FOTELE

Jeep® Renegade wyposażony jest w ergonomiczne fotele, wykonane z wysokiej jakości materiałów z kolorowymi akcentami i motywami zainspirowanymi sportami ekstremalnymi.
CZARNA
CZARNA TKANINA Z LOGO JEEP®

Jeep® Renegade Sport w standardzie oferuje fotele obszyte czarną tkaniną z dopasowanymi kolorystycznie przeszyciami i wstawkami z subtelnie wykorzystanymi logotypami Jeep® .

CZARNA
STANDARDOWA CZARNA TKANINA

Decydując się na wersję Limited, możesz wybrać swój styl i określić czy fotele mają być standardowo obszyte czarną tkaniną czy pokryte gustowną skórą.

BRĄZOWO - SZARA
SKÓRĄ MCKINLEY BRĄZOWO - SZARA

W modelu Renegade Limited możliwe jest zamówienie foteli obszytych perforowaną skórą McKinley w kolorze ciemnego brązu i szarości z pomarańczowymi wstawkami.

CZARNA

CZARNA

W modelu Renegade Limited możliwe jest zamówienie foteli obszytych skórą McKinley z jasnymi przeszyciami.

CZARNA
CZARNA TKANINA Z LOGO JEEP®

Jeep® Renegade Longitude oferuje praktyczne rozwiązania, dlatego w standardzie oferowane są fotele obszyte czarną tkaniną z dopasowanymi kolorystycznie przeszyciami i wstawkami z logo Jeep®.

CZARNO - BEŻOWA
TKANINA Z WSTAWKAMI Z LOGO JEEP® CZARNO - BEŻOWA

W modelu Renegade Longitude oferowane są fotele obszyte beżowo-czarną tkaniną Washington z przeszyciami i wstawkami z logo Jeep®. Nawiewy, głośniki, uchwyty na kubki i dźwignia zmiany biegów wykończone są akcentami w kolorze Metal diamond.

BRĄZOWO - SZARA
TKANINA Z WSTAWKAMI Z LOGO JEEP® BRĄZOWO - SZARA

W modelu Renegade Longitude oferowane są fotele obszyte brązowo-szarą tkaniną Washington z pomarańczowymi przeszyciami i wstawkami z logo Jeep®. Nawiewy, głośniki, uchwyty na kubki i dźwignia zmiany biegów wykończone są akcentami w kolorze pomarańczowym.

CZARNA
TAPICERKA SKÓRZANA MCKINLEY - CZARNA

Tego modelu nie można pomylić z innymi. Klimat wnętrza podkreślają ciemnoczerwone, anodyzowane akcenty. Renegade Trailhawk® oferuje fotele obszyte skórą McKinley z ciemnoczerwonymi przeszyciami z wyszywanym logo Trailhawk®.

CZARNA
TKANINA Z MOTYWEM TOPOGRAFICZNYM - CZARNA

W modelu Renegade Trailhawk® w standardzie oferowane są fotele obszyte czarną tkaniną Washington z ciemnoczerwonymi przeszyciami. Fotele mają wstawki z motywem topograficznym oraz wyszywane logo Trailhawk®.

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ

KOMFORT JESZCZE NIGDY NIE BYŁ TAK FUNKCJONALNY

Dbałość o szczegóły detali i ich inspiracja legendarnym dziedzictwem marki Jeep® tworzy wysmakowaną i nietuzinkową kompozycję. Wnętrze Jeepa® Renegade’a to inteligentne połączenie klasy z elementami funkcjonalnymi, takimi jak np. uchwyt dla pasażera, niezbędny w trakcie off-roadowych przygód.

ODCIŚNIJ SWÓJ ŚLAD

Z Jeepem® Renegade możliwości są nieskończone. Możesz podkreslić swoją indywidualność i niepowtarzalny styl poprzez wybór dodatkowych akcesoriów Mopar®.

JEEP® RENEGADE

Wypróbuj go u najbliższego dealera.

CENNIK JEEP® RENEGADE

Sprawdź ceny Jeep®Renegade 2018

KATALOG JEEP® RENEGADE 2017

Pobierz lub zamów katalog modelu Jeep® Renegade 2017