegów wykończone są akcentami w kolorze Metal diamond.

BRĄZOWO - SZARA
TKANINA Z WSTAWKAMI Z LOGO JEEP® BRĄZOWO - SZARA

W modelu Renegade Longitude oferowane są fotele obszyte brązowo-szarą tkaniną Washington z pomarańczowymi przeszyciami i wstawkami z logo Jeep® . Nawiewy, głośniki, uchwyty na kubki i dźwignia zmiany biegów wykończone są akcentami w kolorze pomarańczowym.

CZARNA
TAPICERKA SKÓRZANA MCKINLEY - CZARNA

W modelu Renegade Trailhawk® możliwe jest zamówienie foteli obszytych skórą McKinley z ciemnoczerwonymi przeszyciami. Na przednich fotelach znajduje się wyszywane logo Trailhawk® , a klimat wnętrza podkreślony jest ciemnoczerwonymi, anodyzowanymi akcentami.

CZARNA
TKANINA Z MOTYWEM TOPOGRAFICZNYM - CZARNA

W modelu Renegade Trailhawk® w standardzie oferowane są fotele obszyte czarną tkaniną Washington z ciemnoczerwonymi przeszyciami. Fotele mają wstawki z motywem topograficznym oraz wyszywane logo Trailhawk® .

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ

KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Wnętrze Jeepa® Renegade inteligentnie łączy zmysłowe materiały z odważnymi elementami funkcjonalnymi, takimi jak uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód. Detale inspirowane legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzą wysmakowaną, elegancką kompozycję.

ODCIŚNIJ SWÓJ ŚLAD

Z Jeepem® Renegade możliwości są nieskończone. Możesz podkreslić swoją indywidualność i niepowtarzalny styl poprzez wybór dodatkowych akcesoriów Mopar® .

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep® Renegade 2017

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017